המשפחה והחברים שלכם מגיעים מרחוק כדי לחגוג אתכם את אחד הימים המאושרים בחייכם. כדי להראות להם עד כמה אתם מעריכים את נוכחותם, אפשר לחלק לכל אחד ואחת מהם מתנה. מתנות לאורחים הן דרך מיוחדת להודות להם על כך שהגיעו, כאשר אפשר להתאים את המתנות באופן אישי לאווירה.

מתנות שכל כולן אהבה

חינה היא חגיגה של אהבה ושמחה, לכן בחירת מתנה שכולה קשורה לאהבה תהיה רעיון טוב. יש המון אפשרויות שתוכלו לבחור מהן כמו למשל גלויות עם כיתוב מיוחד בדוגמת: “האהבה היא תרופה להכל” או “תאהבו ללא תנאים”, שכוללות גם שוקולד לב איכותי. עוד אפשרויות שתוכלו לבחור מהן יהיו נרות ריחניים, סבוני לבבות, שוקולד עם השם שלכם, עם תודה אישית או כל משפט אחר שתרצו להגיד וכדומה.

מתנות עונתיות

כאשר רוצים רעיונות מיוחדים למתנות אפשר לחפש מקורות השראה שונים ומגוונים כמו למשל עונת השנה שבה עורכים את אירוע החינה. אם החינה נערכת בחורף אפשר לחלק לאורחים מתנות עונתיות כמו למשל ספל עם הקדשה, כוס תרמית, חם צוואר, מטריה מיוחדת, כרית חימום בצורות ועוד. אם החתונה נערכת בקיץ גם יש המון אפשרויות כמו תיק חוף, כוס או בקבוק שתייה, כובע, מחצלת לחוף או כל רעיון אחר שתראו לנכון. יש אירועים שנערכים בסמוך לחגים וגם כאן יש הזדמנות להעניק מתנות בהתאם לרוח החג, כאשר על כל מתנה שתבחרו אפשר להדפיס משהו נחמד.

עוד רעיון נחמד עוגיית מזל בקופסה

לא חסרים רעיונות למתנות מיוחדות, אך הסוד הוא לחשוב על הרעיון הנכון, שיזכה את האורחים שלכם במתנה באמת מיוחדת שידעו להעריך. בהרבה מקרים לאו דווקא מדובר בערך של המתנה עצמה, אלא שהרעיון עצמו עושה את העבודה, כמו למשל כאשר מדובר בעוגיות מזל. כולנו יודעים מהן עוגיות מזל ובהחלט אפשר להסכים שאין זמן טוב יותר לחלק עוגיות מזל לאחרים מאשר ביום אשר מסמל חיבור בין שני אנשים. עוגיות המזל מגיעות בקופסה שעליה אפשר להדפיס כל מה שתרצו וכך להכניס את המגע המיוחד שלכם למתנה. בתוך עוגיות המזל יש פתק, שגם עליו תוכלו להחליט מה יהיה כתוב כמובן. האפשרות לשלב עוגיות לחינה כעוגיות למזכרת או מגשים עם הקדשה היא דרך נהדרת לתת לאורחים מתנה.

ולסיכום, יש לכם המון אפשרויות למתנות שיביעו הערכה ויוקירו תודה למשתתפים בחינה שלכם. תוכלו לחשוב על הסביבה ולבחור מוצרים ירוקים, או על הקהילה ולבחור במתנות שתורמות מהשפע שלכם לאחרים. ואם יש לכם רעיון נחמד, תמיד תוכלו לבחור מתנה בעיצוב אישי.

נכתב בשיתוף פפירוס – מומחים במוצרים ממותגים.