חוגגים חינה בבית ? אתם בטח חושבים שזה פשוט ? אז רגע אחד לפני שאתם מתכננים חינה בבית, הנה כמה דברים שאתם ממש, אבל ממש חייבים לקחת בחשבון.

שחוגגים חינה בבית, אתם בטח מתכוונים להזמין גם אורחים, וחלק מהחגיגה זה להכין לאורחים שמגיעים גם כל מיני מאכלים ומטעמים מיוחדים.

שזה אומר שבחינה ביתית בדרך כלל חושבים גם להכין את הכל בבית, אבל אל תעשו את זה, תעצרו לרגע ותבינו את מה שמלך החינה הולך להסביר לכם עכשיו.

תזמינו קייטרינג לחינה ביתית

לא שאצלי תוכלו למצוא שירות כזה, אני רחוק מאוד מלהיות בשלן, אבל הניסיון שלי אומר כמה דברים, ואני יכול להבטיח לכם שאתם תודו לי אחרי זה.

אבל תוכלו למצוא אצלי הרבה מאוד דברים אחרים, כמו למשל שרות של השכרת תלבושות לחינה ביתית במחירים משתלמים במיוחד.

הסיבות בגללן כדאי להזמין שירות קייטרינג

חיסכון בזמן :

קודם כל הזמן, לא לכל אחד יש זמן לעמוד ולהתחיל לבשל עכשיו ארוחת ערב, שצריכה להיות גם בשרית וגם עם מנות ראשונות וקינוחים.

אז זה יחסוך לכם הרבה מאוד זמן, תחשבו מה זה לבשל 50-70 אנשים שזה בדרך כלל כמות האנשים שמגיעים לחינה ביתית.

שלא לדבר עכשיו על להתחיל ולחתוך כמויות של סלטים.

שטיפת הכלים :

אחרי כל דבר שתבשלו, אתם צריכים להתחיל לשטוף כלים, לשטוף את כל הסירים, לנקות את כל המטבח אחרי זה, מדובר על עבודה פיזית, אני לא אחד שפוחד מעבודה, להיפך אני אוהב לעבוד, אבל שמודבר באירוע, אתם צריכים לשמוח ולהנות ולא להתחיל לחפש לעצמכם משימות, להיות לחוצים שאולי משהו לא יצא טוב.

הניקיון :

לא מספיק עכל הניקיון שיהיה לכם אחרי שכל האורחים ילכו הביתה, אתם צריכים להתחיל לשטוף את כל הבית, להרים כסאות ושולחנות, להחזיר את הסלון שהוצאתם בשביל שיהיה מקום, מדובר על עבודה לא פשוטה בכלל.

לפחות תחסכו מעצמכם את כל הניקיון של המטבח וכל הכלים, עוד דבר קטן אתם גם יכולים להגיש על כלים מפלסטיק.

היום יש כלים מפלסטיק כל כך יפים ומיוחדים שלא יורדים בעיצוב וברמה שלהם מכלים מחרס אמיתי, והמחיר של הכלים האלו הרבה יותר זול.

חשוב לכם לא להגיש על פלסטיק, בקשו מחברת הקייטרינג לספק לכם גם כלים, יש הרבה חברות קייטרינג שמספקות הכל ברמה מלאה, כולל סכו”ם וכולל מפות שולחנות וכסאות וכלי הגשה לפי הצורך.

לסיכום :

גם אם לא ממש מתחשק לכם למרות כל הסיבות האלו להזמין שירות של קייטרינג לחינה ביתית, אז אתם יכולים פשוט לעשות דבר אחר.

אפשר פשוט ללכת ולקנות אוכל מוכן ולהגיש אותו, גם עוד דבר זה מזכיר, תחשבו על כל הזמן הזה שיש לכם ללכת לעשות קניות בשביל לבשל את האוכל, לסחוב את הקניות ואת הסלים האלו, זאת גם משימה לא פשוטה בכלל שאתם צריכים לעשות.

בכל מקרה, נסו אולי לקנות אוכל מוכן וזה רק יקל עליכם אפילו במעט.