תכשיטים לחינה – מי אחראי לדאוג לזה וכמה זה עולה

כשזה מגיע לנושא של תכשיטים לחינה יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון, כמו מי אחראי לדאוג לתכשיטים, האם זה צוות ההלבשה או שאולי בעלי האירוע עצמו וגם כמה זה צריך לעלות לכם.

באירוע החינה נהוג לתת תכשיטים במתנה, למען הסר ספק הפעם אנו מדברים על התכשיטים המסורתיים שהם חלק מהתלבושת.

תכשיטים לחינה – המתנות לחתן ולכלה

בתוך טקס החינה יש מנהג שהורי הכלה נותנים תכשיטי זהב וכסף לחתן, בנוסף הם גם קונים לו תיק מהודר לתפילין ולטלית, ועוד מתנות שהם רוצים לתת.

ואילו הורי החתן מעניקים לכלה תכשיטים רבים מזהב, החל משרשרת זהב מיוחדת, עגילים וצמידים שתואמים לסט מיוחד ומרשים.

כל אלו הם חלק מהמנהגים של טקס החינה, או לפני שמורחים את החינה על היד של החתן והכלה נהוג לעשות את טקס המתנות.

אבל כל זה לא מספיק, לתלבושת המסורתיות של החינה יש גם תכשיטים מסורתיים, אלו לא רק תכשיטי זהב מהודרים ומיוחדים, אלא העיצוב שלהם מאוד אוריינטלי ומתאים לסגנון של האירוע כולו.

בהרבה מאוד אירועי חינה לא כולם רוצים לקנות את התכשיטים האלו ולהשקיע אלפי שקלים, לכן ניתן גם רק להשכיר את התכשיטים שאותם רוצים.

תכשיטים לחינה - מלך החינה

אז מה יש להציע לכם :

אצלי תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים לחינה, לא משנה מאיזה עדה, כל סוגי התלבושות לאירוע של חינה מרוקאית, חינה הודית ועוד.

מעבר לשירות של השכרת תלבושות לחינה מרוקאית יש לי גם לא מעט תכשיטים מעוצבים ומיוחדים להציע.

המחיר של השכרת התכשיטים אצלי מתחיל החל מ 19 ₪ בלבד.

אבל בהרבה מאוד מקרים אני נוהג לתת את התכשיטים האלו כחלק מחבילה של תלבושות לחתן ולכלה, חשוב לי במיוחד שהכלה והאימהות (שלה ושל החתן) שהן שלושת הנשים המרכזיות באירוע יראו בהתאם, שזה אומר לא רק תלבושות מיוחדת של חינה אלא גם תכשיטים ואקססוריז למראה מושלם.

גם אם אתם חוגגים חינה ביתית ומחפשים מקום שמספק השכרת תלבושת לחינה ביתית וגם תכשיטים ומטפחות ותרבושים, תוכלו למצוא אצלי כל מה שאתם צריכים לחינה, מהשטיח ועד האפריון הגדול והמפואר ביתור.

צמידים לחינה :

סוגי הצמידים לחינה הם מגוונים, אם חשוב לכם צמידי זהב מפוארים גם את זה תוכלו למצוא, אבל בכל מקרה אני ממליץ שאם כבר בחרתם להוסיף תכשיטים שזה זהב אמיתי כדאי לקנות תמיד את הזהב ולשמור אותו גם לדורות הבאים בתור ירושה.

כל אחד בטוח יודע שיש לו איזה תכשיט מיוחד במשפחה שעובר כבר דורות, אז אם בחרתם שגם לכם יהיה תכשיט מיוחד כזה ולהתחיל להעביר אותו בין הדורות הבאים, זה הזמן להתחיל. (שוב, זאת רק המלצה אישית שלי, כל אחד יכול להחליט מה שנכון לו).

סוגי הצמידים שנמצאים אצלי : רוב הצמידים שלי הם צמידים גדולים העשויים מנחות בציפוי זהב טהור 24 קארט מה שמעניק לצמיד מראה מאוד זוהר ונוצץ במיוחד.

צמידים שיתאימו לעיצוב של התלבושות אותה לובשים ומעל הכל יהיו נוחים גם על הידיים.

נזר לחינה :

הנזר המיוחד בוא תכשיט שמאופיין בעיקר בחינות ההודיות, אבל אני רואה הרבה מאוד כלות שרוצות נזר גם בעדות אחרות.

אצלי תוכלו למצוא את כל סוגי הנזרים, בעיצובים מיוחדים שכוללים בתוכם שילוב של אבני חן יקרות וצבעוניות ולכל תלבושת אדאג לכם גם לנזר שמתאים בצבעים שלו לתלבושת בכל שלב בחינה.

