תלבושות לחינה

תלבושות לחינה


חינה היא אירוע שנחגג על ידי כמה עדות רגע לפני החתונה, עדות שמגיעות מצפון אפריקה ומהמזרח התיכון, ושהוא טקס המעבר של בני הזוג מחיים כיחידים לחיים יחדיו. רובינו מכירים את החינה המרוקאית אך יש גם חינה הודית, חינה תימנית, חינה טריפולטאית ואחרות וארגון של חינה כזו מצריך לא מעט עבודה. מי שהיה בטקס חינה ומכיר את מהלכו יודע שזהו טקס מרגש אבל לא רק, זהו טקס צבעוני ומיוחד, וכל האירוע סובב סביב שפע ואושר. לאירוע כזה צריך להשיג בין השאר תלבושות לחינה, בין אם זה דרך מלבישה לחינה או דרך חברה שמשכירה ציוד לחינה, או בין אם זה מסבתא או סבתא של חברה ששמרה את הבגדים המסורתיים מפעם.

לשכור את שירותיה של מלבישה
אם אתם רוצים להוריד את זה מהראש שלכם אתם יכולים למצוא תלבושות לחינה בחברת הפקה שתעשה את זה עבורכם, תביא לכם את הבגדים הדרושים וגם תסייע לכם ללבוש אותם בזמן האירוע. חינה מגיעה רגע לפני החתונה וזו תקופה שיש בה כל כך הרבה דברים לדאוג להם עד שלעיתים נדמה שמרוב סידורים והכנות אפשר ללכת לאיבוד, ואם אתם רוצים להוריד מהראש שלכם לפחות את הדאגה הזו אתם יכולים לשכור את שירותיה של מלבישה לחינה שתדאג להכל. היא תדאג להביא את הכפתן אותו לובשים החתן והכלה, הבגד הארוך המבריק, היא תדאג להביא את התרבוש לבעל, תדאג להביא את הכתרים והסרטים לאישה ושאר תלבושות לחינה שצריך שיהיו. היא תבדוק שהם מתאימים לכם ותוודא שיש בכמה גדלים בכדי שגם אחרים יוכלו לעשות שימוש בבגדים הללו במהלך האירוע.

כמה בגדים צריך שיהיו?
מעבר לחתן ולכלה, תלבושות לחינה לובשים גם המוזמנים או לפחות חלקם. יש לא מעט בני זוג שטועים לחשוב שלא יהיה שיתוף פעולה מצד האורחים ושרק החתן והכלה ואולי ההורים והאחים ירצו ללבוש את הבגדים הללו, אך בפועל קורה דבר אחר. בפועל, ברגע שמתחילה התהלוכה אל עבר הטקס בין אם הוא באוהל או בכל מקום אחר, פתאום עוד אנשים רוצים ללבוש את בגדים המסורתיים, את הכפתן והג'לאבייה. ולכן, כשאתם מזמינים בגדים אל תתקמצנו, אל תזמינו רק כמה יחידות בודדות כי חבל שהאירוע שלכם לא יהיה יותר שמח ויותר צבעוני אם יש מי שמשתף איתו פעולה. אתם צריכים להזמין לפחות לחצי מהאורחים באירוע שלכם, ואם רוב המוזמנים או כולם בני העדה אולי כדאי גם יותר בכדי שאף אחד א יתאכזב וכולם יוכלו ללבוש את בגדי החינה.
 
מימונה
תלבושות לחינה הם לא הדבר היחיד שניתן להשיג מהשכרה. גם למימונה יש את הלבוש המסורתי, הלבוש המרוקאי האותנטי מפעם. השכרת תלבושות למימונה גם היא קיימת, השכרה ממחסן או מי שמספק את הבגדים הללו לכל דורש. גם במקרה של השכרת תלבושות למימונה אתם חייבים לקחת בחשבון שיכול להיות שיהיו הרבה אנשים שירצו ללבוש את הבגדים הללו, ולכן כדאי שתזמינו קצת יותר ממה שאתם חושבים בהתאם לסוג המוזמנים ולכמות שלכם. המימונה היא אירוע צבעוני, אירוע עם האוכל המרוקאי המיוחד, אירוע בו גם התפאורה היא לא שגרתית והיא בהתאם למנהגי העדה ואתם יכולים לברר עם מי שמשכיר לכם את הבגדים האם הוא גם מספק תפאורה לאירועים מעין אלו.

אירועים מרוקאיים הם אירועים מיוחדים, אירועים שופעים ועשירים באוכל ובתפאורה כמו גם בבגדים מיוחדים ובאלמנטים רבים נוספים. אם אתם לא יודעים מה אתם צריכים ואילו כמויות להשיג, אתם חייבים להתייעץ עם חברת חינה מרוק שתסייע לכם לעשות את זה בהצלחה.
נשמח לעמוד לשירותכם:
 


יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
בתכנון האירוע שלכם!


072-33-80-988

 

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בתכנון האירוע שלכם!

072-33-80-988