תלבושת לחינה

תלבושת לחינה


אם יש לכם אוטוטו טקס חינה ואתם צריכים לארגן אותו, יש לכם לא מעט מה לעשות. אתם צריכים קודם כל להחליט איפה לקיים את האירוע וזה יכול להיות בבית, במקום קטן כלשהוא כמו מתנ"ס או בית כנסת, ויכול להיות באולם אירועים תלוי מה התקציב שלכם וכמה אנשים אמורים להיות באירוע, אתם צריכים לדאוג לתפאורה מתאימה וחינה חייבת להיות עם תפאורה אותנטית מסורתית, אתם צריכים לדאוג לאוכל, מוזיקה וכמובן לתלבושות. תלבושת לחינה כידוע היא לא תלבושת רגילה, היא כזו שצריך להשיג מהסבתא או מחברה או כמובן ללכת על תלבושות לחינה להשכרה ולא קשה למצוא שירות כזה. בין אם אתם מחפשים תלבושות לחינה מרוקאית בדרום, בצפון או בכל אזור אחר בארץ, יש כמה דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון.

מחסני תלבושות
אם אתם מחפשים תלבושות לחינה מרוקאית בדרום, בצפון או בכל אזור אחר או שאתם צריכים תלבושת לחינה טריפולטאית, תימנית או של כל עדה אחרת יש מחסני תלבושות בשביל זה. כל מה שאתם צריכים הוא ליצור קשר ולהגיע למחסן ולהתחיל לשוטט בו ולראות מה יש להציע לכם ומה אתם צריכים ויכולים לקחת לאירוע שלכם. אתם יכולים לבחור מידות וכמויות בין אם אתם צריכים תלבושות לחינה להשכרה רק לחתן ולכלה או גם לאחרים. המבחר בדרך כלל עצום ואם אתם לא ממש יודעים מה אתם צריכים, קחו אתכם את האמא או הסבתא שמכירים את הלבוש המסורתי ותנו להם לסייע לכם. 

אילו תלבושות לוקחים לחינה?
תלבושת לחינה מרוקאית יש גם לחתן וגם לכלה. מרכיב חשוב בחינה הוא היוקרה והיופי והלבוש של החינה הינו בדים מבריקים ויקרים שזהו הכפתן, השמלה המסורתית של החינה אותה לובשות הנשים. על הבדים הללו יש רקמות מוזהבות ונהוג גם ללכת עם תכשיטים שונים שמבטאים שפע ויוקרה. על ראש האישה יהיו סרטי שיער או כתרים שגם כן יכולים להיות משובצים בתכשיטים וזהבים שונים. החתן גם הוא לובש כפתן ועל ראשו יהיה תרבוש שזהו כובע בצבע ארגמן, הכלה לובשת גם את "השמלה הגדולה" המסורתית וכך החתן והכלה מובלים אל הטקס עם נרות דולקים. 

קחו איתכם לבוש ספייר
כשאתם מחפשים תלבושת לחינה במחסנים שמספקים את הלבוש לאירוע הזה, קחו אתכם ביגוד נוסף לכל צרה שלא תבוא... אתם לא רוצים שרגע לפני האירוע יתגלה איזה קרע או כל בעיה אחרת בביגוד וכדאי לכם שיהיה לכם גיבוי בכדי שלא תצטרכו ברגע האחרון למצוא פתרונות. אם אתם לוקחים מלבישה לאירוע וודאו איתה שהיא מביאה את כל מה שצריך ושהכול סגור, בכדי שהאירוע יהיה משמח ומושלם ולא יהיה חסר בו כלום.

כמה טיפים נוספים
תלבושת לחינה לוקחים רק ממי שיש לו ניסיון בתחום ויכול לסייע לכם בכל דבר שיידרש לכם. יש לא מעט חברות שמספקות את הציוד הזה ואם יש לכם המלצה על מחסן תלבושות או מי שמספק את הלבוש מה טוב. מעבר לכך אתם צריכים לסכם מראש מה יהיה אם במהלך האירוע הבגדים ייפגעו, האם תצטרכו לשלם על כך ואם כן כמה, וכמובן לוודא שמביאים לכם את הציוד לפני האירוע בשביל שתספיקו להתלבש ולא תעכבו את המוזמנים. תלבושת לחינה היא רק דבר אחד שיש לדאוג לו כשמארגנים חינה ויש לכם לא מעט על הראש, והאופציה בשבילכם היא למצוא חברת הפקות כמו חינה מרוק שתפיק את האירוע ותדאג לכול. כך אתם תישארו ללא דאגות ולא תצטרכו לעבוד קשה לפני האירוע.
 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 


יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
בתכנון האירוע שלכם!


072-33-80-988

 

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בתכנון האירוע שלכם!

072-33-80-988