שמלות ערב לחינה הוא אחד הנושאים המורכבים ביותר, יש לכך לא מעט סיבות זה מתחיל בהתאמת השמלה לאירוע שצריכה להיות בסגנון של האירוע מצד אחד ומצד שני גם מודרנית ומותאמות לתקופה בה אנחנו נמצאים, אז בכל זאת תמצאי את שמלת הערב המושלמת לחינה שאת חוגגת? בואי לקבל כמה עצות שיעזרו לבחור שמלות ערב מושלמות, מודרניות וכמובן מתאימות לאופי של האירוע.

מתאים לאופי

השמלה באירוע החינה צריכה להתאים לא רק לאופי של האירוע, אלא גם לאופי שלך. שמלה תתאים יותר לכל אחת גם לפי האופי שלה ולא רק לפי מבנה הגוף והעיצוב של השמלה, לא פעם כלות רבות מצליחות למצוא שמלה שמתאימה באופן מושלם לגזרת הגו שלה ובכל זאת היא לא מצליחה להתחבר אליה ומתחברת לשמלה שפחות “יושבת” עליה טוב, לכן נסי למצוא את השמלה שתתאים גם לאופי שלך יותר מהכל, כזאת שאת מתחברת לאיך שאת נראת בה ואיך שאת מרגישה בתוך השמלה.

נוחה ללבישה והחלפה

אל תשכחי שבערב החינה לטקס עצמו את צריכה להיכנס עם שמלה מסורתית, לכן את צריכה למצוא שמלה שיהיה לך נוח לשהות בה בכל זמן האירוע והכי חשוב לאחר מכן להוריד את השמלה בנוחות ובקלות ולהצליח להחליף אותה לשמלה מסורתית שתתאים לערב החינה.

הצבע הנכון

הצבע הנכון לשמלת כלה לחינה צריך להיות בהתאמה למה שלובשת האמא של החתן והאמא של הכלה, חשוב לדעת מה הן לובשות בכדי שהשמלה שלך לקבלת הפנים לא תהיה באותו צבע.

את יכולה לצאת מהגישה שאומרת שכלה חייבת ללבוש לבן, את יכולה בהחלט ללבוש שמלה לבנה בקבלת הפנים ולאחר מכן להחליף לשמלה בצבע אחר לטקס החינה, חשוב גם לזכור שבחתונה את לא תוכלי ללבוש שמלה בצבע אחר, הזמן והאירוע המתאמים ביותר לחגיגות עם צבעים מרהיבים ומיוחדים הוא כמובן החינה, זאת ההזדמנות שלך למצוא שמלה בצבע מיוחד. יש לא מעט תלבושות לחינה בהמון צבעים שאת יכולה להנות מהם, נצלי את ההזדמנות.

שמלות ערב לחינה

שמלות ערב לחינה – הבד שעושה את ההבדל

כמו שכבר הבנת בחירת שמלות ערב לחינה היא הופכת להיות מורכבת עם כל כך הרבה דגשים ודברים שיש לקחת בחשבון, אבל דבר חשוב ביותר הוא הבד.

באירוע החינה את הולכת לפזז ולרקוד על הרחבה, להיות מוקפת בהמון אורחים חברים ומשפחה, את חייבת למצוא בד לא רק שיהיה לך נוח ללבוש אותו, אלא בד שלא יספוג זיעה ויגרום לריחות לא נעימים וכמובן לתחושה לא נוחה שלך.

מחיר הוגן

שמלה לחינה לא חייבת לעלות המון בשביל להתאים לך ולהיות איכותית, את יכולה למצוא לא מעט מקומות שיש בהם שמלות ערב מיוחדות ומרשימות וכמובן במחיר הוגן, כל מה שאת צריכה לעשות הוא פשוט לחפש ולהגיע לכמה מדידיות ולבחון מהי השמלה שהכי מתאימה לך.

קחי איתך חברה קרובה וטובה ליום המדידות, גם של שמלת החינה וגם של שמלת החתונה, נסי לקבל ממנה את חוות הדעת שלה על השמלה ותהיי בטוחה שחוות הדעת שלה ניטרליית ואמיתית.