כשזה מגיע לנושא של תלבושות לחינה מה שבאמת אתם צריכים הוא לא תמיד מה שאתם חושבים שאתם צריכים.

אם אתם חוגגים חינה בקרוב, בטח התחלתם קודם כל לחפש אולם לחינה לחגוג בו את האירוע, או אפילו אם אתם מתכננים חינה ביתית יש לא מעט הכנות.

אבל לפני שאתם סוגרים לגבי התלבושות לחינה, יש כמה דברים שמאוד חשוב שתדעו מה באמת אתם צריכים שיהיה לכם באירוע.

תלבושות לחינה – הצ’קליסט המלא של מלך החינה

הכנתי לכם רשימה שאתם צריכים לעבור עליה, לסמן את הV שלכם ולוודא שאכן כל פרט ברשימה אכן קיים וככה תגיעו מוכנים לאירוע החינה שלכם.

חשוב לציין דבר נוסף זו הרשימה הכוללת מבחינת תלבושת לחינה בלבד, כמובן שיש עוד דברים נוספים עליהם תמצאו את כל המידע אצלי באתר.

 1. כמות גדולה עד כמה שניתן בהתאם לתקציב.
  היום יש כאלו שבוחרים להזמין מספר מוגבל של תלבושות לחינה, חלק מטעמי תקציב וחלק שחושבים שאולי לא כולם ירצו ללבוש תלבושות מסורתית בחינה.
  אבל אני תמיד ממליץ להזמין כמה שיותר, עדיף שיהיו תלבושות שלא יגעו בהם מאשר שיגיע אורח שורצה ללבוש משהו ומגלה שאין מספיק.
  העניין העיקרי של החינה הוא השפע, בשביל זה אצלי תמיד שמזמינים תלבושות לחינה זה לא רק הכמות שהלקוח הזמין אלא אני לוקח בחשבון ומביא איתי תמיד עוד כמה תלבושות נוספות, גם שאני לא מחייב על זה בכלל.
 2. תלבושות לילדים.
  הרבה פעמים אנשים שוכחים את הילדים באירועים, אני לפעמים חושב לעצמי אולי אני היחיד שבאמת מביא גם תלבושות לילדים, אני מאמין שילד מגיע לחינה הוא צריך להיות מחובר למסורת של העדה שלו, למנהגים ולדברים החשובים, ובגלל זה יש לי גם תלבושות לילדים וגם לילדות בכל מיני צבעים מיוחדים.
  חשוב מאוד לוודא שאם יש לכם גם אחים קטנים, לדאוג גם להם לתלבושות מיוחדת לחינה.
 3. כל סוגי המידות.
  לא כולם אותה מידה, וזה בסדר, יש לפעמים כאלו שמגיעים לאירוע של חינה וכל התלבושות שם כל הזמן גדולות עליהם מאוד, זה יכול להיות מעולה כי זה פתרון שנותן מענה כללי, אבל אצלי חשוב שגם הבגד יחמיא למי לובש אותו.
  זה לא נגמר רק בלשים על האורח את הכפתן ולשלוח אותו, הכפתן צריך להתאים לו ולהחמיא לו ובגלל צריך שיהיו מידות סבירות ולא הכל ענק.
 4. מגוון תלבושות רחב.
  אין ספק שכמה שהמגוון יותר רחב ככה יותר אנשים ימצאו משהו שהם אוהבים. והמטרה העיקרית היא שהאורחים ייהנו וזה כולל גם מהתלבושת.

תלבושות ותוספות

לכל תלבושת יש גם כמה תוספות שהופכות אותה למושלמת, זה כולל תכשיטים לחינה שאתם צריכים להשלים את ההופעה שלכם.

כל אחת יודעת שבשביל להשלים את ההופעה היא חייבת אקססוריז, גם אם אנחנו הולכים לאירוע ערב רגיל אנחנו שמים עלינו תכשיטים, אז לאירוע שהוא שלנו והוא חינה מיוחדת בטוח שחייבים תכשיטים.

אבל כשזה מגיע לנושא של תכשיטים לחינה יש כמה דברים שונים, מדובר על סגנון עיצובי אוריינטלי, ויש רק בודדים שמתחברים לעיצוב הזה באופן יומי.

כלומר, שהתכשיטים שמתאימים לאירועים כמו חינה מתאימים גם ללבוש ולאירוע, אבל אלו לא בדיוק התכשיטים שאנו נמצא בתוך כל קופסת תכשיטים.

תלבושות לחינה מה שבאמת צריכים