אם אתם מתכננים לחגוג בקרוב אירוע חינה מפוארת, הנה הסיבה העיקרית שתסביר לכם למה לא כדאי לכם לחגוג חינה מפוארת.

למרות שכבר בפוסט הקודם שלי כתבתי על שינויים בהרגלי האירועים, הפעם אני רוצה להסביר על הסיבות בגללן לא כדאי לכם לחגוג אירוע מפואר.

הסביות בגללן לא כדאי לחגוג חינה מפוארת

אנשים לא יבואו

אנשים לא יבואו, כן, עדיין יהיו לא מעט אנשים שיפחדו מהקורנה ומהדבקות, ובכל מקרה גם משרד הבריאות מחייב מסכות במרחב הציבורי, מה שאומר שאיך אפשר להצטלם ככה לאירוע, כולם עם מסכות זה לא מסתדר.

אז אם תשקיעו באירוע מפואר, עם המון משתתפים, לא יהיה בכלל מי שיהנה מזה, ומה יעשה צלם אירועים, יביא לכם רק תמונות של אנשים עם מסכות.

זה אומר שעד שהאירועים בכלל יחזרו להיות מה שהם היו לפני הקורונה יקח עוד לא מעט זמן, לפחות עוד חודש.

לאנשים אין כסף

משבר הקורנה הביא איתו לא רק לחץ מהבחינה הבריאותית, אלא גם הרבה מאוד מובטלים, אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם לעשות קניות של דברים חיוניים ובסיסיים.

ואני מאמים שאנשים כבר לא ישמו יותר מתנות גדולות במעטפות שהם הולכים לאירוע, הם ישימו רק המינימום הנדרש מהם לכסות את המנה שלהם ולא יותר.

אבל שזה מגיע לחגיגות כמו של חינה, הרבה רוצים שהכל יהיה הכי מפואר והכי טוב שאפשר.

לסיכום :

אם יש לכם את האפשרות ואתם יכולים להרשות לעצמכם לחגוג אירוע מפואר ואתם יודעים שאתם יכולים לספוג כאן עלות של כסף בגלל שלא תכסו ב 100% את כל ההוצאות שלכם, אז כמובן שכדאי לחגוג אירוע מפואר, אבל אם אתם בונים על המתנות שתקבלו מהאורחים, כנראה שצפויה לכם אכזבה ותמצאו את עצמכם מוציאים לא מעט כסף מהכיס.

אל תשכחו גם שהחינה זה הפרומו וההכנות של החתונה, יש לכם עוד המון הוצאות בחתונה, ואם כבר להשקיע בדברים כדאי לפחות לדעתי להפנות את התקציב הזה לחתונה, אפילו שאני אוהב יותר מהכל את אירועי החינה ובגלל זה גם בחרתי לעסוק בהפקות חינה מרוקאית, עדיין כדאי לחשוב טוב לפני שאתם עושים הפקות מפוארות.

המאמר נכתב ע”י מלך החינה – במטרה לתת לכם את העצות שלי בתחום אירועי החינה כבר למעלה משני עשורים.