אם אתם מחפשים מתכון לחינה שיהיה מוצלח ומיוחד, יש כמה דברים שחשוב מאוד שיהיו בנוסף לחינה עצמה.

טקס חינה הוא טקס מיוחד, יש לו המון משמעות, כל החגיגה הזאת קורת רק בגלל הטקס המיוחד עצמו, למרות שהטקס הזה הוא מיוחד והוא העיקר של האירוע, רבים נוטים לחגוג אותו רק בסיום האירוע, הסיבה העיקרית לכך היא בגלל הגשת כל המתוקים שנהוג בטקס החינה.

המתוקים בטקס החינה הם בעיקר הקינוח וזאת הסיבה העיקרית בגלל את טקס החינה חוגגים דווקא לקראת סיום האירוע, להגיש הכל ביחד עם המתוקים.

אבל יש עוד לא מעט דברים חשובים שכדאי מאוד שיהיו לכם אם אתם חוגגים חינה מרוקאית או כל חינה לא משנה מאיזה עדה, חשוב מאוד לעשות עוד כמה דברים מיוחדים שכדאי שתכירו אם אתם רוצים שהחינה שלכם תהיה הרבה יותר מיוחדת מכל החנות שהייתם בהם בעבר.

תוספות מיוחדות לחינה

למשחת החינה עצמה, אפשר להוסיף המון דברים מיוחדים, אני אישית הצלחתי למצוא כל מיני מקומות שמוכרים סוכריות דרז’ה מיוחדות בצורת לב ובצבע כסף, ואפילו יש כאלו שמוסיפים גם סוכריות ומטבעות בצבע זהב, מה שבכלל הופך את החינה למאוד מקושטת.

שמרו על האורחים

מעבר לכל מה חשוב שיהיה במתכון חינה כדאי מאוד גם לחשוב על האורחים שלכם, אם בעבר היו מורחים את החינה על היד והאורחים היו מיד מורידים אותה בשביל לא לכלך את הבגדים ועוד אזורים אחרים בגוף, אחרי תקופה זה מעט השתכלל ואז אנשים היו שמים על זה את הצמר גפן העגול שמיועד להסרת איפור ואותו היו קושרים לאורחים עם גומייה, היום יש כאלו מיוחדים ומעוצבים שפשוט אפשר לקשור על היד של כל אורח, העלות של הצמר גפן המעוצב היא ממש זולה והיא בהחלט שווה את ההשקעה הקטנה הזאת.

אז מעבר לזה שהמתכון של החינה יכיל בתוכו את כל הדברים הדרושים להכנת המשחה, מתכון לחינה גם צריך לכלול בתוכו את כל הדברים הנלווים ואת הקישוטים שכדאי מאוד להוסיף לעיסת החינה.

עיצוב מושקע

אפשר להשקיע גם קצת בעיצוב של הקערה בה תגישו את החינה, היום בכל מיני חנויות חד פעמיות אפשר למצוא קערות ממש מיוחדות ומעוצבות בצבע זהב, בנוסף גם הכלים החד פעמיים יותר עדיפים כי אתם לא צריכים להתעסק בלנקות את הכלי בכל פעם.

מה חשוב שיהיה במתכון לחינה
טקס מריחת החינה – מלך החינה