אם הזמינו אותכם לחינה, אתם בטח שואלים את עצמכם איך להתלבש לחינה שהוזמנתם אליה, הרי אתם כבר יודעים שלבטח מחכה לכם סט שלם של תלבושות לחינה שתוכלו להחליף, אבל מה קורה אם לא תמיד הדברים הם כמו שאתם חושבים, עדיין עד טקס החינה אתם לא תהיו בתלבושת המסורתית, לכן הבאנו לכם כמה דגשים שכדאי להכיר ולהתלבש נכון לאירוע חינה.

ככה תתלבשו לחינה בצורה המושלמת

שלבי האירוע – לכל חלק יש לבוש משלו

רגע אחד לפני שאתם רצים להגיע לחינה עם ג’ינס וטישרט (לגברים) לא משנה עד כמה החולצה שאתם לובשים היא של מותג יקר ועלתה לכם מאות שקלים, עדיין לא תמיד נכון להגיע לאירוע עם חולצת טי שירט, אז אם כבר בחרתם להיות באירוע, כדאי לכל הפחות ללבוש חולצה מכופתרת. לנשים היקרות שבחבורה, יש לא מעט שמלות מאוד מיוחדות, את לא חייבת להגיע עם שמלת ערב מפוצצת, אבל טטיץ עם נעלי בובה זה פחות הכיוון, בזכות שמלה פשוטה עם נעלי עקב את יכולה להיראות מושלם, גם תחסכי לעצמך המון מאמץ וגם תיראי מושלם לאירוע ערב קטן.
מכיוון ולאירוע החינה יש שלבים, בחלק הראשון של האירוע, אתם תהיו עם הבגדים שהגעתם איתם מהבית, נהוג ללבוש את התלבושות של החינה רק לקראת סיום האירוע, שזה החלק שבו מתחילים לערוך את טקס החינה עם המתוקים.
לכן, החלק הראשון הוא החלק המשמעותי ומי מאיתנו לא רוצה להיכנס בהופעה מרשימה לאירוע.

איך להתלבש לחינה

תתלבשו בנוח – כי מחליפים את הבגדים

בדרך כלל בימי החורף אנשים נוטים להתלבש בצורה מוגזמת, קחו בחשבון שמחכות לכם באירוע לא מעט גלביות, הן צריכיות לעלות עליכם, את הלגביות לובשים על הבגדים אבל אם אתם מגיעים עם המון שכבות של בגדים אתם עלולים למצוא את עצמכם מסתבכים בכדי להוריד אותם ולהצליח ללבוש את הגלביה, מה שאומר שבכדי שיהיה לכם נוח בכל שלבי האירוע, מומלץ מאוד להתלבש כמה שיותר נוח.

לבוש לא נגמר בבגדים

כל מעצב אופנה או סטטיליסט שתשאלו יגיד לכם מיד כי הופעה מושלמת לא נגמרת רק בלבוש מיוחד, הופעה מושלמת היא הופעה שכוללת בתוכה גם אביזרי אופנה נוספים, או מה שמכנים אקססוריז, כל גבר שישים על עצמו שרשרת גברית ומיוחדת או אפילו צמיד יכול לגרום לכל ההופעה שלו להשתנות בצורה מדהימה, שלא לדבר על היכולת של כמה פירטים קטנים שיכולים לשנות את המראה של כל אישה.

לסיכום

אחרי שאתם יודעים איך להתלבש לחינה, יש כמה דברים קטנים שיכולים לעזור לכם להיות במיטיבכם באירוע, נשים יקרות שמרו על עיצוב שיער קלאסי, את לא צריכה לרוץ למספרה ולעשות עיצוב מיוחד בשיער, רק פן בסיסי יכול להתאים.(אם את אמא של החתן או הכלה, את כן צריכה לגשת ולעצב את השיער בצורה מיוחד), בכל מקרה גם גברים בדרך כלל זה יסתכם בג’ל בשיער או תספורת בסיסית.
יחד עם זאת אל תשכחו לשים עליכם בושם עם ריח איכותי, אתם הולכים להיות בין לא מעט אנשים שיריחו אתכם, אז כדאי שתהיה לכל אחד מהם הרגשה טובה שהוא נמצא לידכם.