תלבושות לחינה לילדים ובכל המידות זה רק מלך החינה – כל מה שאתם צריכים לחינה במחירים משתלמים ובמקום אחד שיש בו הכל.

שרוצים להזמין תלבושות לחינה יש כמה דברים חשובים שצריכים לקחת בחשבון, אחד מהם הוא להזמין תלבושות לחינה גם לילדים שמגיעים לאירוע.

תלבושות לחינה לילדים – מה בודקים

בנים ובנות

אם בחרתם להזמים תלבושות לילדים שמגיעים לחינה, חשוב מאוד לוודא שאתם מזמינים תלבושות שיתאימו גם לבנים וגם לבנות.
אם חשוב לכם שיהיה תלבושות לכולם, אז בטח גם חשבתם על הילדים באירוע, וחשוב שאם כבר יש תלבושות לילדים אז שיהיה גם לבנים וגם לבנות.

זמן השכירות

יש כמה סוגים של השכרת תלבושות לחינה, יש כאלו שמעדיפים לחגוג חינה ביתית ובלי להזמין מלבישה לחינה, כל מה שהם עושים זה רק באים לוקחים כמה תלבושות ומחזירים אחרי מספר ימים קבוע, הזמן שנותנים בדרך כלל הוא שלושה ימים, יום אחד לוקחים לפני האירוע, משתמשים ביום האירוע ומחזירים ביום למחרת עד לשעה 12:00, ככה זה נהוג, אנו במלך החינה נותנים לכם את התלבושות ל 4 ימים בכדי שתוכלו להתאפס ביום אחד אחרי האירוע, ושלא יצור לחץ מיותר.

תלבושות לחינה לילדים

מחיר השכרת התלבושות

לא פחות חשוב מכל דבר הוא המחיר, הרבה מאוד מקבלים את ההחלטה שלהם על המון דברים לפי המחיר, הוא הפרמטר בעל המשקל הגדול ביותר בהמון החלטות.
בתחום השכרת תלבושות לחינה ביתית לא יש מחירון מדויק, כל אחד יכול להחליט כמה הוא רוצה לגבות עבור השכרת התלבושות שלו.
חשוב מאוד למצוא מחיר משתלם והוגן, המחיר נקבע לפי כמות התלבושות, סגנון התלבושות והאם מדובר על הבאת התלבשות אליכם לאירוע או איסוף עצמי.

עיצובים

יש המון עיצובים של תלבושות ולא מעט סגנונות, התלבושות צריכות להיות יפות וצבעוניות, כאלו שיתאימו בדיוק לסגנון העיצוב שאתם מתחברים אליו, יחמיאו למי לובש כל חלוק, והכי חשוב בהתאם למסורת של העדה.

לא רק לילדים

בדרך כלל לא נהוג להשכיר תלבושות לחינה רק לילדים, משכירים סט של תלבושות ובתוכו אם יש ילדים באירוע אנו מוסיפים עוד 4-6 תלבושות מיוחדות לילדים, הסטים מגיעים בחיבלות מלאות ומוכנות בהתאם לכמות מוזמנים באירוע.

תוספות לתלבושות

שמדובר על חינה זה המון צבעים והמון דברים מיוחדים, זה לא נגמר רק בתלבושות לחינה לילדים או מבוגרים, יש המון תוספות כמו תרבוש, מטפחות ועוד.
אנו במלך החינה מביאים לכם המון סוגים וגדלים של מטפות מיוחדות שיתאימו לכל היקף של גוף, תרבושים במידות גדולות וקטנו, הכל בצורה שתתאים עד כמה שיותר לכל מוזמן באירוע.
המטרה העליונה שלנו מהל הכל היא 100% שמחה מלאה, שלא יהיה מצב שמישהו אפילו לא לשניה לא מוצא לעצמו את התלבושית המיוחדות והטובות ביותר שהוא רוצה לאירוע.