ריזורט אירועים ואיך שני הדברים האלו מתחברים? רגע אחד לפני שאתם מתכננים אירוע חינה ורוצים לחגוג אותו באווירה מיוחדת, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת (האמת שגם לא מעט דברים) כי תכנון חינה הוא מורכב ולא פשוט בכלל ואפילו לא פעם הופך להיות משימה יותר מורכבת מאשר תכנון החתונה.

שאתם חוגגים חינה מרוקאית אתם צריכים לקחת בחשבון המון דברים, זה מתחיל בחיפוש של אולמות לחינה במרכז, ממשיך לחיפוש אחרי הפקת חינה מלאה, תלבושות, תקליטן, צלמי אירועים ועוד, או במילים אחרות, תכנון והפקת חינה הוא לא פחות מאשר תכנון חתונה מלאה.

מה זה ריזורט?

ריזורט הוא כמו מלון, רק שמדובר על שטח הרבה יותר גדול בצורה מאוד משמעותית, מקום שיש בו הכל ואתם בכלל לא צריכים לצאת משטח המלון, הכל במקום אחד ענק שיש בו חדרי מלון, בריכות ואפילו כאלו עם פארק מים בינוני שלא מבייש את פארקי המים היוקרתיים ביותר, חנויות, ספא והרשימה עוד ארוכה.

לחגוג אירוע בריזורט

אם עד היום כל גן אירועים במרכז הביא לכם רק אולם וקייטרינג היום יש אולמות וגני אירועים במרכז שמביאים איתם את כל מה שאתם צריכים, שזה כולל סוויטה מיוחדת שבה אתם יכולים גם להישאר לישון בלילה שאחרי החתונה מבלי שבכלל תצטרכו אחרי יום מתיש וארוך עוד להגיע הביתה. אתם תקבלו גם ארוחת בוקר ביום שאחרי ובמילים אחרות את כל הפינוקים המיוחדים שמגיעים לכם בתור זוג נשוי.

אז איך אירועים וריזורט מחברים ביניהם?

עיקר החיבור בין ריזורט לבין גן או אולם אירועים לחינה במרכז הוא בסגנון העיצובי של המקום, האווירה שהמקום מעניק והוא אולם אירועים שבו תוכלו למצוא דגש והמון מחשבה על כל פרט גם הקטן ביותר. אם אתם רוצים לחגוג אירוע במקום שבו שמים דגש על הפרטים הקטנים ואתם מאלו שלא יכולים לראות פתאום כל מיני דברים שמאוד מפריעים לכם מבחינת העיצוב, לחגוג בריזורט זאת הדרך המושלמת למצוא את המקום שלכם.

ריזורט בלי פארק מים, ייתכן?

אז כמו שכבר אמרנו, בריזורט זה מקום שבו אתם לא צריכים בכלל לעזוב את השטח, בא לכם לחגוג חתונה או כל אירוע אחר באווירה מיוחדת?

היום יש המון גני אירועים שלא מתפשרים על כלום ואפילו אנו מוצאים כאלו שיש בהם בריכה, בא לכם לחגוג חתונה בעונת הקיץ בחוץ בגן מיוחד, אתם תוכלו אחרי החתונה לחגוג אפטר פארטי מהנה ומיוחד עם בריכה שעומדת לרשוכתם ולרשות האורחים שלכם. ככה באמת אתם מקבלים את הכל במקום אחד.

שטח גדול לאירועים גדולים

יש לכם כמות מוזמנים גדולה ולא מצאתם מקום שיכול להכיל את כל כמות המוזמנים שלכם? בשביל זה אתם צריכים למצוא אולם אירועים ריזורט, גני אירועים אלו הם בדרך כלל משתערים על שטחים של מעל 50 דונם! כן כן! 50 דונם! שבהם יש לכם הכל, חללים מאוד גדולים, פינות ישיבה, ברי שתייה, כי בשטחים גדולים לא מסתפקים לעולם רק בבר שתייה אחד, עמדות שבהם מכינים אוכל גורמה שמוכן על ידי שפים מובילים שהאורחים שלכם יכולים להנות ממנו, פינות הצללה וצ’ילרים ומצנני אוויר שנמצאים בכל מקום בגן האירועים.

לסיכום

ריזורט אירועים הוא משהו שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם סוגרים מקום לחגוג בו את החינה, בשביל זה בדקו ובצעו השוואה אולי הריזורט לא יתאים לחינה כי בדרך כלל אלו אירועים עם פחות מוזמנים, אבל בהחלט לחתונה שלכם ריזורט יכול להיות משולם.