אירועי חינה באולמות

אירועי חינה באולמות


חינה היא אירוע מסורתי, אירוע שנחגג על ידי עדות שונות ממוצא צפון אפריקאי כמו גם מהמזרח התיכון ומהודו. טקס החינה נחגג בכל עדה קצת אחרת, בין אם מדובר על טריפולטאים, מרוקאים, תימנים, הודים ואחרים אך הרעיון שלו משותף לכולם – מעבר מחיים יחידים לחיים כבני זוג, מעבר לחיים מלאים ועשירים ולכן גם האירוע הזה הוא כה צבעוני ומיוחד. ניתן לחגוג אירועי חינה באולמות או אירועי חינה בבית, וכשמדובר על הפקת חינה בבית זה מעט יותר מורכב וקצת יותר בלגן אך לעיתים זה שווה את זה. אם אתם עומדים בפני אירוע כזה כדאי שתקראו את הטיפים שיכולים לשדרג לכם את האירוע.

אירוע חינה באולם
בשנים האחרונות אירועי חינה באולמות הפכו לדבר שבשגרה. אם פעם אירוע כזה היה צנוע יחסית והיה מתקיים בבית או במקום קטן כלשהוא, היום אנשים עושים חינות ברוב עם ומזמינים המון אנשים, והופכים את האירוע להפקה גרנדיוזית. יש בזה משהו יפה וכשהאולם דואג לרוב האלמנטים כמו אוכל, מוזיקה, תפאורה ולעיתים אף לתלבושות זה יותר קל ופשוט, ומי שיכול להרשות לעצמו למה לא... הפקת חינה בבית דורשת ארגון של כל פרט ופרט וכשזה באולם הראש נקי יותר ופנוי לדברים אחרים ויש לא מעט מה לארגן לפני חתונה. חינה באולם נוצצת יותר וצבעונית יותר והיא אירוע מרשים יותר, ומי שמחפש את זה אולם יהיה מצוין בשבילו.

אירוע חינה בבית
שלא כמו אירועי חינה באולמות, אירועי חינה בבית הם צנועים יותר ואינטימיים יותר. אנשים רבים בוחרים באופציה הזו, אופציה של משפחתיות וחברות על פני אירוע "מפוצץ". אירוע של חינה בבית הוא אירוע שדורש הכנות, דורש להשיג לבד את הביגוד, דורש לדאוג למוזיקה, דורש לדאוג לאוכל וכל השאר אך במקרים רבים הוא עדיף על אירועי חינה באולמות למי שלא רוצה לחגוג בפורום גדול ורועש מידי.  היתרון הגדול של אירוע בבית הוא החיסכון בהשוואה לאירוע באולם, חיסכון שרבים  מעדיפים ורבים צריכים אותו מכיוון שחתונה היא הוצאה גדולה גם ככה.

סידורי ישיבה כן הוא לא?
טיפ חשוב בכל מה שקשור לארגון חינה בכל הקשור למקומות ישיבה. כשמדובר על חינה בבית אין כמובן צורך לדאוג למקומות ישיבה מבחינת סידור השולחנות, יש בדרך כלל מספיק מקום מה גם שכמות המוזמנים הינה קטנה. כשמדובר על אירועי חינה באולמות במצב לעיתים שונה מכיוון שלעיתים יש מוזמנים רבים – כמה מאות, וכדאי להיערך לזה בדיוק כמו לכל אירוע אחר בשביל שלא יהיו בעיות ובשביל שכל אחד יישב בחברה שהא מרגיש בה נוח. אך גם באולמות בדרך כלל מדובר על פחות ממאה אנשים באירועים מעין אלו, ואם זה אכן המצב אין צורך לסמן את מקומות הישיבה.

מקומות נוספים לעריכת טקס החינה
האפשרויות לא מתחילות ונגמרות עם אירועי חינה באולמות או עריכת אירועים כאלו בבית אלא יש עוד כמה אופציות שכדאי לקחת אותם בחשבון. למשל, אם יש מתנ"ס ביישוב שלכם קרוב אליכם או כל מתנ"ס אחר זה רעיון מצוין. במתנ"ס כזה יש בדרך כלל מספיק מקומות והתשלום סמלי יחסית. עוד אופציה היא עריכה של החינה בבית כנסת, מה שיכול להיות מצוין מכיוון שברבים מבתי הכנסת יש אולם קטן לאירועים קטנים וזה יכול להיות פתרון מצוין. כל מקום בו ניתן לקיים אירוע כזה כמו בית של חברים, דשא במושב וכדומה יכול להתאים לחינה והיא לא תהיה פחות מכובדת ומרשימה בגלל זה. לפרטים נוספים על בחירת יעדים לטקסי החינה צרו קשר עם חברת חינה מרוק.

 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 


יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
בתכנון האירוע שלכם!


072-33-80-988

 

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בתכנון האירוע שלכם!

072-33-80-988