הפקת אירוע בסגנון מרוקאי

הפקת אירוע בסגנון מרוקאי


לא סתם המרוקאים ידועים בהכנסת האורחים שלהם. מי שהתארח פעם בביתו של בן העדה נדהם מהשפע הרב שהורעף עליו, שפע שהוא חלק מהמנטאליות של העדה. העדה המרוקאית היא עדה שמחה, עדה של משפחתיות ועדה של קירבה, ולא סתם הפקת אירוע בסגנון מרוקאי היא משהו מבוקש מאוד. האירועים המרוקאיים המוכרים הינם חינה, הפקת מימונה ואירועים משפחתיים של העדה אך למעשה כל אחד יכול להפיק אירוע בסגנון מרוקאי לכל מטרה, בין אם כאירוע פרטי ובין אם כאירוע עסקי. אירוע כזה יהיה מעניין ומיוחד, משהו שרבים מהמשתתפים לא נחשפו אליו קודם לכם.

אירועי חברה
אם אתם מנהלים צוות עובדים או אחראיים מטעם החברה בה אתם עובדים על הפקת אירוע כלשהוא, אתם יכולים לבחור בשגרתי ובבנאלי ואתם יכולים לבחור משהו אחר. הכוונה במשהו אחר היא הפקת אירוע בסגנון מרוקאי, אירוע משמח ובעיקר אותנטי עם כל הנלווה אליו. אירוע כזה יכלול את המוזיקה הרלוונטית, יכלול את האוכל של העדה, התפאורה, וכל מה שמסביב. אירוע כזה יכול להיות שונה, יכול להיות מיוחד ויכול להיות בלתי שגרתי לעובדים שלכם ולהשאיר להם חוויה בלתי נשכחת. הפקת אירוע בסגנון מרוקאי לעובדים שלכם תפגיש חלק ניכר מהם עם תרבות שלא הכירו, תרבות עשירה ומיוחדת שרבים אוהבים לחגוג בדרך שלה.

הפקה של מימונה
הפקת אירוע בסגנון מרוקאי יכולה גם להיות הפקת מימונה. המימונה, זה שמגיע רגע אחרי שביעי של פסח הוא "ה"חג של יוצאי מרוקו. ההתרגשות בקרב העדה מגיעה כבר כמה ימים לפני יום האירוע, ובזמן האירוע מוצע אוכל מסורתי כיד המלך, תפאורה אותנטית, לבוש מסורתי ומוזיקה מרוקאית משובחת. אם אתם רוצים להפיק מימונה אך לא בטוחים שאם יכולים לעשות את זה לבד אתם יכולים להיעזר בשירותיה של חברת הפקות לאירועים מרוקאיים, חברה עם ניסיון שיודעת מה צריך ודואגת לכל מה שאירוע כזה צריך לכלול. אך מעבר לאירועים הללו יש עוד אירוע מרוקאי ידוע, אירוע שכמעט כל אחד היה בו בשלב כזה או אחר בחיים שלו.

חינה
החינה היא האירוע המרכזי רגע לפני החתונה, אירוע שמסמל שפע ועושר עבור שני בני הזוג שעוברים לחיים זוגיים יחדיו. אפשר לעשות הפקת אירוע חינה בבית ואפשר לעשות את האירוע באולם או בכל מקום אחר כמו מתנ"ס או בית כנסת, וצריך לדאוג ללבוש המיוחד של החתן והכלה, השמלות והכובעים הנהוגים בעדה (כפתן ותרבוש) "השמלה הגדולה" של הכלה, המשחה שנרקחת מעלים ונמרחת על ידיהם של החתן והכלה ושל המוזמנים, תפאורה מתאימה, אוכל טעים וכל השאר... גם במקרה כזה חברה אשר עושה הפקת אירוע חינה בבית או בכל מקום אחר תוריד לכם כמה דאגות מהראש, והיא תדאג לכל מה שצריך בכדי שהאירוע יהיה מושלם.

אירועים מרוקאיים – צבע ושמחה
הפקת אירוע בסגנון מרוקאי היא אם כן מטלה לא פשוטה, הפקה שדורשת דאגה לכל פרט ופרט אך היא משתלמת בסופו של דבר. הפקת אירוע בסגנון מרוקאי יכולה להתבצע לבד אך כדאי מאוד שתתייעצו עם מי שכבר הפיק אירוע כזה בשביל שתוכלו לוודא שלא שכחתם שום דבר. הפקת אירוע בסגנון מרוקאי, בין אם מדובר על שמחה ובין אם מדובר על אירוע עסקי או כל אירוע אחר יכולה גם להתבצע על ידי חברה חיצונית, ואל תתביישו לראות סרטונים של אירועים קודמים שהחברה הפיקה לפני שתקבלו את ההחלטה. ואתם יכולים לחסוך את זמן החיפושים ופשוט ליצור קשר עם המומחים של חינה מרוק.

 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 


יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
בתכנון האירוע שלכם!


072-33-80-988

 

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בתכנון האירוע שלכם!

072-33-80-988