חולמים על תמונות מושלמות מהחינה? כך תשיגו אותן

מי מאיתנו לא חולם על חינה מהסרטים. כזו יפה, עם הפקה אותנטית, בעלת תלבושות ותפאורה מיוחדת, והעיקר שהזיכרונות ממנה בתמונות יהיו יפים וישמרו לנצח. אז אם אתם רוצים לוודא שתמונות החינה שלכם יצאו מושלמות, ברמה שתרצו לחלוק אותן עם כל העולם, הנה כמה טיפים ששווה לאמץ ליום הגדול שלכם.

תצטלמו לפני שתצאו לאורחים

חינה היא אירוע שמערב המון ריקודים ובכללי הקצב שלה הוא דיי מהיר. לא מדובר באירוע כמו חתונה שיש סדר מסוים והקהל לא מפריע. לעתים החינה נערכת אפילו באחד מהבתים של ההורים של בני הזוג ולכן בני המשפחה מרגישים חופשי לקפוץ עליכם, בכל הזדמנות ולמשוך אתכם אל רחבת הריקודים. לכן קחו בחשבון שברגע שיצאתם לקהל האורחים שלכם, לא תהיה לכם הזדמנות להצטלם בצורה מושלמת, מהסיבה שהלחץ של האורחים לחגוג איתכם פשוט יפריע בדרך.

בדיוק בגלל זה כדאי לקחת כמה דקות עם הצלמים לפני שיוצאים אל האורחים, ולצלם כמה תמונות בסביבה ניטרלית שלא מלחיצה אתכם. כך תהיו בטוחים שהתמונות הזוגיות והאישיות שלכם מהחינה יהיו מושלמות, בלי הסחות ובלי פספוסים של הרגע.

תטפחו את עצמכם

החינה עצמה לרוב נערכת שבוע או שבועיים לפני החתונה, ומדובר באירוע שמערב את כל החבילה שמגיעה גם בחתונה, צלמים ווידאו ואורחים. ולכן לא תרצו שכל ההשקעה הזאת תלך לכישלון, רק כי לא השקעתם בעצמכם ובסוף לא אהבתם את איך שאתם נראים בתמונות. אז בין אם תכננתם לתת בוסט נוסף של השקעה למראה שלכם לפני החתונה או לא, תשקלו לעשות זאת כבר לפני החינה כדי שתראו נהדר בשני האירועים החשובים האלה.

תוכלו לדאוג שהמראה שלכם יהיה מושלם באמצעות טיפוח של עור הפנים, פיסול אף לפני האירוע, כדי שהפרופיל שלכם יהיה מושלם, וכמובן הלבנת שיניים. קחו בחשבון שאתם לא חייבים לבצע שום דבר מהרשימה הזאת, אבל אם יש משהו שמפריע לכם במראה שלכם, אז זה הזמן לטפל בו.

תשכירו שירותי הפקת חינות

זה הרי דבר ידוע שחינה זה אירוע שמערב תפאורה רצינית וקישוטים מיוחדים, ולא מדובר במשהו שקל לעשות בעצמכם. לכן אם אתם רוצים שתמונות החינה שלכם יהיו עטורות באלמנטים מיוחדים של חינה, כדאי לכם לשקול לשכור שירותי הפקת חינות. אלה מגיעים עם אוהל חינה מסורתי ומיוחד, כלים מעוטרים אותנטיים שיקשטו את שולחנות האוכל שלכם, הם ידאגו לתלבושות מסורתיות לכם ולאורחים, כדי להעמיק את חווית החינה, ואפילו יוכלו לדאוג לכם למטעמים מסורתיים, כמו עוגיות חינה, דרז’ה והחינה עצמה לטקס. המראה של התפאורה הזאת, יהפוך את התמונות מהאירוע שלכם למיוחדות ביותר ויעביר את כל האווירה של החינה עצמה דרכן.

תדאגו לתאורה טובה

שנת הקורונה הפכה את עולם האירועים המצומצמים לפופולארי יותר מבעבר, וכיום כל זוג שיש לאחד ההורים שלהם חצר גדולה, עושה שימוש בה למטרת אירוע. לרוב בוחרים לקיים שם את אירוע החינה, מהסיבה שהוא מצומצם יותר מאירוע החתונה עצמו. אך קחו בחשבון שלמרות שזה יפה ואינטימי יש לדאוג לתאורה טובה במקום, על מנת שיהיה ניתן לצלם תמונות איכותיות, במיוחד אם מדובר באירוע ערב, שזה מה שבדרך כלל נהוג לקיים בחינה.

תוכלו לשכור שירותים של חברת תאורה והגברה יחד והם גם אלה שידאגו להקים לכם את עמדת הדיג’יי שתהיה לכם. נסו לחשוב על אזורים מתאימים למיקום התאורה, שכן לא תרצו שהאורחים שלכם ירקדו מול פרוז’קטור ענק, שיוציא אותם חיוורים בתמונות.