יום החתונה שלכם הוא יום אחד שתחשבו עליו כחשוב במיוחד. לכן, כדאי לדעת קצת על הרקע לאותו אירוע. כפי שאתם עושים, שקלו מזג אוויר שאתם רוצים לערוך חתונה במקום פתוח, חשוב מאוד לוודא במיוחד בחום הישראלי שהרבה מאוד זוגות בזמן האחרון רוצים לחגוג חתונות באוויר הפתוח.

מרכז יום החתונה שלכם הוא מפיק אירועים שיכול לדאוג לכם לכל מה שאתם צריכים ודברים שאפילו לא חשבתם עליהם כמשהו הכרחי בחתונה שלכם. המארגן שלכם יסייע לכם לא משנה איזו חתונה ואפילו יעזור לכם לקבוע היכן תרצו לערוך אותה. כמו מעט מארגנים נשארים בימינו, סביר להניח שיש אחד כזה. בכל מקרה, מי שמארגן את יום החתונה שלכם יהיה אחראי להדפיס את התוכנית שלכם, להזמין אורחים ולוודא שפריטי הנישואין שלכם כמו גם האורחים שלכם יגיבו למסרים הנכונים. במקרה זה, האדם שמארגן חלק זה של התהליך יהיה זה שאתם מדברים איתו בצורה הישירה ביותר. הוא יקבע אילו מספרים ברצונכם לכוון לשולחן שלכם, ידאג לכל סידורים או משימות בעלים שנותרו וכן הלאה.

האורחים ומפיק האירועים

כאורח יש לך מערכת יחסים ייחודית עם המארח שלך. אין ספק שאתה לא רוצה להתאכזב ברגע שאתה מכיר היטב את המארחים שלך. תחשבו על האורחים שיכולים לפנות לאותו מפיק ומנהל אירועים, הוא יכול לתת להם את השירות הטוב ביותר שלו הם זקוקים, לענות על הצרכים שלהם וההרגשה שלהם מהאירוע רק תשתפר.

זה נמדד בפרטים הקטנים

אתם לא מוכנים עד הסוף עד שלא ישבתם במקום שלכם בשולחן. ה”פריים “שלכם ממוקם בדרך כלל ליד המארח שלכם כדי לסייע בזכירה. ההעדפה שלנו היא תמיד שהמשקאות יהיו מוכנים. אתם יכולים להשתמש בעט או בעיפרון. התקשרו למארח שלכם בטלפון שלו אם ברצונכם לפרט מה אתם רוצה לפגוש מחדש. כאורח שרוצה שידור חי של ארוחת הערב שלו הוא, בהגדרה, בידור מובהק לאחר ארוחת הערב. המארח ומנהל האירוע שלכם יכול להיות זמין עבורכם בכל שלב באירוע, בין ההפסקות לעדכן אתכם ולעשות שינויים קיצוניים במקום בזכות יכולת תמרון.

שימוש בפלאפון בזמן היכרות עם מארחת ומארחת הוא מצב רגיש. אל תהססו לבקש שיונחו משולחן ארוחת הערב הראשי. כדי להמשיך במחשבה המארחת מעבירה אותך לשולחן הרחוק (הרחק מהמטבח). פעם הורשו המארחות להניח טלפון סלולרי על שולחן הפסק, אך לא על שולחן האוכל. המארחת היא האדם שאתה מפטפט איתו; לכן כדאי לגעת איתה בבסיס לפני הנישואים הבכירים. ראיתי הרבה קבוצות של משפחות שמכירות בסופו של דבר אחרי שלום לא פורמלי במטבח.

כל מה שאתם צריכים לדעת כשאתם מקבלים את פני מישהו הוא להציע את יד ימין שלך ללחיצת יד. מיותר לציין, אל תאפשר שימוש ביד שמאל שלך על ידי הצעת צמיד, טבעת או מצמד. יש להשתמש ביד ימין שלך ללחיצת יד ולהכרות עם אחרים. אל תשכח את הטוויסט הצרפתי. סובב את פרק כף היד אל המרפק לתנועה “שיקית” ושוב ללחיצת ידיים. אל תשכח את הצדעה, שהיא בעצם הנהון למארח. השתמש בלחי שלך כמה שאפשר; ליצור קשר עין עם אחרים. הפוך את זה לאמנות … תהנה מזה כל עוד אתה יכול, כי ככל שהם פחות מכירים אותך, כך הם פחות יכירו שאתה לא מכיר אותם.