עיצוב חינה זול הוא הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם, רגע אחד לפני שאתם מתכננים הוצאות מיותרות על חגגית חינה, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב את החינה שלכם בקלות ומהירות צעד אחרי צעד והכי חשוב בלי הוצאות מיותרות.
רגע אחד לפני שאתם מזמינים הפקת חינה מלאה, אתם יכולים לבחור לעבוד ממש קצת ולחסוך אלפי שקלים על עיצוב החינה שלכם.

בואו לקבל כמה טיפים של מלך החינה שיעזרו לכם להפיק חינה שתהיה מפוארת מאוד ויוקרתית ויחד עם זאת תעלה לכם ממש קצת ואתם לבטח תהנו והכי חשוב גם תחסכו.

הטיפים של מלך החינה לעיצוב חינה בזול שיראה יוקרתי

עושים דברים לבד

את העיצוב אתם יכולים לעשות באופן עצמאי לבד, כל מה שאתם צריכים הוא למצוא מקום שמספק לכם משלוח פרחים עד למקום, אל תשכחו לעצב את המקום בפרחים יפים ומיוחדים בשביל ליצור אווירה.

אחרי שיש לכם פרחים אתם צריכים לעצב את המקום, אצלנו במלך החינה אנו מספקים לכם גם את האפשרות להגיע ולקחת ציוד תפארוה שניתן להרכיב בקלות באופן עצמאי, אם יש לכם כמה חבר’ה במשפחה שיכולים לתת יד בהרכבת הציוד אתם תחכסו אלפי שקלים.

לצורך ההמחשה הפקת חינה מלאה שכוללת תפאורה תעלה לכם החל מ 2500 ש”ח לחבילה הבסיסית ביותר, אתם תשכרו באופן עצמאי את התפארוה ותגיעו לקחת ולהרכיב באופן עצמאי זה לא יעלה לכם יותר מ 1000 ש”ח, ככה שכבר בפעולה פשוטה אתם חוסכים 1500 ש”ח שאותם תוכלו להפנות לביצוע דברים אחרים שאפילו יהפכו את החינה שלכם להרבה יותר יוקרתית ומיוחדת.

עיצוב חינה זול

בחירת המקום לחגיגות

יש לא מעט אולמות לחינה במרכז אחת הדרכים לחגוג חינה במחירים זולים היא למצוא את המקום שבו תחגגו את החינה.
מציאת מקום לחינה לא חייבת להיות באולם אירועים, אתם יכולים להשכיר מקומות שונים או אפילו לחגוג חינה בבית והכל במטרה להצליח לעצב את החינה שלכם במחירים הוגנים. אם תבחרו לחגוג חינה במקום שהוא לא אולם אירועים בהחלט תצליחו לחסוך אלפי שקלים.

השוואת מחירים נכונה

המפתח להצלחה בשביל לבצע עיצוב חינה זול הוא ביצוע של השוואת מחירים נכונה, יש לא מעט חברות שמציעות לכם אפשרות להשכיר את התפאורה, אבל חשוב מאוד לבחון ולדעת מה אתם מקבלים בחבילת התפאורה.

תפאורה בסיסית שתראה מהודרת חייבת לכלול כסאות לחתן ולכלה, כסאות להורי החתן והכלה, שטיחים וכמובן רקע אחורי שיצור אווירה מיוחדת של אוהל החינה. חשוב לבחון אם כל התפאורה כוללת את המשלוח אם אין לכם רכב מספיק גדול בשביל לקחת ולהחזיר את הציוד.

דברים שיש לכם בבית

בשביל לעשות עיצוב חינה בבית אתם לא צריכים יותר מידי דברים, לכל אחד יש בבית כל מיני כלים מיוחדים שיכולים להתאים ולהיות חלק מהתפאורה והעיצוב של החינה.

נסו למצוא כל מיני כלים בבית או אפילו בבית של השכנים והמשפחה הקרובה, כל כלי שתוסיפו יכול להוסיף לעיצוב ולאווירה של החינה.