אחרי שהכנתי את המתכון לחינה שלי, הרבה פעמים בטח אנשים שואלים את עצמם כמה זמן לוקח להכין חינה, אמנם לא מדובר במתכון מסובך במיוחד, אבל זה יכול להשתנות בין אחד לשני.

להכין חינה לוקח בערך חצי שעה עד 40 דקות

אבל זה יכול להיות תלוי לא רק במי שמכין, אלא גם בזמן העבודה, יש כל מיני דברים שצריך להכין גם לפני זה.

לכן יש לכם מתכון לחינה פשוט וקל שהכנתי, כל אחד יכול להכין חינה במהירות.

כמה דברים בסיסיים שכדאי לדעת לפני שמכינים חינה

קודם כל לפני שאתם מכינים חינה כדאי לדעת כמה דברים חשובים מאוד, והנה הדגשים שהכנתי לכם, הדגשים של מלך החינה, החברה הכי מקצועית בישראל בכל מה שקשור לחינות.

חינה לא מתקלקלת – לא כל כך מדויק, אבל היא בהחלט יכולה להישמר לזמן רב מאוד, אמנם זה לא משהו שאתם אוכלים כי מדובר רק על חינה למריחה לפי מנהג של טקסי מאוד מיוחד, אבל בגדול אפשר לומר שכן יש לה תוקף ארוך.

את החינה מכינים רק יום לפני האירוע – ברוב המקרים לכל עדה יש המנהיגם שלה, יש עדות כאלו שנוהגות להכין חינה רק במוצאי שבת שלפני הטקס עצמו, ויש עדות שבהן לא כל כך משנה מתי מכינים את החינה, אבל עדיף להכין את החינה כמה ימים לפני האירוע, בכדי שתגיעו לאירוע מוכנים ולא תרגישו לחץ בהכנות לפני האירוע.

את החינה חייבת להכין רק האמא של הכלה – גם כאן אין חיוב כזה, אלא מדובר במנהג, לכל עדה ולכל משפחה יש המנהג שלה, למרות שבתקופה האחרונה אני מקבל לא מעט פניות מלקוחות שרוצים להזמין ממני חינה מוכה, אני מתנגד בכל פעם, כי עדיין המסורת אומרת שצריכים להכין את החינה מי שחוגג את האירוע, לכן אצלי לא תוכלו לרכוש חינה מוכנה, בשונה מהרבה ספקי אירועים בתחום אירועי החינה שאכן יכולים לתת לכם חינה מוכנה, אצלי יש מסורת ושמירה על מנהגים, שאני לא רוצה להפר אותם ורוצה שגם הלקוחות שלי יקחו על עצמם הכנת חינה, שזה טקס שיש בו המון ברכה לזוג, כמובן גם עדיף שמי שמכין את החינה תהיה אישה טובה, אישה שמכירה את הזוג ושיש לה לב טהור והברכות שלה יגיעו לזוג.

אבל מעבר לזה שלא תוכלו למצוא אצלי את החינה המוכנה, תוכלו למצוא הרבה מאוד דברים אחרים כמו שירות של השכרת תלבושות לחינה ביתית ואת כל מה שנדרש מעבר לזה.

מתכון לחינה