טיפים לבחירת הסעה לאירוע שאתם חייבים להכיר. אם אתם חוגגים חינה אתם בטח רוצים לתת לאורחים שלכם להנות מכל רגע, ההכנות רבות וכללות ארגון של המון נותני שירות, החל מהפקת החינה ועד למציאת שירות של הסעה לאירוע, כל דבר כזה צריך להיות מושלם עד לפרטים הקטנים שלו. הבאנו לכם כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור חברת שירות של הסעות לאירועים.

הנהג

כן, נהג הוא לא רובוט, הוא זה שמקבל את האנשים שעולים לאוטובוס, בדרך כלל אין לו יותר מידי אינטרקציה עם הנוסעים אבל בכל זאת חשוב מאוד לוודא שיהיה נהג אדיב ונחמד, כזה שיוכל לעזור שמדובר על אנשים מבוגרים שעולים לאוטובס. להיות קשוב לאנשים שמגיעים לאירוע והכי חשוב שישם לב לדגשי הביטחות בנהיגה, לוודא שהנהג לא מגיע עייף אחרי יום עמוס דבר שיכול להיות מסוכן מאוד עבור הנוסעים וגם עבור הנהג עצמו.

האוטובוס

כמובן שאתם לא מזימנים חללית לאורחים שמגיעים אליכם לחגוג יחד איתכם חינה מרוקאית, אבל בכל זאת העדיפות היא לאוטובוס מפואר ונוח. מקומות הישיבה צריכים להיות נוחים לאורחים, שיהיה מספיק מקום לכולם מבחינת מקומות ישיבה, יש מקרים בהם מיניבוס יכול להספיק ולא חייבים לשכור אוטובוס רחב וגדול.
בנוסף האוטובוס שאתם מזמינים חייב להיות נקי ומסודר, בשום אופן לא אוטובוס שמלוכלך ויש זבל על הרצפה, האוטובוס צריך להיות מזמין ונקי, האורחים מגיעים לבושים במיטבם והם בטח לא ירצו לשבת על מושב מלוכלך.

טיפים לבחירת הסעה לאירוע

זמני ההסעה

שבוחרים חברת הסעה בדרך כלל זמני הנסיעב קבועים, כלומר ישנה שעת איסוף לאולם ולאחר מכן הנהג בדרך כלל מסיים בשעה 23:00 ואוסף את הנוסעים מהאולם אל תחנת ההסעה. מה שאומר שאתם יכולים למצוא את עצמכם מסיימים את האירוע מוקדם ממה שחשבתם, הדבר גם יכול לגרום אי נוחות לאורחים, אם אורחים רוצים להישאר מעט יותר באירוע ולחגוג יחד איתכם, הם יאלצו לעזוב את רחבת הריקודים ולצאת עם ההסעה.
לכן, חשוב מאוד לוודט מהם זמני ההסעה והאם עומדת בפניכם האופציה לקבוע את הישארות ההסעה. גם אם זה יהיה בתוספת תשלום, כל הדברים האלו צריכים להיות ידועים מראש.

מחירים

הדגש החשוב ביותר בנוגע למחירים הוא שלא יהיו הפתעות, בדרך כלל הרבה מאוד סוגרים מול חברת הסעות ופתאום מגלים שהחליטו להוסיף להם שעות והם משלמים מחיר יותר גבוה. לא משנה מהו המחיר שאתם סוגרים על הסעה לחינה, חשוב מאוד לוודא שכל הדברים ידועים מראש ולא יהיו לכם הפתעות בתשלום לאחר מכן.

לסיכום

יש לא מעט טיפים לבחירת הסעה לאירוע, חשוב מאוד לוודא את כל הפרטים האלו, רק אחרי שבדקתם שהכל מאורגן והכל כתוב ומסודר בהסכם, אתם יכולים לבחור חברת הסעה שתטפל בכם ותסיע את האורחים שלכם בבטחה והנאה.