הסעות לאירועים – הדברים שלא יגלו לכם

מחפשים הסעות לאירועים? בואו לגלות את כל הדברים שחברות ההסעה מפחדות שתגלו, בואו להבין עד כמה יש חשיבות לתחום ההסעות ומהם הדברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם בוחרים חברת הסעות.

אחד הדברים החשובים ביותר שצריכים לעשות בכדי לבחור חברת הסעות לאירועים הוא לבדוק המלצות על החברה, אל תסתפקו רק בהמלצות שאתם רואים באתר החברה עצמו, אלא כנסו לאתרים מוכרים בהם יש המלצות.

ההמלצות הם הדבר העיקרי, לקוח מרוצה תמיד ישמח להמליץ, כל המלצה כזאת מגיעה אחרי המון עבודה מאוד קשה של אותה חברת הסעות לאירועים ולכן אל תסתפקו רק בשיחה ובאינטואיציה אישית, אלא גם תבדקו המלצות.

יתרון נוסף של המלצות הוא מעיד על וותק החברה, ככל שחברה יותר וותיקה סביר מאוד שהיא גם תקבל יותר המלצות, ככל שיש לה יותר כאלו זה מעיד על הוותק שלה. וותק הוא דבר מאוד חשוב במיוחד שמדובר על מי שאוחז בהגה בזמן הנסיעה ואתו עוד 60 אנשים בעלי משפחות.

יש המון סוגים של אוטובוסים, חלקם חדשים ונוחים ואפילו בעלי אפשרות של נגישות לבעלי מוגבלויות וחלקם אוטובוסים ישנים מאוד. חברות מנוסות עובדות עם אוטובוסים חדישים יותר, אל תתביישו לבקש לדעת איזה סוג אוטובוס מספקים לכם.

תבקשו לקבל אוטובוס חדיש ומודרני בשביל לאורחים שמגיעים לאירוע שלכם יהיה נוח לא רק באולם אלא גם בנסיעה שהיא חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם.

בסוג האוטובוס צריכים גם לקחת בחשבון את מספר הנוסעים, כאשר מדובר על כמות של עד 25 נוסעים מיניבוס יהיה הפתרון הנכון עבורכם, אם מדובר על כמות גדולה יותר יש צורך באוטובוס נוסעים, גורם זה גם משפיע באופן ישיר על המחיר אותו תשלמו.

אחד הגורמים המשפיעים על מחיר הסעות לאירועים הוא מספר העצירות, הסיבה לכך היא שכל עצירה לוקחת זמן. ככל שיש יותר עצירות זה יותר זמן השכרה ולכן המחיר יכול לעלות. בכל מקרה בכל חשוב לדעת ברגע שאתם סוגרים מול חברת הסעה כמה עצירות כלולות במחיר שאתם משלמים.

נהוג בדרך כלל בנסיעות ארוכות לעשות עד 2 עצירות, הסיבה לכך היא שגם רוצים להגיע בזמן לאירוע ולכן אין זמני המתנה ארוכים. לכל היותר זמן העצירה יהיה 10-15 דקות. אם מדובר על עצירות שהן קרובות יותר ניתן יהיה לעשות גם 3 עצירות, אך לא מומלץ לעשות הרבה עצירות במיוחד בשעות בהן יש עומסי תנועה כבדים שעלולים למנוע את הגעת האורחים בזמן לאירוע.

“זמנים הם קודש” לא פעם שמענו עד יש חשיבות לזמנים, גם כאן חשוב מאוד לשים אליהם לב. כאשר נהג האוטובוס לא יגיע בזמן לאירוע זה אומר במיוחד כשמדובר על חתונה ועל האוטובוס גם נמצאים אורחים קרובים של המשפחה, הם עלולים לפספס את טקס החופה, או יותר גרוע מכך הם יפספסו את קבלת הפנים, השלב המהותי עבורם להיכנס לאירוע ולהתחיל ליהנות אז צריכים לקבוע זמנים מוגדרים ואפילו להקדים.

יש לכם הזמנה לאירוע, חשוב לציין במפורש את נקודות האיסוף של האורחים ואת השעה ואפילו להדגיש שלא מחכים למאחרים!.

אחד הדברים החשובים ביותר הוא לעשות השוואת מחירים בצורה נכונה. יש לא מעט חברות הסעות בשוק, במיוחד שמדובר על הסעות לאירועים.

כאשר מבצעים השוואת מחירים צריכים לקבל מענה לכל אותם פרמטרים שחשובים לכם, לבדוק השוואה שכוללת את זמני הנסיעה, מספר העצירות וכמובן זמן ההמתנה במקום.

אם אתם רוצים שהחתונה שלכם תתחיל בשעה 20:30 ותסתיים בשעה 22:30 תוך שעתיים, אז תבחרו בחברת הסעות חובבנית שפשוט בשעה 22:30 נהג ההסעה יצא מהמקום. אבל חשוב מאוד לוודא שהנהג נשאר לכל הפחות עד לשעה 24:00. אחרי הכל אתם משקיעים באירוע שלכם המון כסף, אנרגיות ומחשבה אתם בטח לא רוצים שבגלל דבר פשוט כמו הסעה האירוע יסתיים מוקדם.

הסעות לאירועים מחיר

כמה יעלה לכם התענוג של הסעות לאירוע שאתם חוגגים. המחירים הם מחירים ממוצעים לאחר בדיקה בסיסית של מלך החינה מול 2 חברות הסעה, בשביל לקבל מחירים יותר מדויקים מומלץ לפנות לקבל הצעות מחיר רלוונטיות עבור הצרכים שלכם.

מה שנבדק הסעה מאזור באר שבע לאזור המרכז.

סוג הסעהטווח מחיריםהבדיקה של מלך החינה
אוטובוס 60 נוסעים1400-2200 שקלים חדשיםאוטובוס 60 אנשים, נסיעה מבאר שבע לתל אביב. 2 עצירות בדרך והמתנה באירוע עד 23:30.
מיניבוס 15 נוסעים800-1100 שקלים חדשיםמיניבוס מפואר כולל המתנה עד 24:00 העלות 1000 ₪.
טרנזיט עד 12 נוסעים900 שקלים חדשיםהסעה מהירה ללא עצריה בדרך (מב”ש לת”א). המתנה עד חצות.
עלות המתנה כל שעה נוספת150-250 שקלים חדשיםהעלות היא לכל סוגי הרכבים, התשלום על זמן ההמתנה בלבד.

לסיכום

ניתן לראות שיש פערי מחירים בין 2 חברות שנבדקו, בכל מקרה חשוב מאוד להבין את המשמעות שיש לחברת הסעות לאירועים לפני שסוגרים מולם. אסור בשום אופן להקל ראש בבחירה ולחשוב שכל חברות ההסעה הן אותו הדבר אלא להקפיד כמו שאתם מקפידים על כל נותן שירות אחר באירוע שלכם.