הרבה פעמים אני נתקל בלקוחות שרוצים לארגן חינה מיוחדת מאוד, כאלו שרוצים להיכנס על גמל לחינה שלהם, אז בואו נתחיל עם כל הזוגות שרוצים להיכנס עם גמל לחינה, כן אני מתכוון לגמל החיה הזאת שיש לה דבשת (או שתיים) ופתאום אני מקבל שיחות מזוגות שרוצים להיכנס עם גמל.

אז זוגות יקרים, אין בעיה להכניס אתכם עם גמל, אבל זה אומר שאתם צריכים לעשות את החינה שלכם באוהל בדואי ולא באולם.

כי לאולמות אירועים אסור להכניס גמל, עדיין זה מקום שיש בו אוכל, מוזיקה רועשת מאוד שיכולה להפריע לגמל, כל האורות וכל מה שקורה מסביב, בכל מקרה זה יכול להיגמר ממש לא טוב.

אז בואו נוריד את זה מהפרק בבקשה.

אז איך בכל זאת כדאי להיכנס לחינה

שאתם חוגגים חינה, אתם בטח שואלים את עצמכם איך הכי כדאי להיכנס לחינה, קודם כל כדאי מאוד להיכנס עם תלבושות מפוארות, כאן אצלי באתר של מלך החינה תוכלו למצוא את כל סוגי תלבושות לחינה ברמה הגבוה ביותר.

התלבושות של החינה זה הדבר החשוב ביותר, ככל שיש לכם תלבושות יותר יפות ומפוארות זה גם מה שהופך את האירוע שלכם להרבה יותר מיוחד.

אצלי לא מדובר על עוד תלבושות מרוקאיות רגילות, מדובר על תלבושות שכל הבדים הם בדים איכותיים ונוחים, כאלו של מסריחים אחרי חמש דקות שלובשים אותם, אתם מקבלים את הרמה הגבוה ביותר.

בכל מקרה, הנה כמה דרכים שאיתם אפשר להיכנס לחינה ולא עם גמל.

כניסה רגילה – כן, אפשר פשוט להיכנס כמו כל זוג יד ביד אל תוך האולם בליווי שירים שהתקליטן מנגן.

מעגל מתופפים – אפשר גם פשוט להוסיף מתופפים לחינה שיכניסו אתכם בליווי תופים ושופרות, אין ספק שזאת אחת הכניסות שעושות הכי הרבה שמח באירועים.

אפריון – אצלי תוכלו למצוא אפריון מושלם שבני הזוג יושבים בו, או אפריון להרמה על ידי כמה גברים שירימו אתכם עם האפריון, או אפריון שהוא כרכרה שמושכים את בני הזוג.

אלו שלושת הכניסות העיקריות שיש לאירוע, בכל מקרה הכניסה היא חלק קצר אבל גם בכניסות אפשר להיכנס בכל שלב באירוע בדרך אחרת, הרי יש את השלב הראשוני שהתקליטן מקבל את החתן והכלה של החינה לאולם, שכאן אפשר פשוט להיכנס רגיל יד ביד, או לנסות להיכנס עם מעגל מתופפים, בדרך לחלק האחרון של האירוע שהוא גם הטקס חינה עצמו נהוג להיכנס עם אפריון, או מעגל מתופפים שמלווה אתכם גם ביחד עם האפריון.