מחפשים אולם אירועים לחינה ?

גע אחד לפני שאתם עושים את הצעד ובוחרים מקום לחגוג בו את החינה שלכם, יש כמה דברים חשובים מאוד שאתם חייבים לקחת בחשבון.

ככה תבחרו נכון את האולם שלכם לחינה

אם בעבר אירועי חינה היו נחשבים לאירועים צנועים ולא יותר מפוארים, והרבה מאוד היו חוגגים גם אירועי חינה בבית, היום אירועי חינה הם לא פחות מהחתונה, ויש גם אירועי חינה שבהם באופן חד משמעי אני יכול להעיד שהם ברמה עיצובית ומושקעת הרבה יותר מחתונות.

אז אולי אתם יכולים גם לנסות ולחשוב אם לוותר על אירוע החינה באולם ולעשות את זה בחצר של הבית של ההורים, כמובן שאם להורים יש בית מספיק גדול והם בסדר עם 50-70 אנשים שיגיעו אליהם והאירוע יתקיים בבית, אבל אם בכל זאת אתם רוצים לערוך את האירוע שלכם באולם אירועים, יש כמה דברים שאתם חייבים לבדוק.

רישיון עסק – אין מצב בשום אופן שאתם סוגרים תאריך עם אולם אירועים שאין לו רישיון עסק, קודם כל מבחינת הבטיחות שלכם ושל האורחים שלכם באירוע, דבר נוסף הוא שאתם בטח לא רוצים למצוא את עצמכם פתאום מגיעים ליום של האירוע ומגלים שבגלל שהאולם עובד בלי רישיון עסק הוצא לו צו סגירה והוא לא יכול לעשות לכם האירוע.

כשרות – גם אם אתם לא שומרי כשרות, אתם חייבים לבדוק שהאולם מחזיק בתעודת כשרות, לא רק בשבילכם אלא בשביל האורחים שלכם, אם אורח מגיע לאולם אירועים שאין לו תעודת כשרות הוא מאוד ירגיש לא בנוח, בזמן שכולם סביבו אוכלים מטעמים מיוחדים ונהנים מהאירוע, הוא עצמו יושב ובגלל הכשרות לא יכול לאכול שום דבר באולם.

אולם שמתאים לחינה – אפשר להגיד שאירוע חינה אפשר לחגוג בכל אולם, אבל היום יש גם אולמות אירועים שמיועדים ממש רק לחינה, הם אפילו כוללים בתוכם את כל העיצוב בסגנון מרוקאי מיוחד ובסגנון של חינה אמיתית, אולמות אירועים כאלו יכולים לחסוך את ההזמנה של תפאורה לחינה. (נכון שזה מה שאני מוכר, ואני בטוח שתמיד צריך להוסיף תפאורה וטלמון מיוחד לחינה, אבל אם מצאתם אולם שנותן לכם את כל ההפקה הזאת באופן מיוחד זה ממה שווה את זה).

המרחק של האולם – שאתם חוגגים חינה, צריך לשים לב שגם האולם נמצא במקום שקרוב לשני הצדדים של האורחים, כלומר מרחק פיזי, אם בני הזוג כל אחד מגיע ממקום אחר בארץ והמשפחה של כל אחד מרוחקת מהמקום, נסו למצוא אולם אירועים שממקום באמצע, אם נניח רוב משפחת החתן מגיעים מאזור השרון ורוב משפחת הכלה מאזור הדרום או השפלה, אפשר למצוא אולם אירועים במרכז, או אולם שיהיה יותר קרוב לצד שבו כמות המוזמנים יותר גדולה.