הרבה פעמים זוגות שואלים את עצמם האם צריך לקנות בגדים לחינה, הרי הם הולכים להיות לבושים בלבוש המסורתי במהלך כל האירוע, התשובה לכך היא פשוטה מאוד, אם אתם מזמינים שירות של השכרת תלבושות לחינה, אז אתם לא צריכים לקנות בגדים חדשים, אבל יש כל מיני עדות שלמרות שהם לובשים את הבגדים המסורתיים, נוהגים ללבוש רק בגדים חדשים באירועים, במיוחד אם מדובר על חינה.

אז את ההחלטה כמובן אני משאיר לכם, אם אתם רוצים לקנות בגדים חדשים לאירוע, אז אין עם זה בעיה בכלל, אבל אם לא ממש מתאפשר לכם ואתם לא רואים לנכון לקנות בגדים חדשים, ויש לכם מספיק בגדים מכובדים להגיע איתם לאירוע, אתם בהחלט יכולים להיות לבושים בבגדים המסורתיים במהלך כל האירוע, אבל חשוב להבין שהרבה פעמים גם אנשים בוחרים ללבוש את הבגדים של החינה על הבגדים שלהם. (במיוחד גברים) הנשים נאלצות קצת יותר להשקיע ולהחליף מספר פעמים באירוע את הבגדים.

למה לא לקנות בגדים לחינה :

יש כמה סיבות בגללן לא כדאי לקנות בגדים לחינה, רק שוב חשוב לי להסביר שאני לא רוצה לשכנע אתכם לעשות משהו שאתם לא רוצים, אם המסורת במשפחה אומרת שלאירועים קונים בגדים חדשים, אז כמובן שאתם עוזבים הכל עכשיו והולכים לחנות הבגדים הקרובה וקונים משהו.

  1. כי לא באמת תלבשו אותם במהלך האירוע, הרי אתם מגיעים לאירוע בשלב מוקדם לפני כולם, ואז מיד אתם מחליפים ללבוש המסורתי, נהוג לקבל את האורחים בבגדים לבנים, ולא תמיד אנשים נוהגים לקנות את כל הלבוש שלהם לבן.
  2. הוצאה מיותרת, אמנם אתם לא חייבים ללבוש את הבגדים רק בחינה עצמה, זה בגדים שישמו אתכם עוד הרבה מעבר לזה ב”ה בהרבה שמחות ואירועים, אבל אם כבר יש לכם סט בגדים ללבוש לערב, אתם יכולים פשוט ללבוש אותו, יכולים להוסיף כמה תכשיטים איכותיים, בשירות השכרת תכשיטים שאתם יכולים למצוא כאן אצלי ולהיראות הכי טוב שאפשר.

למה כן לקנות בגדים לחינה :

  1. תתחדשו, אתם יוצאים לדרך חדשה, חיים חדשים בתור זוג, אז לא צריך להביא איתכם דברים ישנם, כנסו לדרך חדשה שהכל חדש ומיוחד, גם הבגדים שלכם, ואם אתם ממש רוצים לקבל את האורחים בבגדים החדשים שקניתם, אתם בהחלט יכולים, רק שימו לב לדגש שחשוב מאוד שהחולצות לפחות יהיו בצבע לבן.
  2. זה לא רק לערב אחד, בהחלט הבגדים האלו יכולים לשמש אתכם גם בהמשך.
  3. לא קונים ג’ינס, בבקשה מספיק עם אלו שמגיעים לאירוע שלהם עם ג’ינס, מה נסגר ? אולי אני לא מעצב האופנה הכי דגול בעולם, אבל אני יודע דבר אחד חשוב, ג’ינס הולכים איתו לעבודה, לפגוש חברים, או כל דבר אחר, למה אנשים מגיעים לאירוע שלהם עם ג’ינס, גם אם הם נראים סופר חתיכים ואופנתיים ?!?!?! לפחות באירוע שלכם בחינה, תתלבשו מכובד, אתם יכולים למצוא מכנסי אלגנט של סטייל ורמה במחירים ממש נוחים, אפילו גם אם אתם לובשים ג’ינס של מאות שקלים.
האם צריך לקנות בגדים לחינה