מוזיקה למתחתנים – כאן רוקדים בכיף

קבלת ההחלטות עבור אלמנטים לחתונה בין אם זהו עיצוב, ובין אם קייטרינג הן ההחלטות הקשות ביותר עבור האירוע. הקייטרינג, העיצוב, הלבוש, האטרקציות. הכל. אבל הכי חשוב, והכי רגיש זה נושא של מוזיקה למתחתנים היות ועל המוזיקה יקום ויפול דבר. לשירים באירוע יש את היכולת לגרום לנו אם להרים את מצב הרוח של האורחים, ואת שלנו כמובן. או אם “להרגיע” אותם. כך שבחירת תקליטן איכותי לחתונה חייבת להיעשות בקפידה, ואחרי סקר אמיתי.

מוזיקה למתחתנים – יש כאן צליל מכוון

כשאנחנו באים לבחור דיג’יי לחתונה אנחנו עושים זאת כבר אחרי שאנחנו יודעים מהו סגנון האירוע, העיצוב, מיהם האורחים וכמובן מה אנחנו רוצים שיהיה באירוע. אבל על מנת לעשות לכם מעט סדר, סידרנו בראשי פרקים איזו מוזיקה מתאימה לאיזה שלב בחתונה:

קבלת פנים באירוע חתונה היא החלק הרגוע. כולם נכנסים רגועים, יודעים שמתקרבת מסיבה חגיגית אבל הם צריכים את השלווה כעת. לכן כל דיגיי לחתונה יודע שבחלק של מוזיקה למתחתנים על המוזיקה להיות נעימה, קלאסית, אתנית ולא רועשת מדי.

כשאתם, החתן והכלה היקרים נכנסים לחופה זה בדיוק הרגע הראשוני שבו אתם בקשר מהותי עם האורחים שלכם. הקשר הזה נעשה דרך המוזיקה שאתם בוחרים, שאתם אוהבים, והשירים שהכי משמעותיים בחיים המשותפים של שניכם.

בזמן האוכל, המוזיקה צריכה להיות שמחה, אך נעימה מספיק ובעוצמה המתאימה לאורחים גם לשוחח ביניהם כראוי כמובן.

רגע המסיבה האמיתי הוא הרגע שבו כולם עולים על רחבת הריקודים וכאן עליכם לבחור את המוזיקה הכי מקפיצה והכי מרגשת שגורמת לכם לשמחה ולאושר.

מוזיקה למתחתנים – שני דברים שאתם חייבים לדעת

אנחנו שמחים להעניק לכם שני טיפים מרכזיים שיעשו לכם סדר:

זה לא כזה מתיש. רשימות מאז ומתמיד עשו לנו סדר בדברים. רשימת אורחים, רשימת מוזיקה, רשימת מטעמים לקייטרינג. הכל. תרשמו, ותסדרו את הדברים על הנייר ואחר כך בראש.

לשכור חברת הפקה שתעשה לכם אירוע מהסרטים זאת לא בושה. זה רק אומר שאתם רוצים להגיע לחתונה וליהנות מחגיגה של אהבה, ולא להפוך למפיקי האירוע. אם אתם מרגישים שהפקה עצמאית גדולה עליכם, בדיוק לשם כך ישנן חברות הפקה.

יש מוזיקה וזה מעולה! אבל בואו לא נשכח מספר דגשים שחייבים לוודא לפני שאתם בוחרים מי יהיה אחראי על המוזיקה בחתונה שלכם.

החשיבות של בחירת תקליטן לחתונה היא כל כך גדולה ולמרות זאת זוגות רבים נוטים לעשות את הבחירה הזאת רק לפי דבר אחד והוא המחיר! אז רגע אחד לפני שאתם סוגרים מול תקליטן, כדאי מאוד לעבור על הצ’קליסט המלא שחובה! כן ממש חובה לעבוד עליו לפני שאתם סוגרים מול תקליטן!.

ציוד גיבוי

אתם לא מבינים כמה זה חשוב שלתקליטן בחתונה שלכם יהיה ציוד גיבוי. אולי זה נראה כמו דבר בסיסי אבל זה אחד הדברים הכי חשובים שצריכים לקחת בחשבון שאתם בוחרים תקליטן. חובה שיהיה כתוב לכם מולו בחוזה שיש לו ציוד גיבוי שהוא מגיע איתו לחתונה שלכם, אותו דבר לגבי כל נותן שירות אחר, בין אם זה הצלם, צלם מגנטים או תקליטן.

המלצות

יש כל כך הרבה תקליטנים היום בישראל, כל שליח של וולט הוא גם תקליטן, כל מנעולן הוא גם תקליטן ואפילו נהגי מוניות הם במקביל תקליטנים. התחום הזה הפך להיות כל כך מבוקש בגלל שיש בו הרבה כסף! אנשים רבים עוסקים בתחום בתור תוספת הכנסה ועבודה צדדית. לא כולם הם אנשים שכל עולמם הוא המוזיקה ויש כאלו בודדים. לכן, שאתם הולכים לבחור תקליטן לחתונה חשוב לבדוק שיש לו המלצות. ולא, סרטונים ביוטיוב וסטים שהוא מעלה בכדי שיהיו לו צפיות זה לא נחשב המצלות. מוזיקה לחתונה היא שונה מאוד מאשר סט של שירים שמתנגן ביוטיוב, לחתונה יש דינמיקה שהתקליטן חייב להרגיש אותה ולנגן את המוזיקה הנכונה לקהל ולא הנכונה עבורו.