אולי זה לא היה נראה באופק, ולא היה נראה שזה יקרה, אבל חוזרים לשגרה ובימים האלו שהנחיות משרד הבריאות מתחילות להיות הקלות, זה אומר שהאירועים יתחילו לחזור.

ורגע אחד לפני שהאירועים חוזרים, זה אומר שכל סוגי האירועים יגיעו אלינו, ומי שכבר שכח מה זה לחגוג חינה מרוקאית אמיתית, יגיע בימים הקרובים האלו להרבה מאוד אירועים.

רגע אחד לפני שכולם חוזרים לשגרה זה מרגיש כאילו כלום לא קרה, משהו מרגיש כאילו מעולם לא היינו בבעיה, רואים תמונות בחדשות של אנשים שרצים ברחוב ומטיילים להם בהנאה.

למרות זאת רק עוד כמה ימים נדע באמת אם המציאות הולכת להשתנות מעט או שאולי הכל יחזור להיות בדיוק כמו שהיה עד ביום שלפני הקורונה הגיעה אלינו.

אם אתם מתכננים לחגוג אירוע בחוד יוני הקרוב, כדאי כבר להתחיל ולהזמין עוגיות לחינה מחירים הוגנים במיוחד והתחשבות בשל המשבר שעבר על כולם.

מתכון לעוגיות מרציפן

אבל אולי לא הכל יחזור להיות כמו שהיה, אולי דברים ישתנו, אחרי הכל לא מעט אנשים כבר הבינו שהם יכולים לחיות בלי כל מה שהם היו רגילים אליו עד היום, התקבלה הבנה שאפשר בלי לבזבז מאות שקלים על דברים שהם לא חיוניים.

כל האירועים נחשבים לתרבות הפנאי, תרבות הפנאי הזאת עוברת שינוי, אולמות האירועים הם האחרונים ברשימת העסקים שהולכים להיפתח.

אבל הנבואות האלו של קריסת תעשיית האירועים הן קשות מידי, אנחנו הישראלים אוהבים לחגוג, מצד שני יש את האפשרות שבגלל שעד עכשיו היינו סגורים אנשים ירתו לצאת לחגוג ולהנות כמה שיותר, את הדברים רק הזמן יגיד לנו, אולי עוד בתקופה הקרובה גם יגיע חיסון נגד הגיף ויאפשר חזרה לפעילות מלאה.

בכל מקרה הימים האלו של חזרה לשגרה הופכים כל יום ליום של חג, אולי נראה יותר אנשים חוזרים לים, לבריכה ולעוד מקומות שהם לא אטרקציות יקרות, אם היו כל מיני אטרקציות יקרות לאירועים כמו למשל בלוקים מעץ לאירועים שזאת בדיוק אותה אטרקציה כמו המגנטים, רק שמדביקים את התמונה על בלוק עץ, והעלות של האטרקציה הזאת היא באמת יותר יקרה.