איפור כלות לחינה – כל מה שאת חייבת לדעת בשביל להתאפר כמו מלכה אמיתית לאירוע החינה שלך.

והכי חשוב, אל תשכחי שאת מלכה בכל יום ולא רק ביום החינה והחתונה שלך! והכי חשוב שמצאת את הגבר שיזכיר לך בכל בוקר שאת מלכה.

יום החינה שלנו, כמו יום החתונה, הוא יום שבו כולנו רוצות להיראות טוב. לא רק לתמונות ולמגנטים אלא גם כדי לאפשר לעצמנו להרגיש במיטבנו ולקבל את הביטחון הדרוש לנו ליום כל-כך מרגש בו אנחנו ממש במרכז. הלוק שלנו, שכולל כמובן את השמלה, התסרוקת והאיפור ישפיע מאוד על איך שנרגיש במהלך אירוע החינה ועל האפשרות שלנו להפחית מהלחץ ולשדר אמפתיה ואהבה לאורחים. מהם הדברים החשובים לשים עליהם לב כשבוחרים מאפר/ת ואיזה לוק הכי מומלץ על פי מחקרים?

התאמת האיפור לעצמנו ולשמלה שלנו

איפור כלות ואיפור חינות הוא אמנם מלאכה בפני עצמה, ולא כל מאפרת מתמחה באיפור מהסוג הזה, שנחשב לאיפור המורכב והחשוב ביותר. מלבד העובדה שהאיפור צריך להיות יפה לעין, כדאי מאוד שהוא יתאים לשמלה ולתסרוקת אך לא פחות חשוב – לאופי שלנו. המטרה של האיפור היא להציג אותך בגרסה הכי מוצלחת שלך, אך עדיין לשמור על מי שאת ולא להפוך אותך למישהי אחרת לגמרי. כדי להבליט את היופי הטבעי שלך ועם זאת לשדרג את המראה, כדאי לבחור במאפר/ת מיומנות לבצע איפור ערב , שכבר איפרה כלות לחינה ולחתונה ויודעת לייעץ, להרגיע ולהתאים בין מוצרי האיפור השונים.

מהם האתגרים באיפור לחינה?

בחינה אנחנו נוטות להתרגש, להזיע וכמובן להתחבק ולהתנשק עם כל האורחים. כדי שלא נמצא את עצמנו כשעה מתחילת האירוע עם איפור מרוח, חובה להשתמש במוצרי איפור עמידים שמחזיקים מעמד ערב שלם, ועדיין נראים טבעיים ולא כבדים על עור הפנים. הסוד הוא לא להניח אין-ספור שכבות אלא מעט שכבות אבל עמידות. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון את הצילומים לאלבום התמונות שנעשים עם פלאש ולבחור באיפור שלא מחזיר ברק. מלבד הבחירה במאפר/ת שתדע להמליץ לנו על לוק מתאים ולהשתמש במוצרי איפור איכותיים, אפשר לקחת בחשבון את האפשרות של מאפר/ת צמוד/ה אלינו למשך האירוע, או לפחות לשעות הראשונות.

מחקר מצא: איפור טבעי וממוצע נחשב למושך ביותר

אם חשבת על איפור לחינה גרנדיוזי או “כבד” ליום חתונתך – יש לנו בשורה בשבילך. מחקר מצא שנשים עם איפור “ממוצע” וטבעי נחשבות למושכות ורצויות יותר הן בקרב גברים בפן הרומנטי והן בקרב נשים, שמבקשות להיות בקרבתן ורואות בהן כנשים מוצלחות. מהו איפור “ממוצע”? איפור שנמצא בין איפור טבעי לאיפור ערב – לא מוגזם מדי אך עדיין כזה שמאפשר הדגשה של תווי הפנים, ובפרט של העיניים והשפתיים. ואכן, ניתן לראות יותר ויותר כלות שבוחרות בתסרוקות סולידיות ובאיפור עדין, מתוך הבנה שהן שומרות על הייחוד שלהן. זוהי נקודת מחשבה לפני שמתפרעים עם האיפור בניסיון ליצור דמות חדשה שלא בהכרח תחמיא לך.

לסיכום, איפור יכול לתת לנו ביטחון וליפות אותנו, אך בידיים לא מיומנות יכול גם לפגום. השקיעי בלמצוא מאפרת שאת סומכת עליה ושמבינה אותך ואת הלוק שלך. ומה עוד נותר לאחל חוץ מהמון מזל טוב! ויהיה ערב משולם!

איפור כלות