מחפשים עיצובים מיוחדים לחינה ורוצים לתת לאורחים שלכם לראות משהו מיוחד שהם עוד לא ראו בשום מקום אחר ?

הבאנו לכם רשימה של דברים מיוחדים ומקוריים במיוחד שאפשר להוסיף לחינה ולהפוך אותה לחוויה של אירוע, אירוע מרשים, מפואר ומיוחד והכי חשוב כזה שלא יכניס אתכם להוצאות גבוהות.

שוק מרקואי

השוק המרוקאי הוא אולי אחד הדברים הנפוצים ביותר שיש כמעט בכל חינה, אין ספק שמדובר על כניסה מרשימה ומיוחדת.
מעבר לזה שמדובר על תפאורה השוק המרוקאי מביא איתו עוד יתרונות רבים, פיצוחים טעימים וטריים שהאורחים יכולים להנות מהם, ממתקים טעימים שיכולים להיות גם קינוח מושלם, אפילו להניח את מגשי עוגיות על השולחנות של השוק המרוקאי ולהפוך אותו ליותר מפואר ומיוחד.

עיצובים מיוחדים לחינה

אוהל חינה מפואר

אוהל החינה הוא כבר מזמן לא רק אוהל שחוגגים בו את טקס החינה, אוהל החינה הפך להיות עמדת הצילומים בכל אירוע, אין צלם שמגיע לצלם חינה ולא לוקח את הזוג לעשות כמה תמונות מיוחדות על כסאות החינה המפוארות, אוהל חינה מפואר וכורסאות מיוחדות מעוצבות אפשר להפוך את החינה להיות מעוצבות בצורה הרבה יותר מיוחדת.

אוהל חינה מפואר

גם אם אתם לא רוצים להשקיע יותר מידי ולחרוג מהתקציב שלכם לחגיגות החינה, בשביל להפוך את האוהל שלכם ליותר מיוחד כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשקיע בכורסאות, הדבר המיוחד והחשוב ביותר כשזה מגיע לעיצוב אוהל החינה הוא הכורסאות המפוארות, לא משנה אם האהול לא מבאמת גדול ויש בו גם 10 במות לגובה, כורסא מיוחדת תשנה את כל התמונה, כי הכורסא היא מרכז העיצוב והיא זאת שקובעת עד כמה האוהל יראה מפואר.

תפאורה גדולה ומרשימה

יש כמה אלמנטים שאפשר להוסיף לחינה ויהפכו את התפאורה להיות יותר גדולה ומרשימה, אחד מהם הוא הוספת פסל גמל בחינה בגודל מקורי.
מדובר על פסל דמוי גמל בגודל מקורי בגובה של 196 ס”מ ובאורך של 260 ס”מ, תחשבו שכל מי נכנס לאולם עומד מולו פסל גמל ענקי ומיוחד, כמה הוא מתרשם מהדבר, איך פסל אחד פשוט ומעוצב ומרשים יכול להפוך את האירוע שלכם להיות מעוצב ברמה הגבוה ביותר, העלות של השכרת גמל לחינה היא רק כמה מאות שקלים בודדים והם אלו שיכולים להפוך את האירוע מעוד עיצוב להיות עיצובים מיוחדים לחינה.

עיצובים מיוחדים לחינה מחיר – כמה יעלה לכם כל עיצוב מיוחד לחינה

אחד הדברים שקובע המון קבלת החלטות הוא כמובן העלות, כמה כסף הולכים לשלם על כל דבר, בשביל זה הבאנו לכם את המחירים שיעזרו לכם להבין כמה יעלה לכם כל עיצוב מיוחד כזה ולקבל הערכת סדר גודל לתקציב שלכם שאתם רוצים להשקיע.

סוג העיצובמחירמידע נוסף
שוק מרוקאיהחל מ 1500 ₪כולל את כל הממתקים, סידור השוק ויטרינות מיוחדות בכניסה עם תכשיטי המתנה בתוך כל ויטרינה.
פסל גמל בכניסה לאולםהחל מ 390 ₪משתנה בהתאם לגודל הפסל ואם מביאים אלמנטים נוספים לעיצוב כמו פופים לקיר צילום.
כורסאות מפוארות לחינה (אוהל חינה)החל מ 2490 ₪כולל הצבת במה מפוארת בחינה, כולל כל הכורסאות המיוחדות והמעוצבות הובלה והרכבה באולם.