עוגות מעוצבות לחינה

מחפשים עוגות מעוצבות לחינה ? אצלנו במלך החינה תקבלו מגוון גדול ביותר של עוגות בהתאמה אישית, עוגות של 2 קומות, עוגות עם שמות והקדשה וכמובון עוגות מעוצבות בסגנון ייחודי לאירועי חינה.
כל העוגות בכשרות רבנות העיר חולון ויש להזמין את העוגות לפחות 3-4 ימים לפני האירוע אם מדובר על עיצוב מורכב יש להזמין 5 ימים לפני האירוע.
עוגה מעוצבת לאירוע כמו חינה היא לא רק מתנה מיודת, אלא מתנה שמקבלת בתוכה גם המון משמעות במיוחד אם שמים הקדשה על העוגה. אם אתם רוצים לתת מתנה ייחודית לחינה, משהו שונה מכל האחרים הזמנת עוגה מעוצבת היא הדרך המקורית ביותר להפתיע את הזוג המתחתן.

נגן וידאו

עוגות מעוצבות לחינה - למה דווקא מלך החינה

רק אצל מלך החינה תוכלו למצוא עיצובים מיוחדים ואישיים לפי הצרכים שלכם.

אנו מספקים עוגות מיוחדות לחינה ואת כל סוגי עוגיות לחינה לפי דרישה והתאמה.

אצלנו תוכלו לגבל עוגות בעיצוב אישי לחינה החל מ 190 ש”ח בלבד.

בנוסף אנו מספקים גם עוגיות מיוחדות ומעוצבות, מגשי עוגיות מוכנים במחירים החל מ 39 ש”ח לכל ק”ג של עוגיות במגש.

כל העוגות מגיעות בהכשר מלא עם תעודת כשרות של רבנות העיר חולון.

לכשרות יש חשיבות רבה, גם אםא תם לא מאלו שמאוד מקפידים על הכשרות, חשוב מאוד לבדוק שאתם מקבלים תעודת כשרות, מספיק אורח אחד ששומר כשרות ולא יכול להנות מהעוגה זה לא שווה את כל האירוע. 
אל תשכחו שבלי האורחים שלכם אתם לא יכולים לחגוג את האירוע מכאן שאתם חייבים לקבל תעודת הכשר לעוגה.

במקום שתצטרכו להזמין עוגיות במקום אחד ואת העוגה המעוצבת במקום אחר, אצלנו תקבלו את הכל במקום אחד, עיצוב מושלם של עוגה ביחד עם כל העוגיות הנלוות, הכל יהיה מעוצב יחד באותו הקונספט של האירוע.

במקום שתצטרכו להגיע לאסוף את העוגה ותפחדו שיקרה לה משהו בדרך, לנו יש את היכולת לשנע עוגות עם עיצוב מיוחד לכל מקום, בנוסף בעוגות עם מספר רב של קומות אנו בונים את הקומות במקום.

ככה אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו לאירוע את העוגה במצב מושלם.

כל סוגי העוגות והעוגיות שלנו הם בכשרות פרווה . אנו מספקים עוגות בכשרות חלבית לפי בקשת הלקוח, במקרה ובו אין בקשה לעוגה בכשרות חלבית אנו נכין את העוגה בכשרות פרווה.

אנו מתחייבם לעבודה עם חומרי הגלם הטובים האיכותיים והטריים ביותר ללא פשרות, כל העוגות נעשות בשילוב של טכניקות מסורתיות עם שימוש בטכנולוגיות אפייה מתקדמות, השילוב שיוצר עוגה מושלמת.

עוגה מעוצבת לחינה זה לא רק להכין עוגה עם כמה קישוטים, יש נטייה לחשוב שיש רק עוגות חתונה ושזה מגיע לחינה לא משקיעים יותר מידי בעוגה, אבל צריכים להבין שברגע שאתם מניחים עוגה מעוצבת ומיוחדת באוהל החינה, אין אחד שלא יתרשם מהעוגה ולא ישבח ויתן עליה מחמאות.

עוגה מעוצבת לחינה היא בדיוק מאותם “דברים קטנים” שהופכים את האירוע שלכם ליותר מיוחד, אלו שעושים את האירוע שלכם ליוקרתי יותר מכל אירוע אחר, אם גם אתם מאלו שחשוב להם הפרטים הקטנים, עוגה מעוצבת לחינה היא בדיוק מה שאתם צריכים בהשביל שהאירוע שלכם יהיה כזה.

עוגות מעוצבות - שאלות ותשבות

העלות של עוגה מעוצבת לחינה מתחילה החל מ 190 ש”ח ויכולה להגיע עד 690 ש”ח לעוגה של 4 קומות ומעלה, תלוי בסגנון העיצוב הנדרש וגודל העוגה המבוקשת.

אנו ממליצים להזמין לפחות שבועיים לפני האירוע את העוגה, בשביל לעבור על כל הפרטים, לבחור את העיצוב המתאים וכמובן את ההקדשה שרוצים.

בדרך כלל אפשר גם 4-5 ימים לפחות לפני האירוע להזמין את העוגה.

בדרך כלל העוגות שאנו מכינים מתאימות בעיקר כפריט נוי עיצובי (וגם מאוד טעים) הן מתאימות לכל הפחות 25-30 אנשים, לעוגות קומות כמובן שהכמות תספיק ליותר אנשים.

לכן כדאי מאוד לאירועים גדולים לציין שמדובר על אירוע גדול ואנו נכין עוגה שתתאים לכמות 30-45 אנשים.

כל העוגות והעוגיות שלנו מגיעות בהשגחת הרבנות העיר חולון.

בהחלט כן, אנו מבינים את הקושי שיש בשינוע של עוגה מיוחדת וגדולה עד לאולם, לכן אנו מציעים לכם שירות של הבאת העוגה עד אליכם.

בעוגות גדולות מעל 2 קומות לא תהיה תוספת תשלום עבור ההגעה, בעוגות בעלות קומה אחת בסיסיות עלות הישנוע היא כ 39-59 ש”ח בהתאם למיקום.