השכרת ביגוד לחינה


בין אם אנו בני עדות המזרח ובין אם לא, סביר להניח שבשלב כלשהוא בחיינו השתתפנו בטקס חינה. חתונה היא אירוע מרגש, אירוע שמחכים לו כל החיים, אירוע שמתכוננים אליו זמן רב ומשקיעים בו לא מעט הן אנרגיות והן כסף, אך אצל עדות שונות החתונה עצמה לא תתקיים בלי שתהיה חינה לפניה. החינה היא טקס של מעבר מחיים כבודדים לחיים בזוג, טקס מסורתי בו מורחים את החומר הכתום, טקס בו לובשים בגדים מסורתיים ומשתתפים בשמחה היהודית. מי שמארגן חינה לעצמו או למי שקרוב אליו צריך להתארגן ולהפיק את האירוע כמו שצריך, וצריך השכרת ביגוד לחינה שהיא מרכיב מרכזי באירוע.

החינה בראייה יהודית
ביהדות, החינה היא טקס שעורכים יום לפני החתונה מיד אחרי שהכלה טובלת במקווה. כשמדובר על טקס יהודי מדובר על אירוע נפרד לנשים, אירוע בו לאחר שכמה ימים לפניו משפחת החתן מביאה לכלה את העלים שיהפכו לחומר למריחה, הכלה לובשת בגדים מפוארים ומסורתיים וחוגגת עם משפחתה וחברותיה. החינה היא ראשי תיבות של: חלה – מצוות הפרשת חלה שנהוג שנשים מקיימות, נידה – מצוות טהרת המשפחה, והדלקת נרות שבה. בשביל שהטקס יהיה מרשים ו"כמו שכתוב" הוא צריך להיות אם כן בליווי של הבגדים מסורתיים, ובשביל ערב אחד כמובן לא צרך לקנות ומה שצריך זו השכרת בגדים לחינה מחברה שמשכירה אותם.

השכרה
בעבר השכרת ביגוד לחינה לא היתה נדרשת מכיוון שלכל משפחה היו את בגדי החינה שנשמרו מדור לדור ולא משנה אם מדובר על חינה מרוקאית, חינה תימנית, חינה טריפולטאית או של כל עדה אחרת. אך היום לרוב המשפחות אין כבר את הביגוד מפעם ולכן צריך השכרת בגדים לחינה מחברה שמתמחה בכך. יש היום לא מעט חברות שמפיקות אירועי חינה אשר מציעות השכרת ביגוד לחינה, ביגוד מסורתי ואותנטי עם הססגוניות הנדרשת. בגדי חינה הם בגדים מפוארים, בגדים בצבעי זהב וצבעים ססגוניים אחרים וכל מה שצריך לעשות הוא לאתר את חברת ההפקות או חברת השכרת הבגדים הטובה ביותר עבורכם הן בהיצע שלה והן במחירים שלה.

איך לאתר חברת להשכרת בגדי חינה?
היום בעידן האינטרנט פשוט מאוד לאתר ולהשוות בין הצעות שונות. כל מה שצריך לעשות הוא חיפוש פשוט בגוגל כזה שבסופו מקבלים רשימה ומתחילים להתרשם מחברות השכרת ביגוד לחינה. לאחר מכן עושים כמה טלפונים ומתחילים להשוות בהתאם לצרכים שלכם, כמויות וסוג הבגדים שאתם רוצים. חשוב לוודא שהכול מגיע ושיש גם ביגוד נוסף למקרה שמשהו מהם ייקרע או יינזק, וחשוב לסגור את הכול בהסכם לגבי מה יקרה אם במהלך האירוע בגד ייפגע או יאבד וכל פרט אחר. אתם יכולים כמובן לשלב הפקה שלימה של כל האירוע יחד עם השכרת ביגוד לחינה אצל חלק מחברות ההפקה.

מימונה
אין יוצא צפון מערב אפריקה ובעיקר יוצא מרוקו שלא מכיר את חג המימונה שנהוג לעשות אותו מיד במוצאי שביעי של פסח. כולנו מכירים את המופלטות ושאר המטעמים המרוקאיים אך מי שרוצה לעשות חגיגה אמיתית אצלו או להפיק אירוע כזה במקום אחר חייב גם השכרת בגדים למימונה. כמו השכרת ביגוד לחינה גם השכרת בגדים למימונה ניתן למצוא בקלות, בגדים מסורתיים בגדלים שונים ובצבעים שונים והעיקר שהשמחה תהיה רבה. לא צריך לפשוט את הרגל בשביל ביגוד לחינה או מימונה, ניתן להשיג ביגוד כזה באמצעות חינה מרוק במחירים שמתאימים לכל כיס, מחירים שרבים יכולים לעמוד בהם ולחגוג את הטקסים הללו בכבוד וברוב עם.

 

השכרת ביגוד לחינה

נשמח לעמוד לשירותכם:
 


יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
בתכנון האירוע שלכם!


072-33-80-988

 

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בתכנון האירוע שלכם!

072-33-80-988