יתרונות וחסרונות בהשכרת תכשיטים

כשזה מגיע לנושא של השכרת תכשיטים יש לזה גם יתרונות וגם חסרונות, הפעם נסביר לכם בשקיפות מלאה על היתרונות שקיימים בהשכרת תכשיטים, וכמובן בלי לחסוך ממכם מידע בכלל, נגלה לכם שלא הכל מושלם ויש גם חסרונות קטנים בהשכרת תכשיטים.

כמובן שאת ההחלטה לבצע השכרת תכשיטים רבים בוחרים בגלל העלות הזולה מאוד של תכשיטים מיוחדים שהופכים את ההופעה של כל גבר ואישה למושלמת, יוצרים רושם מיוחד ולא תעלה לכם הרבה כסף, בכסף קטן החל מ 39 ש”ח בלבד תיראו הכי טוב שאפשר.

נגן וידאו

יתרונות של השכרת תכשיטים

אין ספק שבזכות השכרת תכשיטים לכל סוג של אירוע, אפשר להגיע מדוגמים ברמה הכי גבוה שיש, אין ספק שאם מדובר על השכרת תכשיטים לחתונה או לכל אירוע אחר, הכלה צריכה להיראות במיטבה ובצורה הכי מושלמת שיש, לכן היא נאלצת לקנות תכשיטים בשביל להיראות כמו כלה שהיא באמת נסיכה באותו היום, השכרת תכשיטים יכולה להשלים את הלוק ואת ההופעה.

אם תצטרכו לקנות תכשיטים לאירוע, מה שיקרה זה שהעלות של תכשיטי זהב ויהלומים יכולים להגיע למחירים של עשרות אלפי שקלים בחלק מהמקרים, השכרת תשכיטים פותרת לכם את הבעיה הזאת, בעלות של עד כמה מאות שקלים בודדים תקבלו תכשיטים הכי יוקרתיים שניתן להשיג וכאלו שמתאימים בדיוק לסוג האירוע שלכם.

בנינו, תכשיטים של חתונה או כל אירוע ערב, הם ברוב המקרים לא אותם תכשיטים שאנו משתמשים בהם גם באופן יום יומי, במקרה כזה לא תמיד כולם ירצו להשקיע הרבה כסף על תכשיט שישמש אותם רק באופן חד פעמי, לאירוע אחד של כמה שעות, או אפילו ליום אחד, לכן לא משנה אם מדובר על חינה מרוקאית או על חתונה, השכרת תכשיטים היא בדיוק מה שאתם צריכים, לא תשלמו על זה הרבה, אחרי שתמשתו לא תתבאסו שאתם לא עושים שימוש בתכשיט שעלה לכם אלפי שקלים.

חסרונות של השכרת תכשיטים

למרות שזה חלק מהשירות שאנו נותנים, גם בהשכרת תכשיטים קיימים כמה חסרונות, אמנם היתרונות עולים בהרבה על כל חסרון, אבל יש כמה דברים בודדים שיש כאלו שזה יכול להפריע להם.

מתאהבים : מה לעשות, אבל המציאות מוכיחה שלא מעט אנשים מתאהבים בתכשיט ואחרי השימוש לא לא יכולים להרשות לעצמם לרכוש אותו, גם לזה יש לנו פתרון, כל תכשיט שאנו משכירים ימכר למי שרוצ הלרכוש אותו בהפחתת עלות ההשכרה ובהנחה נוספת של עוד 5% ככה שאתם תוכלו לשמור לעצמכם את התכשיט אתם תרצו.

לא באמת משתמשים : היו מקרים שהם לקוחות השכירו תכשיטים, ולא באמת השתמשו בתכשיט ביום האירוע, כאן כבר אין לנו שליטה על כך ולכן העלות היא עבור ההשכרה של התכשיט ולא עבור השימוש בו, אבל אם כבר הגעתם להקחת ולהחזיר את התכשיט, בוודאי שתשתמשו בו.

הולכים וחוזרים : רבים בוחרים לא להשכיר תכשיט, בגלל שהם צריכים להגיע לבחור את התכשיט להשתמש בו ואז יש להם טרחה להחזיר אותו, גם לזה יש לנו פתרון והוא איסוף רק בעלות המשלוח של עד 49 ש”ח תלוי במקום של האיסוף