מחפשים תלבושות לחינה צנועות ומיוחדות ? הגעתם למקום הנכון, מלך החינה מביא לכם תלבושות לחינה מכל הסוגים, תלבושות צנועות לחינה מרוקאית, תינית, הודית וכל העדות.

במקור טקס החינה הוא טקס מאוד שמרני, רוב התלבושת לחינה הן תלבושות צנועות אך עם השנים חל שינוי באופנה והים התלבושות הפכו להיות יותר נועזות.

היום ישנן תלבושות נועזות עד כדי כך שכלל לא תואמות את המסורת המקורית של טקס החינה, כל זה בעיקר התלבושות של הכלה, מכיוון ורוב התלבושות לאוחרים בחינה מגיעות כתלבושות שלובשים על הבגדים ובכל מקרה הן שומרות על צניעות.

במלך החינה הבנו את הצורך של הרבה מאוד נשים בעיקר בעולם החרדי לתלבושות צנועות והבאנו לכם קולקצית תלבושות לחינה צנועות ומעוצבות ברמה הגבוה ביותר, בסגנון מיוחד שמתאים למסורת המקורית של החינה.

תלבושות לחינה צנועות

תלבושות צנועות לחינה – איך לבחור את הסגנון

בחירת סגנון הלבוש בחינה, במיוחד שמדובר על לבוש צנוע הופך את המשימה להיות קצת יותר מורכבת.

בדרך כלל מי שבוחר להזמין תלבושות צנועות לחינה, חשוב לו שלא יהיו רק תלבושות צנועות לכלה והחתן, אלא שכל האורחים בחינה יהין לבושים בהתאם, עם לבוש צנוע ומכבד.

מידה

הדבר הראשון לבחירת סגנון לבוש הוא המידה הרצויה, אם מדובר על מידות גדולות צריך למצוא תלבושות צנועות שלא יהיו מגושמות ולא יהפכו את התלבושות להיות לא מחמיאה.

בנוסף מידה נכונה של הבגדים יכולה אפילו להחמיא מאוד שמדובר על מידות גדולות, כל זאת בתנאי ולובשים את הגזרה הנכונה עם העיצוב הנכון.

נוחות

נוחות היא דבר חשוב מאוד, החתן והכלה במהלך האירוע לובשים את הבגדים במשך שעות ארוכות בנוסף הם צריכים לרקוד על רחבת הריקודים, או במילים אחרות הם זזים לא מעט עם הבגדים.
לכן, הנוחות של הבגדים היא חשובה מאוד, תלבושות לחינה בסגנון צנוע הן בדרך כלל יותר ארוכות ומסורבלות, בהרבה מאוד עיצובים שמים המון אבינים פנינים שהופכות את התלבושות להיות מאוד כבדה.
בבגדים צנועים אפשר להסתפק בעיצובי תחרה בשילוב של פנינים קלות ואבנים נוצצות, שאלו יהפכו את התלבושת להיות מיוחדת וגם נוחה.

מגוון רחב

במהלך האירוע, נהוג שהחתן והכלה מחליפים את הבגדים, יש את התלבושות של קבלת הפנים, התלבושות שלובשים בזמן האירוע ואת התלבושות של הטקס עצמו, בכל שלב מחליפים את הבגד, צריך שיהיה מגוון רחב של תלבושות שיתאימו לכל שלב באירוע וכמובן שגם המגוון יתאים מבחינת העיצוב והמידה בכל שלב.

מחיר

כמו בכל דבר, הדבר שקובע את ההחלטה ממי להשכיר תלבושות לחינה הוא המחיר, למרות שלא תמיד צריכים לבחור רק לפי המחיר, אלא לפי דברים יותר חשובים, עדיין צריכים לקבל מחיר הוגן ומשתלם.

אצלי במלך החינה תקבלו את המחירים ההוגנים ביותר, כולל חבילות של השכרת תלבושות החל מ 290 ש”ח בלבד.

אנו מספקים שירות של השכרת תלבושות צנועות לחינה בכל האזורים :

תלבושות לחינה צנועות בנתניה.

תלבושות לחינה צנועות עפולה.

תלבושות לחינה בבאר שבע.

תלבושות לחינה בתל אביב וגוש דן.