אוהל חינה מרוקאית

אוהל חינה מרוקאית


אירוע חינה מרוקאית, לא יכול להיות מושלם בלי אותו אוהל חינה מרוקאית אשר מעוצב בהתאם למסורת המרוקאית. כידוע, טקס החינה הינו טקס עתיק יומין וגם אוהל הינה מהווה כאלמנט ותיק במיוחד באירוע זה – בימים ההם, היה נהוג להקים את אותו אוהל בחצר בית ההורים של הכלה – כאשר היום, מכיוון שרוב הזוגות בוחרים לקיים אירוע חינה באולם ולא בהכרח בבית הורי הכלה (שגם לא לכולם יש באמת חצר). מה שכן, אוהל המיועד לחינה מרוקאית מתאפיין גם היום בצבעי זהב ובורדו, בקישוטים ובכלים האותנטיים – וזה בהחלט דומה למנהגים אשר היו קיימים בנושא לפני שנים. כמובן, שכל זוג אשר מקיים אירוע חינה ומעוניין באוהל שכזה, יוכל להשכיר את האוהל לערב אחד – אין צורך לרכוש את האוהל ולהיכנס להוצאות גדולות ומיותרות. ברוב המקרים, חברות הפקה אשר מתמחות בהפקת אירועי חינה, מספקות כחלק בלתי נפרד מהשירותים להם גם את הנושא של אוהל החינה האותנטי והמעוצב.

מתאים לכל מקום
אוהל עבור חינה מרוקאית יכול להשתלב כמעט בכל מקום בו תקיימו את האירוע – אלא אם כן, מדובר בחלל מאוד קטן, מכיוון שהאוהל הוא יחסית גדול. אם החלטתם לקיים את המסיבה באולם וגם במקרים בהם מדובר באולם שלא נחשב לגדול בשטחו, מרבית הסיכויים שאוהל חינה מרוקאית יוכל להתאים למקום ולאפשר לכם ליהנות מהאותנטיות, העיצוב והתחושה שהאוהל הזה יוסיף לאירוע שלכם. כמובן, שכמו שאר האלמנטים באירוע שלכם, ,חשוב מאוד שגם אותו אוהל חינה מרוקאית יהיה אוהל מעוצב, מסוגנן ומאובזר ברוח האירוע, ולכן, ההמלצה היא לא להתפשר על פחות מחברת ההפקה הטובה ביותר, אשר מציעה כחלק מהשירותים שלה עבור אותו אירוע חינה גם את הנושא של אוהל חינה מרוקאית. חשוב לציין, שאוהל לחינה, מגיע בדרך כלל במגוון צבעים – בדרך כלל מדובר בזהב ובצבע נוסף, כך שאם יש לכם דרישות ספציפיות לגבי עיצוב האוהל או שאותו אוהל חינה מרוקאית, אמור להשתלב עם שאר התפאורה והאלמנטים שבחרתם קודם לכן, חשוב לשים דגש גם על הנושא הזה. 

אז למה בעצם משמש האוהל?
אוהל חינה מרוקאית משמש בעצם לקיום טקס החינה – כפי שהיה נהוג גם לפני שנים רבות. אוהלים לחינה אומנם מגיעים בגדלים שונים (ישנם כאמור, גם אוהלים אשר מתאימים לאירועים אשר מתקיימים בבתים פרטיים בגודל ממוצע), אך בדרך כלל, גם האוהלים הגדולים והמרווחים ביותר – מהסוג אותו ניתן לראות במקרה של אירוע חינה באולם, יכולים להכיל עד 20 מקומות ישיבה מקסימום – כך נהוג שמי שבדרך כלל נמצא באוהל אלו החתן והכלה, הוריהם ובני המשפחה הקרובים – אשר רובם כמובן עומדים – כמובן, חלק מהטקס הוא התלבושות המסורתיות בהם לבושים כל האנשים אשר נמצאים באוהל – מה שהופך את הטקס למרשים וייחודי אף יותר. 

חוגגים באוהל המעוצב
אוהל חינה מרוקאית, מהווה עוד אלמנט חשוב מתוך שורה של אלמנטים השוזרים יחדיו את אירוע החינה האותנטי המושלם – ואין כמובן שום סיכוי שתהיו מעוניינים להתפשר על פחות מאשר אירוע כזה. מהסיבה הזאת, אם אתם מתכננים לקיים אירוע חינה, בכל סדר גודל ובכל גובה של תקציב, וכחלק מכך, תרים אחר חברת ההפקה המתאימה אשר תארגן עבורכם אירוע מתאים, מומלץ לשים בין היתר גם דגש גם הנושא של אוהל החינה ולוודא שהחברה אותה בחרתם תדאג לספק עבורכם את האוהל המתאים, המעוצב והמאובזר בצורה הנכונה. כאן חשוב לציין שרוב חברות ההפקה המתמחות בתחום כמו חינה מרוק, כוללות בשירות שלהם גם את הנושא של אוהל החינה.  

 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 


יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
בתכנון האירוע שלכם!


072-33-80-988

 

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בתכנון האירוע שלכם!

072-33-80-988