חינה מרוקאית

חינה מרוקאית


חינה מרוקאית היא אחד האירועים המשמחים והמרגשים בחיים. זה אירוע שמתקיים לפני החתונה, אירוע בו החתן והכלה חוגגים את מעברם מחיים בנפרד לחיים זוגיים, חיים של משפחה והרמוניה, חיים טובים יותר ומלאים יותר. חינה נחגגת בעדות שונות גם אצל הטריפולטאים וגם אצל התימנים ואצל ההודים ואצל יוצאי צפון אפריקה מעדות אחרות, וזהו אירוע בלתי נשכח, אירוע צבעוני וססגוני, אירוע עם לבוש מיוחד וטקס מרגש, אירוע בו החתן והכלה נמצאים ביחד רגע לפני שהם הופכים להיות אדם אחד. טקס חינה מרוקאית יהודי הוא טקס שרק נשים חוגגות, טקס שהכלה וחברותיה יחד עם בני משפחה חוגגים את מעברה של האישה מנערה לאישה נשואה, ואפשר לעשות חינה באולם אירועים או חינה בבית או בכל מקום אחר.

אירוע בבית
אם אתם לא רוצים להוציא המון כסף על חינה ואתם לא רוצים לשכור אולם במיוחד בשביל האירוע הזה, אתם כמו רבים אחרים בוחרים לעשות חינה בבית וזה מצוין. עם הכנה מראש והפקה רצינית ומושקעת אין סיבה שהאירוע לא יהיה ברמתו כמו אירוע בכל מקום אחר. אתם יכולים להשיג את הבגדים המסורתיים אצל הסבתא או אצל סבתא של חברה או חבר מרוקאיים מכיוון שיש משפחות שהלבוש לאירוע הזה עובר מדור לדור, וגם אם אין לכם אתם יכולים להשיג חינה מרוקאית תלבושות מחברות שמשכירות את הבגדים הללו. חינה מרוקאית בבית תהיה מקסימה ומיוחדת בין אם תפיקו אותה בעצמכם ובין אם תפיקו אותה בעזרתה של חברה מקצועית שזה העיסוק שלה.

להיעזר בחברת הפקות
אם אתם מחפשים חינה מרוקאית תלבושות ומחפשים הפקה כוללת של כל האירוע, יש לא מעט חברות שיוכלו לסייע לכם בזה. חברות כאלו דואגות לכל פרט בחינה שלכם, בין זה לאוכל, בין אם זה לשתייה, תלבושות מתאימות וכל מה שקשור לטקס. חינה מרוקאית שמופקת על ידי חברה מקצועית היא חינה ברמה גבוהה, וגם אם אתם עושים את האירוע בבית תוכלו להיעזר בה, אפילו ברמת השולחנות והכיסאות שיהיו באירוע. 

מחסן ביגוד לחינה
אם אתם עורכים חינה מרוקאית ומחפשים רק תלבושות, יש כאלו שיוכלו לסייע לכם עם השכרה של התלבושות הללו. ישנם אנשים שמחזיקים מחסן של תלבושות לחינה מרוקאית כמו גם לחינות של עדות אחרות, מחסן בו יש את כל הביגוד הדרוש הן לגבר והן לאישה וכמובן גם לאחרים אם רוצים בכך. חינה מרוקאית עם תלבושות ממחסן תלבושות להשכרה תכלול את כל האביזרים הדרושים, כל מה שהמסורת המרוקאית דורשת בשביל לקיים אירוע כזה "כהלכתו". בדרך כלל יש כמות גדולה של בגדים שתוכלו לבחור מהם, רק חשוב כמובן להחזיר אותם שלמים ותקינים ולסכם מראש מה יהיה דינו של בגד שניזוק במהלך האירוע בשביל שלא יהיו אי אלו הבנות לאחר מכן.

לעשות אירוע בלתי נשכח
חינה מרוקאית שמאורגנת היטב היא אירוע בלתי נשכח, גם עבור חתן וכלת השמחה וגם עבור המוזמנים ולא משנה מאיזו עדה הם. זה אירוע עם מיטב המסורת המרוקאית העשירה, אירוע עם צבעים עזים ומעניינים, אירוע בו הנשים לובשות את הכפתן המרוקאי מבדים יקרים עם תכשיטים יוקרתיים, כתרים וסרטי שיער והגברים לובשים כפתן ותרבוש. אם אתם מפיקים לעצמכם חינה כזו או למישהו שקרוב לכם, אתם יכולים אומנם לעשות את זה לבד אך כדאי לשקול את האופציה להיעזר בחינה מרוק – חברה שמתמחה בנושא זה וסוגרת לכם את כל הקצוות באמצעות דאגה לכל הנדרש.  כך תוכלו להבטיח שאת האירוע שלכם לא ישכחו.
נשמח לעמוד לשירותכם:
 


יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
בתכנון האירוע שלכם!


072-33-80-988

 

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בתכנון האירוע שלכם!

072-33-80-988