אביזרים לחינה

אביזרים לחינה


חינה מרוקאית היא אירוע מרגש, אירוע בו החתן והכלה נמצאים רגע לפני שהם מתחילים לחיות חיים משותפים, רגע לפני שהם עומדים להיות אדם אחד ולהקים משפחה ולהמשיך את השושלת. חינה מרוקאית היא אירוע צבעוני, אירוע ססגוני מלא בשמחה ובעושר, אירוע שיש לא מעט דברים שצריך לארגן בכדי שהוא יעבור כמו שמתוכנן עם כל האלמנטים הנוגעים לטקס עצמו ולמה שמסביב. חינה מרוקאית מבטאת עושר ושפע והתחלה טובה לבני הזוג, התחלה של חיים משותפים שמחים ועליזים חלק ממה שצריך לדאוג שיהיה באירוע אלו אביזרים לחינה, אביזרים לחינה מרוקאית שנוגעים ללבוש, לתפאורה, וכמובן לאוכל ולמה שמסביב.

צבעוניות זה הכול...
אירועים בסגנון מרוקאי הם אירועים צבעוניים אם כן, אירועים שמחים ומקפיצים ובשביל שהאווירה תהיה בהתאם צריך לדאוג שיהיו אביזרים לחינה מתאימים. יש אביזרים שונים שיכולים להשתלב באירוע כמו מגשים מזהב או בצבע אדום, מגשים שיכולים להיות בצורת לב, רעשי מרקז לד זוהרים, רובה של בועות סבון, תרבוש למילוי ממתקים, ממתקים שונים, מגשי חמסה, בלונים צבעוניים או בצבע זהב, ברכת כלה מעוצבת ועוד שלל אביזרים שיכולים להתאים לאירוע. אביזרים לחינה מרוקאית צריכים להיות צבעוניים ומרשימים, אביזרים משמחים וכייפיים שיגרמו לאנשים לקום ולרקוד ולקחת חלק בשמחה. כשמדברים על אביזרים לחינה הכוונה היא גם לבגדים, והנה מה שצריך לדאוג שיהיה באירוע.

ביגוד לחינה
ביגוד לחינה כולל את הלבוש המסורתי שהחתן והכלה לובשים בטקס עצמו ובאירוע כמו גם תוספות שתמיד יכולות להתאים. הכלה לובשת את הכפתן שזהו בגד מבד מבריק ויוקרתי, ולובשת כתר מזהב או סרטים תואמים. היא יכולה להיות גם עם נזר מטבעות זהב או קשת מטבעות, כל מה שמתקשר עם אותנטיות ועושר. הגבר ילבש את התרבוש המסורתי כמו גם כפתן, וניתן להוסיף לבגדים הללו גם תכשיטים שונים, זהבים, כיסויי יד ועוד. אביזרים לחינה יש לא מעט אך חשוב לא לפספס את הדברים החשובים ביותר, והבגדים הם מרכיב חשוב שכדי לוודא לפני כן שהוא קיים הן בשביל החתן והכלה והן בשביל אנשים נוספים שרוצים להתלבש בהתאם.

בבית או מחוץ לבית?
אירועים בסגנון מרוקאי יכולים להתקיים בבית או מחוצה לו. הם יכולים להיות מאורגנים באופן עצמאי על ידי בעלי השמחה או חברים ובדרך כלל כשמדובר על חינה מדובר על עשרות משתתפים ולא יותר מזה ולכן הבית יכול להתאים אם הוא מספיק גדול ומרווח. אפשר לקיים אירוע כזה גם בבית כנסת או באולם אירועים מה שייקר אותו ויהפוך אותו לעוד הוצאה גדולה כחלק מהוצאה הכוללת של החתונה מה שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו. אביזרים לחינה או לכל אירוע אחר ניתן לקבל כחלק מחבילה כוללת של הפקת האירוע, ואם אם רוצים להוריד לעצמכם מהראש את הבלגן ואת ההכנות וכמובן את הדאגה לכל פרט ופרט ולכל אביזר ואביזר, הפקה כוללת של האירוע באמצעות חינה מרוק היא בדיוק בשבילכם.

עצה קטנה לזוג החינה...
לא רק אביזרים לחינה ושאר האלמנטים הפיזיים חשובים אלא בעיקר האווירה באירוע. לעיתים יש רק בן זוג אחד שהינו בן העדה המרוקאית, ובן הזוג השני לא מתחבר לאירועים כאלו מה שעלול ליצור מתח. שתפו האחד את השני במה שאתם מרגישים ונסו להבין את הצד השני. לזה שלא מגיע מהעדה כדאי שיידע שאירועים כאלו הם כיפיים במיוחד, מסורת עתיקה שכדאי גם היום לקיים אותה, וכל מי שלא רגיל באירוע מסוג זה ומשתתף בו, לא שוכח את האירוע עוד זמן רב לאחריו.

 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 


יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
בתכנון האירוע שלכם!


072-33-80-988

 

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בתכנון האירוע שלכם!

072-33-80-988