כשזה מגיע לנושא של איפור לחינה, יש המון דברים שצריכים לקחת בחשבון, הרי זה כבר ידוע שאיפור צריך להתאים ללבוש, לצבעים שלובשים ומעל הכל גם לתווי הפנים של מי שמאפרים.
בעוד שהמראה הקלאסי והקווים החלקים והנוחים הם תמיד עדיפים, באיפור לחינה הדברים קצת משתנים, בחינה הכלות מחליפות תלבושות מספר פעמים, אם זה לבוש לבן בקבלת הפנים, לאחר מכן עוד בגד צבעוני ואז ממשיכים לטקס החינה עצמו שבו הכלה לובשת בגדים אדומים וכהים יותר.
מכאן שהאיפור במהלך טקס החינה צריך להיות כזה שיתאים לכל אורך האירוע ולצבעים והתלבושות שמשתנות באירוע.

באיפור לחינה לא תמיד צריכים ללכת לסגנון של גוונים חומים כהים וזהב מסביב לעיניים, אפשר גם לשמור על סגנון האיפור הקלאסי ומעל הכל להתמקד דווקא באיפור באזור העניים ועיצוב של אודם מבריק בצבע אדון ורק על עליו לשים נגיעות קטנות של זהב, כמובן שזה תלוי בסגנון האיפור שמשתלב עם איפור העיניים.

רגע אחד לפני שאת בוחרת להזמין מאפרת לחינה, יש כמה דברים שאת גם יכולה לעשות בעצמך, להפוך את האיפור שלך למושלם ומיוחד והכל רק בזכות כמה דגשים קטנים, שמירה על דיוק והאיפור שלך יהיה מושלם.

איפור לחינה

איפור מינימלי

לפעמים איפור שאומר “לא התאמצתי בכלל” הוא האיפור המושלם, אם את רוצה להיראות בדיוק כמו שאת תמיד בחינה שאת חוגגת, לא צריך להשקיע יותר מידי באיפור וגם איפור מינימלי יכול להיראות כמו גרסה מיוחדת ומלוטשת של מאפרת מקצועית.

איפור בקווים עדינים עם עפרון עיניים דק ומשיכות של מייקאפ באזור העפעפיים העליונים יכולים לעשות עבודה מושלמצ, את יתר הפנים ניתן למלא במייקאפ והאודם שיהיה מומלץ הוא אודם בגוון בהיר יותר (בהתאם לצבע העור) וגבות עדינות בלי תוספות מיותרות.

צללית עם מסקרה כבדה

שמרי על הכל באופן טבעי, בלי תוספות בכלל ונסי להוסיף המון מסקרה לאזור הריסים (לא יותר מידי כמובן אלא במידה, רק שהמסקרה תהיה מודגשת) ולהוסיף מעט צליליות באזור העיניים ולתת להן לבלוט מעט, מתאים בעיקר לכאלו בעלות עיניים בהירות, מה שיגרום ליחודייות שיש להן לבלוט ולהדגיש את הדברים שצריך מבלי להתעק באיפור כבד על כל אזור הפנים.

התאמת האיפור ללבוש

ברגע שבוחרים באיפור שהוא יותר קליל וטבעי, הוא גם יתאים לכל סוג של לבוש בחינה, במיוחד אם בחרת ללכם עם תלבושת צנועה בחינה, האיפור צריך להיות עדין וקליל וצנוע גם הוא, השילוב והמשמעות של איפור יחד עם הלבוש היא רבה, יש מקרים בהם האיפור יכול להיפסל למרות שהוא מיוחד רק בגלל חוסר התאמה ללבוש.

איפור לחינה מחיר – כמה יעלה איפור חינה

איפור כלה לחינה יכול להתחיל בכמה מאות שקלים לכל הפחות 350-400 ש”ח ולהגיע גם לאלפי שקלים, יש מאפרים ומאפרות שגובים על איפור ערב מעל 2500 ש”ח, האם זה מצדיק את הכסף ? זה כבר עניין אחר, אבל האם אפשר לעשות את כל זה לבד ולחסוך מאות שקלים, בהחלט כן.

כל מה שאת צריכה לעשות הוא רק לבחור את סגנון הלבוש, את הסגנון של האיפור שאת רוצה ומשם את יכולה לעשות את הכל לבד ובקלות.

בסרטון אפשר לראות בקלות ובבירור איך תוך 10 דקות בלבד האיפור וכל הנראות משתנה, לא מדובר על איפור מורכב מאוד, או על משהו שאי אפשר לעשות לבד, אם זה לא מספיק יש עוד סרטון לאיפור נוצץ ומיוחד שכל אחת חייבת לראות ולהכיר כמה סודות על איפור באופן עצמאי.

איפור כלה לחינה

איפור שיכול להית מודגש גם בתמונה שחור לבן

אחד הדברים המיוחדים והמורכבים ביותר שיש לכל צלם אירועים מקצועי הוא להצליח להביא תמונות שהן מיוחדות ולא רק בצבעים, אלא תמונות מעט שונות כמו תמונות בשחור לבן.

יש כלות שמגזימות עם האיפור, הכל במטרה להסתיר כל מיני דברים שהן לא רוצות שיראו, ועל זה משקיעים המון מחשבה, ועובדים עם חומרים שיוצרים ברק בכל צילום בגלל הפלאש, למרות שצלם מקצועי ידע להתמודד עם זה, עדיין לא תמיד המראה הנוצץ הזה הוא טבעי ואמיתי, מומלץ לנסות ולא להשתמש בכל מיני תכשירי איפור שיוצרים כאלו אפקטים, אלא למשוך כמה שיותר למראה הטבעי והאמיתי ביותר שאפשר להשיג.