בגדים לחינה מרוקאית

בגדים לחינה מרוקאית


אירועים מרוקאים הם תמיד משמחים, תמיד צבעוניים ותמיד מעניינים. כל מי שהשתתף בחינה מרוקאית חזר עם חוויות בין אם הוא בן העדה ובין אם לא. חינה מרוקאית היא אירוע משמח, אירוע ססגוני ונוצץ, אירוע בו שני בני הזוג מתחילים את החיים יחדיו ובדרך להקים משפחה הם מאחלים לעצמם אושר ועושר ושפע רב. חינה מרוקאית כמו אירועים אחרים של העדה היא אירוע עם צבעים עזים, עם אלמנטים שמסמלים הוד והדר ומרכיב מרכזי באלמנטים שנלווים לאירוע מעין זה הוא בגדים לחינה מרוקאית. הבגדים מסורתיים כמובן והם חלק מהמנטאליות השופעת והמארחת, כמו שרק בני העדה המרוקאית יודעים לחגוג.

בגדים לחתן ולכלה
כפי שציינו בגדים מרוקאים בכלל ובתוכם בגדים לחינה הם בגדים שמסמלים עושר וטוב, שפע והדר. את הבגדים הללו לבשו עוד במרוקו לפני שנים רבות והמסורת ממשיכה עד היום. יש לא מעט סבתות ששומרות אצלן בגדים לחינה מרוקאית עוד מהימים ההם, והבגדים הללו עוברים מדור לדור. לחתן יש את הכפתן שהוא לובש שזה בגד מבריק ויקר ועל ראשו הוא יחבוש את התרבוש, והכלה תלבש את ה"קשוואה כבירה" שזו "השמלה הגדולה" שהיא לובשת בטקס. שמלה עם רקמות מוזהבות ותכשיטי זהב ואחרים, ועל ראשה יש את הכתר או סרט שיער תואם. 

אביזרים נוספים לחינה
כל מה שמסמל שמחה ועושר מתקבל בחינות ובעיקר מה שעם צבעים כמו אדם וזהב. יש קערות מרהיבות ומגשי חמסה יפיפיים, ובהם שמים ממתקים ושאר מאכלים מסורתיים שמסמלים את החגיגה. יש פינג'אנים למילוי ממתקים ויש עלי כותרת לסלסלת השושבינה, אותיות למילוי ממתקים ורעשני מרקז זוהרים ומה לא... כל פריט שיכול להוסיף לאירוע ויכול להעיד על שמחה וכיף יתאים, גם מה שפחות מסורתי כמו נשפנים, בלונים ואחרים. בגדים לחינה מרוקאית הם אם כן מרכיב חשוב באירוע אך העיצוב כולו צריך להיות בהתאם, המקום צריך להיות באווירה מרוקאית חמה, אוירה מכניסת אורחים וכזו שכיף להיות חלק ממנה גם לחתן ולכלה וגם לאורחים שמשתתפים באירוע ולא משנה מאיזו עדה הם.

השכרת בגדים
בגדים לחינה מרוקאית לא מומלץ לקנות מכיוון שמדובר על אירוע חד פעמי וחבל על הכסף... אם אין לכם בגדים מרוקאים שנשארו מאירוע אחר או מהסבתא ששמרה ליום שתצטרכו אותם אתם יכולים להשכיר אותם ובמחיר שווה לכל נפש. יש מחסני בגדים לחינות שבהם ניתן למצוא את הכול, כל סוגי הבגדים הן לחתן והן לכלה כמו גם אביזרים נלווים, וכמובן גם למי שירצה ללבוש את הבגדים המסורתיים מהאורחים. בגדים לחינה מושכרים על בסיס אירוע וכל מה שאתם צריכים הוא ליצור קשר עם המחסן, לבא לראות מה מציעים לכם, לקחת ולהחזיר את הכול בשלמותו בשביל שניתן יהיה להמשיך ולעשות שימוש בבגדים הללו.

אירוע שלא שוכחים...
בגדים לחינה מרוקאית הם רק פריט אחד מבין רבים שמעידים על העדה השמחה הזו, עדה חמה שהכנסת אורחים היא בדמה. חינה מרוקאית היא אירוע שלא שוכחים עוד זמן רב לאחר שהוא מסתיים, הן בגלל המוזיקה המסורתית שמתנגנת, השירים, הריקודים המקפיצים והשמחה שכולם שרויים בה. בין אם אתם מהעדה ובין אם לא אתם חייבים לפחות פעם אחת להגיע לאירוע כזה, אירוע שייצרב בזיכרונכם עוד זמן רב. אם אתם מחפשים בגדים לחינה מרוקאית תבררו כמובן גם מה קורה אם חלק מהבגדים ניזוקים במהלך האירוע, חשוב לסכם כל פרט עם מי שמשכיר לכם את הבגדים הללו בכדי שלא יהיו אי הבנות לאחר מכן. אפשר גם לפנות לחינה מרוק ולהסיר דאגה מלבכם. 

 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 


יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
בתכנון האירוע שלכם!


072-33-80-988

 

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בתכנון האירוע שלכם!

072-33-80-988