מחפשים שולחן שוק לחינה שאתם חוגגים בקרוב?

הולכים לאיבוד בעודף ההיצע?

הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על שולחן שוק מרוקאי לחינה.

כמה עולה שולחן שוק מרוקאי?

העלות של שולחן שוק מרוקאי שכולל בתוכו עוגיות, פיצוחים, פירות יבשים והמון כל טוב היא החל מ 490 ש”ח לשולחן קטן ומגיע עד 4900 ש”ח לשולחן גדול, העלות של שולחנות כניסה מלאים משני צידי האולם כולל קשת כניסה ויטרינות בהן מוצגות המתנות היא החל מ 6500 ש”ח ויכולה להגיע גם למעל 10000 ש”ח תלוי בגודל השולחנות והעיצוב שרוצים לקבל.

מה כולל שולחן שוק מרוקאי?

לכל חברת הפקות של אירועי חינה יש חבילות משלה, אבל ישנם דברים בסיסים שחייבים להיות בכל שולחן, זה כולל מפות מפוארות, סידור ועיצוב של מגשי עוגיות, פריטי עיצוב בסגנון מרוקאי, תפוארת רקע מלאה ליצירת אווירה, בנוסך כל שולחן כולל בתוכו המון פיצוחים טריים וצבעים מיוחדים שעושים אווירה של חינה מרוקאית אמיתית.

איזה כשרות יש למוצרים על השולחן חינה?

הכשרות שלנו היא בהשגחת רבנות חולון, כמובן שלכל חברה המבצעת הפקת חינה בדרך כלל יש כשרות מקומית משלה.
אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק הוא כשרות, יש לכך סיבות רבות, הסיבה העיקרית היא שאולמות אירועים לא מרשים להכניס מוצרים ללא כשרות בגלל שלכל אולם אירועים יש משגיח כשרות צמוד שיכול למנוע להכניס את המוצרים, סיבה נוספת וחשובה לא פחות היא שיש הרבה מאוד אורחים שחשובה להשם הכשרות והם לא יוכלו להנות מהמוצרים אם אין עליהם כשרות בסיסית.

מה זה שוק מרוקאי?

“שוק מרוקאי” הוא המון שלוחנות מעוצבים מפוזרים באולם, על כל שולחן כזה מעמיסים שפע של עוגיות צבעוניות, פיצוחים טריים וצבעונים מקשטים את השולחנות בכלים מסורתיים שעושים מנחושת מה שמזכיר מאוד את המוטיב של העיצוב המרוקאי.

מה מסמל שוק מרוקאי?

טקס החינה באופן כללי הוא טקס שכולו לחתן ולכלה, זה טקס שהוא מברך את הזוג בהמון שפע, לכן בכל אירועי החינה תמיד נהוג להעמיס בכמויות גדולות של מאכלים צבוענים. בנוסף במרוקו לא רק היהודים היו נוהגים לחגוג אירועי חינה וסעודות באזור השוק, אלא עד היום אנו רואים במרוקו וגם בהודו שחוגגים טקסי חינה מאוד מפוארים שלא פעם אלו טקסים יותר מרשמים מחתונות היוקרה הגדולות ביותר.

האם שולחן שוק הוא רק לחינות?

ממש לא, כל מקום שבו רוצים להכין שולחן מתוקים ובר מתוקים לאירועים אנו נראה שגם באירועים כמו בר מצווה יש המון כאלו שרוצים להציב אוהל חינה קטן כחלק משמירה על המסורת. אז לא משנה איזה סוג אירוע אתם חוגגים אם אתם רוצים להוסיף מוטיב של מסורת קטן הצבה של שולחן מתוקים בסגנון מרוקאי יכול להיות פתרון מעולה. לא פעם אנו רואים גם אירועי חברה שרוצים לחגוג בסגנון מרוקאי ובוחרים לעצב את כל האולם והמקום כשוק מרוקאי.

האם ניתן לעצב שולחן לחינה בבית?

אם אתם מתכננים לחגוג חינה בבית אין שום בעיה להציב גם שולחן שוק בבית, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא קודם כל לבחון האן קיימת מגבלה של מקום ולהציב שולחן שיתאים לגודל השטח הקיים לכם בבית. לאחר מכן אתם רק צריכים מפה שתתאים לסגנון העיצוב הכולל או בצבע זהב או אדום (כמובן שגם כל צבע אחר יכול להיות מעולה), כל מה שנותר הוא רק לסדר בצורה אסטתית את העוגיות והפיצוחים ויש לכם שולחן שוק מדהים, אם אתם יכולים גם להוסיף מעט אביזרים אז אתם תגיעו לתוצאות ממש מיוחדות.

עיצוב שולחן שוק לחינה – דגשים חשובים

יש מספר דגשים חשובים שצריכים לקחת בחשבון כאשר אתם מזמינים שולחן שוק לחינה, אלו הדברים החשובים ביותר שצריכים להכיר:

התאמה לעיצוב הכולל של האירוע

עיצוב אירועים זאת אומנות, שולחן השוק חייב להתאים לעיצוב הכולל של האירוע, למרות שעיצוב אירועי חינה הוא זהה ויש לו מוטיבים של צבעים שחוזרים על עצמם ויוצרים סינרגיה בין כל שאר הדברים שנמצא באולם, עדיין צריכה להיות התאמה בסיסית לעיצוב הכולל.

התאמה לתנאי השטח

לא תמיד ניתן להציב את השולחנות שהזוגות רוצים בחינה שלהם, לכן חשוב מאוד לבדוק האם ניתן להציב שולחנות גדולים או שמא שולחנות קטנים מידי יכולים להיראות “עניים” ויש צורך בשולחן גדול או להציב את השולחנות הקטנים בנישות קטנות במקום, ככה זה יגרום לשולחן להיראות הרבה יותר גדול.

לסיכום

אין ספק כי שוק מרוקאי הוא אחד המוטיבים במיוחדים ביותר באירועי חינה שמביא המון עושר לרחבה, הוא יוצר אווירה יותר אוטנתית והופך את האירוע להרבה יותר מיוחד ומרשים.

המאמר בשיתוף אתר טייבלז מומחים בעיצוב כל סוגי השולחנות לאירועים.

שולחן שוק לחינה