תפאורה לחינה

תפאורה לחינה


אם אתם בני העדה המרוקאית, התימנית, הטריפולטאית או כל עדה אחרת שחוגגת חינה, אתם רגע לפני החתונה, רגע לפני היום המרגש ביותר בחיים שלכם שתזכרו אותו לעד. החינה היא אירוע מסורתי אותו חוגגות העדות הללו, אירוע שמסמל את מעברם של שני בני הזוג מחיים כיחידים לחיים זוגיים, מבדידות להקמת משפחה. לחינה יש גם קשר יהודי ובעבר היו חוגגים אותה רק עם הכלה, כשמשפחת החתן היו מביאים לה את העלים אותם טוחנים והופכים אותם למשחה, ואותה היו מורחים אל ידיהם ורגליהם של החתן והכלה כמו גם המוזמנים. ארגו חינה הוא עבודה רבה, דאגה לאוכל אותנטי, לביגוד המסורתי וכמובן לתפאורה, והנה כמה דגשים לכל מה שצריך בשביל תפאורה לחינה כמו גם דברים נוספים.

התפאורה
תפאורה לחינה היא תפאורה בהתאם לעדה, תפאורה שכוללת בדרך כלל עיצוב בזהב ואדום עם אלמנטים רבים שמבטאים עושר ושפע. אפיריון וכיסא מלכות ישתלבו מצוין בעיצוב המיוחד, כמו גם בדים ארוכים, ופינות אוכל אותנטיות כמו פינות מופלטה וספינג' ואחרות. את התפאורה אתם יכולים להכין לבד או לשכור את שירותיה של חברה שמפיקה אירועי חינה, חברה שיש לה כבר הכל והיא תעצב לכם את המקום כמו שאתם רק יכולים לחלום. הפקת חינה בעזרת חברה מקצועית תהפוך את הכל בשבילכם לקל יותר ופשוט יותר, ותחסוך לכם דאגות קטנות וריצות מיותרות. 

מה צריך להיות באירוע כזה?
תפאורה לחינה היא לא רק העיצוב אלא גם האלמנטים שיהיו חלק מהאירוע. כך למשל חינה שיש בה עוגיות מרוקאיות, ספינג' ומופלטה כפי שציינו, עמדת פריקסה, עמדת קוקוס, ואלמנטים נוספים של אוכל ושתייה תהיה שמחה ועליזה. באירוע חינה כזה ניתן לשלב גם לא מעט אביזרים, אביזרים כמו רעשני מרקז לד זוהרים, רובה בועות סבון, זיקוקי מזרקה, אותיות למילוי ממתקים של שמות החתן והכלה, ברכת כלה מעוצבת, מגשים בצורת לב מכסף וזהב ועוד שלל אביזרים שיעשו את האירוע לססגוני יותר ומיוחד יותר. הפקת חינה כוללת גם מוזיקה מתאימה כזו שתקפיץ את המוזמנים ושכולם ייהנו ממנה, מוזיקה אותנטית מרוקאית שתכניס לאוירה את כולם.

רשימת המוזמנים לחינה
לפני שאתם רצים למצוא תפאורה לחינה כמו גם את שאר האלמנטים והלבוש שתצטרכו כדאי שתחליטו קודם מי יהיו האורחים שלכם וכמה מוזמנים יהיו. כדאי לכם להיות ערוכים עם האביזרים ועם הכמות שלהם כמו גם עם הלבוש, מכיוון שגם אם נראה לכם שרוב המוזמנים לא ירצו ללבוש את הבגדים המסורתיים אתם עלולים להיות מופתעים. לאחר שמתחיל הטקס רבים רוצים לקחת חלק בו ולא תמיד רק האחים וההורים, ולכן כדאי שתחשבו את הבגדים בערך כחצי מהמוזמנים שיהיו אלכם. כך תדעו מראש כמה אתם עומדים להוציא על האירוע ותתכננו את התקציב שלכם בצורה נכונה.

קערה מעוצבת של החינה
תפאורה לחינה היא כמובן גם הקערה בה תהיה עיסת החינה, ואת הקערה מומלץ להניח בתוך סלסלה מקושטת בצבעים של כסף וזהב. אתם יכולים גם לשים בקערה נרות בצבעים של זהב ואדום ויכולים לפזר סוכריות דרז'ה על הקערה כמו גם מטבעות כסף. כל אלו נועדו בשביל לסמל את השפע והמתיקות בהם יבורכו החתן והכלה.

ארגון וסידור תפאורה לחינה זאת אם כן מטלה לא פשוטה ולפניכם שתי אפשרויות: לעשות הכל לבד או להיעזר בחברת הפקות כמו חינהמרוק שתדאג להכל. חשוב לסכם את כל הפרטים הקטנים, כל מה שרלוונטי לאירוע וכל מה שאתם צריכים בשביל שהאירוע יהיה שמח ושתזכרו אותו עוד שנים רבות.

 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 


יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם
בתכנון האירוע שלכם!


072-33-80-988

 

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בתכנון האירוע שלכם!

072-33-80-988