אנחנו הישראלים לא כל כך רגילים לימים גשומים, כמעט כל חורף ישראלי הוא עד עשרה ימים של גשם, וגם בימים הבודדים האלו אנחנו עדיין מוצאים מקום לתלונות ורובנו המוחלט רוצה בחזרה את החום הקודר. (שזה גם כולל בתוכו לא מעט אחוזי לחות).

אבל למרות שהגשם לא יורד, עדיין הימים מאוד קרים, ואם אתם חוגגים חינה בחורף, אתם בטח לא רוצים שיהיה לכם קר, או לא עלינו תקררו.

הרי את החינה חוגגים לפני החתונה, ובימים הקרים האלו אתם חייבים לשמור על עצמכם שלא תגיעו חולים ליום החתונה שלכם, אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתכונן לחינה בחורף.

חינה בחורף – הטיפים של מלך החינה

מתלבשים חם – כי זה ברור

קודם כל, חשוב מאוד להבין שבשביל לשמור על חום הגוף אתם צריכים להתלבש בבגדים חמים, אבל איך תעשו את זה אם היום ברוב החברות שנותנות לכם שירות של השכרת תלבושות לחינה ביתית הבגדים המסורתיים של החינה הם בכלל דקים מאוד ולא מחממים.

אצלי תוכלו למצוא תלבושות חורף חמות ונעימות וגם כאלו שיהיו לכם נחות שתוכלו לרקוד לחגוג ולפזז איתם על רחבת הריקודים, והכי חשוב שגם יהיו מהודרות כמו שתלבושות לחינה צריכות להיות.

החלפות – לא במקומות קרים

במהלך האירוע, הרבה מאוד זוגות צריכים גם להחליף את הבגדים, נהוג שיש את הבגדים של קבלת הפנים בצבע לבן, אחרי זה יש צבעים כחולים או טורקיז לשלב הריקודים הראשון, ובמהלך טקס החינה הבגדים בצבע אדום, גם מתוך מסורת וגם קיימת אמונה שאומרת שצבע ארגמן שומר על הזוג מפני עין הרע.

לכן אני תמיד נוהג להביא איתי מפזר חום קטן (אמנם הוא לא בדיוק הדבר הכי אידאלי כי חדרים גדולים מאוד) אבל אני מביא אותו לא רק בשביל לשמור על הזוג שיהיה להם חם, יש מקרים שאולמות אירועים בוחרים להציב את העמדה של תלבושות לחינה בפינה מרוחקת בחוץ, ובימי החורף האורחים לא רוצים לצאת למקום קר, אז דואג שיהיה חימום שאנשים יגיעו להתלבש, או שאני מציב סטנד קטן בתוך האולם, זה כי חשוב לי באמת שיהיו בגדים ושיהיה שמח באירוע.

לכן, אם אתם חוגגים חינה בחורף בקשו מהחברה שמביאה לכם את התלבשות לחינה שידאגו גם לאיזה תנור חימום, בכל מקרה אתם גם חייבים לבדוק עם האולם איפה תהיה העמדה של התלבושות, כל דבר כזה צריך להיות מוכן ומתוכנן במיוחד שמדובר על אירועי חורף.

חינה בחורף

גם כשחם לא מורידים

אם במהלך האירוע בגלל הריקודים או בגלל כמות הבגדים לרגע נהיה לכם חם, אל תחשבו או תנסו להיות עם חולצה קצרה, גם אם זה ממש מתאים לתמונות ואתם עשיתם דיאטה של הרבה זמן לפני החתונה ואתם רוצים להראות כמה שיותר, אתם עדיין צריכים להבין שבימי החורף הדברים האלו קריטיים.

אם ממש חשוב לכם לעשות כמה תמונות כאלו אתם יכולים, רק זכרו לעשות אותם במקום שיהיה סגור בתוך האולם, ואם יש אפשרות שיש חימום באותו מקום זה בכלל יכול להיות מעולה.

תהנו מאירוע החינה שלכם כמה שיותר, ותתכוננו לאירועי חורף מיוחדים, אם אתם רוצים לחמם את החינה שלכם בחורף, מלך החינה זה המקום שלכם.