אתם בדיוק בהכנות לחינה, ועכשיו את בטח שואלים את עצמכם את מי מזמינים לטקס חינה, האמת שאת התשובה לזה קשה מאוד לתת, כל אחד יש לו העדפות אחרות.

יש כאלו שחוגגים אירוע מצומצם, ויש כאלו שחוגגים את החינה שלהם באולם. בשביל לענות על השאלה את מי מזמינים לחינה, יש כמה דברים שלוקחים בחשבון.

אז אולי לקיחת הדברים האלו בחשבון בתוך שיקול הדעת את מי להזמין, זה מה שיעזור לכם לקבל את ההחלטה, בשביל זה אני הכנתי לכם רשימה של מה שמחשבים ולפי זה בונים את רשימת המוזמנים.

איך בונים רשימת מוזמנים

בשביל לבנות רשימת מוזמנים, צריכים להתייחס למספר גורמים שמדובר על חינה, בשביל זה הכנתי לכם את הרשימה הבאה, רק חשוב לי לציין שהיא כמובן לא מחייב ואתם יכולים לבנות את רשימת המוזמנים שלכם בדיוק כמו שאתם רוצים, והכי חשוב לפי התחושות שלכם.

מדברים עם ההורים :

נכון, אולי אתם הזוג שמתחתן, וגם החינה היא האירוע שלכם ואתם אלו שתקבעו מה יהיה ואיך זה יקרה, אבל בכל זאת השמחה שלכם היא גם השמחה של ההורים שלכם.

גם להורים שלכם יש אנשים שחשוב להם להזמין והם רוצים לכבד, בשביל זה לפני שאתם מתחילים לבנות רשימת מוזמנים כדאי מאוד לבדוק עם ההורים שלכם האם יש להם מוזמנים וכמה הם.

אם אתם רוצים לחגוג אירוע ממש מצומצם, אתם יכולים להגיד גם להורים שלכם, שאתם רוצים שכל צד יזמין כמות מוגבלת של אנשים, והם כבר יעשו את החישוב לבד את מי הם הולכים להזמין לחינה.

איפה חוגגים :

שאני מתכוון לאיפה את חוגגים את האירוע, הכוונה היא האם מדובר על חינה ביתית או באולם, אם מדובר בחינה בבית אז בוודאי שהמקום הפיזי מגביל את כמות המוזמנים שאתם יכולים להזמין, ובאולם אירועים אפשר להזמין אפילו יותר אנשים.

אבל גם אם בחרתם לחגוג את החינה לא בבית, אולי במסעדה קטנה או משהו בסגנון, עדיין צריך להתחשב בגודל הפיזי של המקום בשביל לקבוע את כמות המוזמנים.

מי שבאמת חשוב לכם :

את מי מזמינים לטקס חינה ? התשובה היא את מי שבאמת חשוב לכם ואתם מי שאתם רוצים לכבד, כמובן את המשפחה הקורבה ומי שחייבים.

האמת שכמו שכבר ציינתי בהתחלה, להזמנות לאירוע אין חוקים, כל אחד יכול לקבוע את מי הוא מזמין לאירוע שלו, זה לא חייב להיות תמיד משפחה וחברים קרובים.

כל אחד יש לו את האנשים שקרובים אליו ומלווים אותו במהלך החיים שלו, אם זה חברים לעבודה, חברים ללימודים או כל שלב אחר בחיים.

בשביל זה אתם יכולים להזמין פשוט את מי שבאמת חשוב לכם, רק ההבדל בשונה מחתונה שלאירוע החינה נהוג להזמין את האנשים הבאת קרובים.

תלבושות לחינה
השכרת תלבושות לחינה ביתית