הרבה פעמים עולה השאלה האם כדאי להכין לבד עוגיות לחינה או שאולי להזמין את העוגיות האלו מוכנות, הפעם אני אתן לכם את היתרונות שיש בלהזמין עוגיות לחינה וגם את היתרונות שיש בזה שאתם מכינים לבד את העוגיות בבית.

אני רוצה להתחיל בזה שגם אם אתם ממש חוששים להכין לבד את העוגיות שלכם לחינה, אל תחששו בכלל, היום יש המון חנויות שאפשר לרכוש בהם את כל הציוד והחומרים שאתם צריכים בשביל להכין בקלות עוגיות ממש טובות.

הסיבות למה כן להכין לבד עוגיות לחינה

עשייה לקראת האירוע

אני חושב שהדבר הכי כיף באירוע זה כל ההכנות, כל מה שעושים מסביב, והכנת עוגיות הוא משהו מיוחד, זה הזמן של הכלה שיכולה להיות עם חמתה לעתיד ועם אמא שלה ולהכין בין שלושתן עוגיות לחינה, זה משהו שמקרב בין הצדדים של המשפחה, יוצר אווירה של כיף וממש מרגישים את כל ההכנות לאירוע.

אני יכול להעיד על עצמי שאני מאוד אוהב את המטבח, זה ממש כיף לעבוד וליצור ולאפות עוגיות, והדבר שהכי אני אוהב זה לראות שאותם מתכונים שעברו במשפחה שלי כבר דורות, והאמת שאין מישהו שיודע מאיפה כל זה התחיל, כבר דורות שאותן עוגיות מיוחדות לחינה משמחות באלפי אירועים במהלך השנים האלו.

זה לא רק לבוא ולהכין עוגיה עם כמה מצרכים, אלו המתוכנים המיוחדים של “קצת מזה וקצת מזה” מתכונים שאין בהם כמויות מדויקות ותמיד הם יוצאים מושלמים.

אולי מדובר על עבודה קצת קשה, זה לא תמיד הכי נוח להכין עוגיות במיוחד שמדובר על אירועים שצריכים להכין המון עוגיות ומגשים, אבל זה החיסרון גם הכי גדול.

הכנת עוגיות לחינה לא דורשת רק עבודה קשה, זה דורש גם מיומנות, יצריתיות וכמובן להכין את העוגיות בצורה שתתאים לטעם של הרבה אנשים.

יש עוד בעיה של הכנת עוגיות לבד בבית, זה נושא הכשרות, נכון שהמטבח שלכם אתם שומרים על כשרות, אבל שזה מגיע לאירוע אנשים רוצים לראות תעודת כשרות.

באולמות אירועים רבים בשביל שהם יוכלו לשמור על הכשרות של המקום הם מבקשים לראות תעודת כשרות, אם אתם מזמינים עוגיות אצלי אתם מקבלים את כל התעודות עם תעודת כשרות של רבנות חולון.

חיסכון בכסף

אולי לא תחסכו המון כסף כי אתם צריכים לרכוש ציוד להכנת העוגיות, אבל שמכינים עוגיות מעוצבות עיקר התשלום נגבה בגלל העבודה הרבה והמורכבת שקיימת בהכנת העוגיות.

לא תמיד עוגיות לחינה מחירים הם כל כך יקרם שמצדיקי את כל ההכנות האלו אצלכם בבית, עם כל הבלאגן, כל השעות עבודה והמאמץ הזה.

במציאות של היום לא לכולם יש את הסבלנות להיות בבית ימים שלמים במטבח ולהכין עוגיות, והם מעדיפים להגיע לאירוע מוכנים ורוגעים.

הסביות למה להזמין עוגיות מוכנות לחינה

האמת שעברתי על זה גם בתוך הסיבות שבגלל כדאי להכין בבית, אבל הסיבה העיקרית היא החיסכון בזמן, לא תמיד אנשים יכולים לצאת לעשות קניות, לעמוד במטבח ולהכין עוגיות.

יש לזה גם סיבה נוספת שיש המון הכנות לחינה, זה לא נגמר רק בלהכין את העוגיות, צריכים להתארגן על המון דברים אחרים.

תחשבו שזה גם לא נגמר רק בלהכין את העוגיות, צריכים גם להכין את המגשים, לעטוף הכל בצלפון יפה ומסודר, יש המון עבודה.

אבל מה שכן אני יכול להציע לכם שיהיה הפתרון הטוב ביותר, זה לקנות עוגיות מוכנות לפי משקל, ואת העוגיות המוכנות פשוט אפשר רק להניח על המגים ולעטוף אותם ויש לכם אחלה מגשים לחינה, גם תחסכו ככה הרבה מאוד כסף, וגם תהיה לכם חוויה של הכנה.

סיבה נוספת שכדאי להסמין מגשים מוכנים זה השינוע, לא תמיד חוגגים חינה בבית ויש כאלו שעושים את האירוע באולם, ואז צריכים להתחיל ולשנע את כל המגשים מהבית לאולם, להתחיל להביא כל מיני בני משפחה שיהפכו להיות סבלים לא רק של מגשי העוגיות גם של האלכוהול ושל עוד המון דברים, בגלל זה כדאי לחשוב טוב לפני שבוחרים להתחיל ולהכין את העוגיות בבית.