ספירת העומר מאחורינו וחג שבועות בפתח – עיתוי מושלם להפתיע את האורחים עם קייטרינג חלבי לחינה

בשיאו של חג הפסח מתחילה הספירה לאחור, ספירת העומר, אשר מסתיימת בחג השבועות. חג זה מציין לא רק את מעמד מתן תורה בהר סיני, אלא גם את התקופה בה נקטפו הפירות הראשונים אשר הובאו כמנחה לבית המקדש.

כמו כול חג אחר בגלגל השנה היהודי שלנו, גם חג השבועות ממוקד בארוחה חגיגית וטעימה, אך הפעם היא מבוססת על מאכלים חלביים. יש מספר סיבות למנהג זה, למשל:

קייטרינג חלבי שיפתיע את האורחים

בשנים האחרונות חלה צמיחה משמעותית בענף הקייטרינג החלבי, לרוב בגלל שאנשים רבים החלו לגלות את היתרונות הבריאותיים שמציעים המאכלים הצמחוניים והחלביים, נטולי הבשר.

הנה שניים מהיתרונות העיקריים של הזמנת קייטרינג חלבי מקצועי לחג השבועות:

רבים נוטים להאמין שהתפריט החלבי הוא מוגבל מאוד. אבל זה ממש רחוק מהאמת. שירות קייטרינג חלבי מקצועי ובעל מוניטין, יכול להוסיף נופך ייחודי והפתעה מיוחדת לאורחים שלכם בחג השבועות, ולהבטיח שכול מנה תהיה מפתיעה – גם מזינה וגם טעימה להפליא.

מחקרים רבים מצאו עדויות לקשר בין אכילת בשר ועייפות, בעיקר כשמדובר באורחים שאוכלים הרבה יותר ממה שהם צריכים, כשהאוכל בחינם או ללא הגבלה. מחקרים אחרים שבדקו רמות של דיכאון ומצבי רוח בקרב אוכלוסיית המחקר, גילו שאנשים צמחוניים עשויים להיות מאושרים יותר מאנשים שאוכלים בשר.

כאשר אוכלים מזון כבד, זרימת הדם מאותת למערכת העיכול להגביר את המאמצים שלה. כתוצאה מכך, מערכות הגוף האחרות מתחילות להרגיש האטה בפעילות שלהן. אתם בטח לא רוצים שהאורחים שלכם יתחילו לנמנם לאחר הארוחה ויחושו חסרי אנרגיה. ארוחה צמחונית תמנע את התופעה של עפעפיים כבדים ועיניים שרוצות להירדם.

לרוב המאכלים הצמחוניים והחלביים יש אלמנט של רעננות, במיוחד כשמדובר בתוצרת אורגנית, כך שהם יכולים לטהר את המוח ולשמור על מחשבות חיוניות. או בקיצור, אוכל צמחוני או חלבי הוא מקור הדלק המושלם לגוף ולנפש.

לסיום, מי אומר שקייטרינג חלבי לא יכול להציע מטעמי גורמה מעולים? כשאתם רוצים להפתיע את האורחים שלכם בחג השבועות, קחו בחשבון שיש מגוון אפשרויות של מנות חלביות וצמחוניות מזינות וטעימות. אלה לא סתם מנות ירקות מוקפצים, אלא מבחר של מנות ראשונות, תוספות, מנות עיקריות, קינוחים וכמובן שתייה כיד המלך.

לסיכום

קייטרינג חלבי לחינה יכול להיות דבר מאוד מרענן לאורחים שלכם, היתרון הגדול ביותר שכולנו שמים לב אליו שמדובר על קייטרינג חלבי, גם הקינוח חלבי! שאלו הדברים שממש כיף לאוכל אותם והם טעימים. לא משנה אם אתם חוגגים חינה מרוקאית עדיין מותר לכם לעשות את כל התהליך בצורה אחרת. קייטרינג חלבי יכול להאים לחגיגות חינה מרוקאיתף ימי הולדץ בר בת מוות ועודף הדר הרשה ביותר באירועים הוא השומר והפחד של כולם מקורונה.