הרבה פעמים שזה מגיע לתכנון חינה, אנשים שואלים את עצמם אם בכלל כדאי להוסיף כל מיני דברים מיוחדים לאירוע, אחד מאותם דברים הוא כל מיני עמדות של אוכל, ובינהם גם עמדה של מופלטות, אם אתם שואלים האם כדאי להוסיף עמדת מופלטה לחינה התשובה שלי לזה היא פשוטה מאוד, אני אישית חושב שזה מיותר.

למה לא להוסיף עמדת מופלטה לחינה

בנינו עמדת מופלטה זה משהו שאין אחד שלא יאהב לאכול, בצק עם דבש, בא לכם להכין ולנסות בבית, הכנתי לכם מתכון למופלטה מוזמנים לנסות להכין (תתפלאו כמה שזה פשוט וקל), הסיבה העיקרית שבגללה לא כדאי להוסיף עמדה של מופלטה בחינה היא כי מהניסיון שלי, בקושי אנשים ניגשים לעמדה, בחינה יש המון מתוקים.

יש מגשי מתוקים בטקס עצמו, אם גם מציבים עמדות של שוק מרוקאי גם שם יש מתוקים, ואם כל זה לא מספיק לכם וחוגגים חינה באולם, אז יש את הקינוחים שהאולם מגיש, בכל מקרה מתוק באירוע כמו חינה תהיו בטוחים שלא חסר.

אם האורחים לא ניגשים, וסתם להכניס עוד עמדה לתוך האולם זה סתם מיותר, זה יוצר צפיפות ואם כבר האולם מאשר להכניס כאלו עמדות תמיד שמים אותם בכל מיני מקומות בפינה שאין אף אחד שרואה את העמדות האלו.

בגלל זה אני אישית חושב שאם מישהו משקיע כסף לפחות שיהנו מזה, כי אפשר לחלק את התקציב לדברים הרבה יותר חשובים מאשר עמדה של מופלטה, יש לא מעט אטרקציות שאפשר להוסיף לחינה במקום סתם לשים עמדה שמכינים שם מופלטה שאין מישהו שמתקרב אליה.

למה כן להוסיף עמדת מופלטה לחינה

אם כל מה שקראתם עכשיו לא שיכנע אתכם, ואתם בכל זאת רוצים להוסיף עמדת מופלטה לחינה שלכם, אזה הנה משהו שיחזק אתכם ויגרום לכם עכשיו לחייג ולסגור עמדה מיוחדת של הכנת מופלטות בחינה.

אם אתם מתכוונים לא להביא יותר מידי מגשי מתוקים, אז אתם בהחלט יכולים לשים עמדת מופלטות, בשביל לאורחים יותר גיוון.

בנוסף שמדובר על אירועים מעורבים, הכוונה שהכלה מרוקאית והחתן ממוצא אחר, או להיפך ועדיין חוגגים חינה, אני חושב שכדאי שיכירו את המופלטה המרוקאית, זה משהו שיכול לגרום לחיבור מיוחד יותר, משהו שיגרום קרבה להיכר מאכלים של עדות אחרות.

בא לכם לפרגן לאורחים שלכם, שיהיה שפע כמו שנהוג בכל חינה מרוקאית אז אין ספק שאתם חייבים עמדת מופלטה באירוע שלכם, שתכין כמה שיותר מופלטות ואפילו שיארזו לאורחים מופלטות לדרך שייקחו הביתה.

מתכון למופלטה