שרשראות לחינה :

כפתן (התלבושות המסורתיות) מאופיין בתור תלבושת שאמרוה להיות צנועה, אבל היום יש עיצובים קצת יותר נועזים ויחד עם זאת לא נועזים מידי.

עיקר העיצובים הם בכדי להבליט את המיוחדות ואת היופי של הכלה והחתן.

אצלי תוכלו למצוא מאגר של למעלה מ 65 שרשראות מיוחדות, גם השרשראות לחינה משלבות בתוכן אבני חן בצורות ועיצובים שונים ומיוחדים.

תכשיטים לחינה – כמה זה עולה

כמה באמת צריך לעלות לכם להוסיף תכשיטים לחינה, אם אתם רוצים לקנות תכשיטים משלכם, אין עם זה בעיה בכלל, רק קחו בחשבון שזה יכול לעלות לכם לא מעט כסף.

עלות של כמות תכשיטים לחינה מזהב או תכשיטים מכסף יכולה להתחיל ב 3000 ₪ וגם לעלות למחירים הרבה יותר גבוהים.

כל הדברים האלו משתנים בהתאם לשיבוץ היהלומים במידה ויש על התכשיטים, ועל העיצובים וכמובן משקל הזהב.

לדוגמא עלות של נזר לכלה יכול להתחיל במחיר של 250 ₪ לנזר פשוט עם אבני זירקון (פרט קטן על אבני זירקון, אלו לא חיקוי של יהלומים, מדובר על אבנים בפני עצמם שמזכירים את היהלומים בצבע הבוהק והשקוף וגם במרקם) הנזר במחיר של 250 ₪ זה נזר מצופה זהב ולא זהב אמיתי.

נזר מזהב אמיתי עם אבני חן מיוחדות יכול להתחיל במחיר של 1200-1500 ₪ וכמובן לטפס במחיר גם ללא סוף, הכל תלוי באבנים המשובצות בנזר.

לעומת זאת אם תרצו להשכיר נזר לחינה זה יכול לעלות לכם בין 29 ₪ ועד 79 ₪ הכל תלוי בסוג הנזר אותו אתם רוצים להשכיר.

מהנזר נעבור לשרשראות, עלות של שרשרת לחינה יכולה להשתנות בדיוק כמו הנזר, בהתאם לסוג הזהב והאבנים והעיצובים המשובצים על השרשרת.

לכן המחירים הם לא יכולים להיות מדויקים כלל וגם לא ברמה של הערכה גסה.

אבל אני רוצה לתת לכם את טווח המחירים של השכרת שרשרת מעוצבת בסגנון מרוקאי לחינה.

העלות מתחילה ב 59 ₪ ויכולה להגיע עד 150 ₪ לשרשרת, אם בחרתם לקחת מספר שרשראות כמובן שיש על זה הנחה.

ככה שלא רק הכלה יכולה להשכיר תכשיטים, גם האמא של הכלה והחתן יכולה להגיע ולבחור את התכשיטים היפים ביותר לחינה במחירים שלא ניתן להתחרות בהם.

מחיר של צמידים לחינה, גם כאן אין לי מה להוסיף על מחירי הקנייה של צמיד כי גם הם משתנים בהתאם לזהב, עיצוב ושיבוצים של יהלומים או אבנים אם קיימים.

אבל אם תחליטו להשכיר צמידים תתפלאו לגלות שמדובר בתכשיט שעלותו מתחילה ב 19 ₪ בלבד, ובסכום ממש נמוך תוכלו למצוא גם חבילה של השכרת 7 צמידים ב 100 ₪.

מחירים של חבילת תכשיטים לחינה

המחירים הם מחירים ממוצעים ולא המחיר הנמוך או הגבוה ביותר, בכל אחד מסוגי התכשיטים לקחתי את מחיר האמצע, כמובן שזה יכול להיות מחיר נמוך הרבה יותר או יותר גבוה.

השכרת נזר – 49 ₪

השכרת שרשת – 80 ₪

השכרת צמידים – 60 ₪

בחישוב פשוט זה מגיע ל 190 ₪ (יותר נכון 189 ₪) אז ככה שבפחות מ 200 ₪ בלבד אתם מקבלים סט מלא של תכשיטים מעוצבים לחינה.

ככה שכל אחד יכול לעשות את החשבון שלו, או לשלם אלפי שקלים על תכשיטים שלא תמצאו להם שימוש רב או שתמשו בהם ממש במקרה הגרוע רק פעם אחת.