אם עד היום מיתוג אירועים היה נחלתם של חתונות היוקרה בלבד, היום תוכלו להפוך גם את החינה שלכם לאירוע ממותג ומיוחד, הבאנו לכם את הדגשים החשובים שיעזרו לכם לבצע מיתוג חינה בקלות ובלי הוצאות כבדות.

הדגשים החשובים למיתוג חינה

ממתגים הכל

שמדברים על אירוע ממותג, כל דבר צריך להיות באותו הקונספט ובכל דבר, גם הקטן ביותר צריך להיות סמל למיתוג שבוחרים.
הדברים הגדולים נמדדים בפרטים הקטנים, בשביל להפוך אירוע ללמותג ומיוחד, צריכים למתג כל דבר אפשרי, זה מתחיל אפילו במיתוג של מפיות חד פעמיות, עיצוב של הזמנה לאירוע עם מיתוג ואפילו הדפסה על חולצות לאירועים שכוללת את הלוגו והמיתוג שיצרתם.

תקציב מיתוג

אם בחרתם לחגוג אירוע, כמו כל דבר הוא מתחיל בתכנון של תקציב, כחלק מהתקציב כדאי להקצות חלק שיקרא תקציב מיתוג, לא להשתמש בתקציב הכולל והמלא שלכם לכל החינה, אלא להקצות סכום למיתוג שבו אתם יכולים לנהל את הדברים אותם תרצו למתג, בין אם זה יהיה הזמנות לחינה, מיתוג של מפיות או כמה דברים קטנים על הבר שכוללים את הלוגו של האירוע.

צבעים שולטים

מיתוג מתחיל בצבעים שולטים, הדבר הראשון שצריך להנחות אתכם הוא בחירה של כמה צבעים ששולטים, בדרך כלל אירועים כמו חינה אלו אירועים שהצבעים השולטים בהם הם זהב ואדום, אתם יכולים לשנות את זה לכל צבע שתבחרו, אם תרצו להזמין גם תלבושות לחינה באותם צבעים שאתם רוצים למתג את האירוע אתם יכולים לפנות אלינו ואנו נאד לעצב לכם את החינה ההמותגת והמושלמת.

מיתוג חינה

אטרקציות ממותגות

יש לא מעט אטרקציות לחינה, מבין כל האטרקציות אין ספק כי מלכת האטרקציות היא מגנטים לאירועים, אטרקציה זאת יכולה להיות הדגל של המיתוג שלכם, לכל מגנט יש מסגרת מעוצבת, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבקש מצלם המגנטים לתת לכם את האפשרות לבחור מסגרת מעוצבת עם המיתוג שלכם, ככה שכל דבר גם המזכרת לאורחים תהיה ממותגת ברמה הגבוה ביותר.

לסיכום

מיתוג חינה יכול להיות אחד הדברים המיוחדים שתעשו, אם עד היום אנשים היו רגילים להגיע לאירוע חינה ולראות את אותו הדבר, שזה אוהל חינה עם תפוארה ועוד כל מיני דברים שכמעט הם ראו בכ מקום, היום תוכלו לעשות את האירוע שלכם יותר מיוחד, והכל בתקציבים נמוכים, תלבושות חינה מעוצבות בצבבעים שונים, שינוי של אוהל החינה מהצבעים המוכרים לכולם של זהב ואדום לצבעים שאותם אתם בעלי האירוע בוחרים, או במילים אחרות לגרום לכך שאירוע החינה שלכם לא יהיה פחות ממושלם ומיוחד.