שאתם חוגגים חינה, אתם בטח הולכים רחוק מאוד מבחינת הפקה, בזמן האחרון אני נתקל יותר ויותר באטרקציה חדשה, יש לא מעט אטרקציות שאני רואה באירועים, אבל בזמן האחרון את האטרקציה של מעגלי מתופפים לחינה אני רואה קצת יותר מתמיד, יש את האטרקציות הקבועות שיש כמעט בכל אירוע, כמו למשל מגנטים לאירועים ועוד אטרקציות דומות, אבל אטרקציית מעגל המתופפים, אותה אטרקציה ששייכת בעיקר לחתונות, שזה מתחיל בכניסת שופרות לחופה ומשם כניסה לאולם עם מתופפים, צברה תאוצה עכשיו באירועי החינה.

מתופפים לחינה – מעלה את רמות השמחה או מיותר

האמת שאירוע כמו חינה הוא אירוע שמח מטבעו, כל אירוע הוא שמח, אבל יש כאלו רבים שחוששים כמעט בכל אירוע שאולי לא יהיה לאורחים באירוע שלהם שמח, אבל הוספת מעגל מתופפים בהחלט מוספיה לאירוע, זה מתחיל בכניסה מרשימה שבה המתופפים מגיעים ומלווים את הזוג לאוהל החינה בצהלות שמחה וחגיגות יפות מאוד, במיוחד אם אותם מתופפים גם מגיעים עם התלבושת המסורתית, אני רואה את זה קורה בעיקר בחינות של העדה ההודית, ששם כמעט כל אחד מבני המשפחה הוא יודע לתופף ויש כאלו שגם מנגנים בכל מיני כלי נגינה מסורתיים של העדה.

איך תבחרו מתופפים לחינה

בשביל לבחור מתופפים לחינה יש כמה דברים שאתם צריכים לשים עליהם דגש, ככל שתקפידו יותר בבחירת הספקים שלכם לאירוע, לא משנה אם מדובר על ספקים שמספקים לכם שירות של השכרת תכשיטים ועד האולם עצמו, כל בחירה ככל שהיא יותר קפדנית היא תוביל להצלחה גדולה יותר באירוע.

תקציב :

כמו בכל תכנון אירוע, התקציב הוא חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות שלכם, אמנם סדר גודל המחירים של מעגלי מתופפים לחינה מתחיל ב 500 ₪ ויכול להגיע עד 800 ₪, ככה שמה שקובע את המחיר שתשלמו הוא כמה מתופפים יגיעו לאירוע שלכם, בדרך כלל נהוג להזמין שני מתופפים, שזה מספיק בהחלט.

הצוות של המתופפים :

שמזמינים מתופפים לאירועים, במיוחד לאירוע כמו חינה, אתם חייבים שיגיע לאירוע שלכם צוות מקצועי ומיומן מאוד, ככל שהצוות יותר מקצועי זה מושפע בעיקר מהזרימה שלהם עם האירוע, במיוחד ההתחברות לקהל, מתופפים שהם צוות צעיר יתן גם לאורחים להיות חלק מהמעגל עצמו ואפילו יתן לאורחים לתופף יחד איתם, דבר כזה מיוחד שמשחרר את האורחים קצת, נותן להם להרגיש חלק מהחגיגה הופך את האירוע שלכם לחוויה אמיתית מיוחדת ובלתי נשכחת.

מה המתופפים מביאים :

היום יש מתופפים שמביאים איתם לא רק כמה תופים גדולים, אלא גם מסופים שירות מיוחד של שופרות, אין דבר יותר מיוחד מאשר כניסה עם שופרות לאולם או לאוהל החינה ומיד לאחר מכן קצב תופים מרגש ומרעיש במיוחד.

שילוב עם התקליטן :

מכל תקליטן מעבר ליכולת להבין במוזיקה, נדרשת גם מיומנות לשילוב עם דברים, במיוחד אם מדובר על אירועים, התקליטן צריך להיות בקשר עין המתופפים, להחליף איתם כמה מילים ולדעת מתי לתת להם להיות לבד ולתופף באקפלה, ומהו הסגנון של המוזיקה שיתגנן וישתלב עם קצב התופים.

מתופפים לחינה
מלך החינה – חינה מרוקאית אמיתית