בימים האלו שמשבר הקורונה כבר מתחיל לחלוף ולעבור, אנחנו שומעים שכבר מותר להתחיל לחגוג אירועים, אבל רגע אחד לפני שאתם רצים לבחור אולם אירועים, יש כמה דברים שכדאי לדעת על חירת אולם אירועים, כמה דגשים שאולי אפאחד אחר לא יספר לכם ולא יגלה לכם, אבל הפעם תקבלו דגשים לבחירת אולם לחינה שעוד לא שמעתם מאפאחד, בטח ל אמבעלי אולמות האירועים.

בודקים מבפנים

אם עד היום אמרו לכם שאתם הולכים לבחור אולם אירועים לחינה אתם צריכים להיכנס ולהסתובב באולם ולראות את העיצוב של המקום, הפעם אני הולך להגיד לכם לבקש דברים קצת שונים.

כנסו למטבח ! כן, ממש ככה בקשו להיכנס למטבח, אני בטוח שיספרו לכם כל מיני סיפורים מוזרים שיגידו לכם שאין ביטוח וכל מיני שטויות כאלו ואתם לא יכולים לראות את המטבח, אבל אם תגידו שזה הדבר הכי חשוב לכם ואתם רוצים לראות עד כמה האוכל שהאורחים שלכם מקבלים נקי בקשו לראות את המטבח, ולא חייב להיכנס פנימה למטבח, אלא מספיק לבקש לראות מה בדיוק קורה שם.

רק אחרי שראיתם שרמת הניקיון של המטבח ברמה מספקת אתם יכולים להמשיך הלאה לבדיקות הבאות.

חשוב גם לוודא שיהיה לכם באולם מקום להכל, אם אתם רוצים לעשות הפקה של שוק מרוקאי מפואר עם עוגיות לחינה ועם המון תוספות, אתם צריכים גם לדאוג או שחברת הפקת החינה תדאג לדברים האלו, אבל אם אתם רוצים רק לשים שולחן אחד רגיל ועליו כמה מגשים מוכנים, צריך לוודא מבחינת האולם שהם מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים.

בודקים מבחוץ

אחרי שבדקתם את האולם מבפנים, בדקתם את המטבח והעיצוב, זה הזמן לבדוק מבחוץ את האולם.

הבדיקה מבחוץ אומרת שצריכים לבדוק את החנייה, עד כמה היא נגישה, מה עובר על האורחים שלכם ברגע שהם מגיעים לחינה שלכם, כל הדרך עד שהם יושבים על הכיסא והמנה מוגשת להם.

בנוסף כדאי לבדוק בחוץ גם הנגישות למקום, לא רק את החנייה כמה היא קרובה, היום הרבה מאוד זוגות שרוצים לחגוג אירוע מוצאים איזה אולם אירועים על הר בירושלים, שאי אפשר להגיע אליו בדרך סלולה רגילה וצריכים לעבור בין כל מיני סולמות מסובכים, שלא לדבר על דרך השטח שאותה צריכים לעבור כאילו כל אחד שמיגע נכנס עם הרכב הפרטי שלו לסוג של טיול ג’יפים.

בודקים מחירים

עכשיו באמת עושים את הבדיקות החשובות, מדברים על כסף, אל תשכחו שלכל דבר יש מחיר, לעיצוב ופאר, לאוכל ומזו איכותי שמוגש לאורחים שלכם, כל הדברים האלו עולים לא מעט כסף.

לכן חשוב מאוד לוודא מה אתם מקבלים, כמה אתם משלמים על זה ומה קורה אם פתאום דברים משתנים, המשבר של הקורונה לימד אותנו שדברים יכולים להשתנות ולא תמיד תקבלו את מה שאתם רוצים ובונים עליו, הדבר היחיד שעדיין רבים חוגגים זה ברית מילה כי זה האירוע היחיד שמותר לחגוג, אבל חשוב מאוד לשים לב שדברים יכולים להשתנות.

המאמר נכתב ע”י מלך החינה מתוך אהבה אמיתית לתת לכם הלקוחות שחוגגים אירוע את כל מה שאתם באמת צריכים לדעת, את כל מה שאתם צריכים בשביל לעבור את האירוע בקלות ונוחות.

עוגיות לחינה