אחרי תקופה ארוכה בתחום האירועים, ובעיקר בתחום של החינות, יש לי לא מעט מידע לשתף אתכם בו.

הפעם אעסוק בדבר חשוב מאוד והוא תפקידו של הצלם בחינה, אמנם זה ידוע שהתפקיד של צלם הוא לצלם את האירוע, אבל בחינה יש לו תפקיד חשוב מאוד.

תפקידו של הצלם בחינה – מה הוא צריך לדעת

כמו שכבר הבנתם, לצלם זאת לא בעיה בכלל, במיוחד עם כל הטכנולוגיה המתקדמת שיש לנו היום, כל אחד רק מוציא את הטלפון הנייד שלו והופך להיות צלם.

וכל זה מגיע היום במיוחד עם כל מיני סוגים של אפליקציות שמאפשרות גם לערוך את התמונה.

אבל שזה מגיע לצילום מקצועי, זה כבר סיפור אחר, צילום זאת אומנות, בדיוק כמו ציור או כל דבר אחר, יש מגוון גדול של ציורים, לא כל אחד יתחבר לאותו ציור או סגנון של הצייר, ככה גם בצילום, אז לפני שאתם רצים לבחור צלם לחינה, כדאי מאוד לדעת כמה דברים ולוודא שגם הצלם יודע אותם.

צילומי משפחה :

אחד הדברים החשובים ביותר, הוא צילומי המשפחה, הצלם שלכם צריך לדעת שהוא מחויב להגיע לפני, בכדי שיוכל לצלם את כל בני המשפחה.

הצילום של בני המשפחה הקרובים יעשה לפני האירוע, כי אחרי הכל המשפחה שלכם רוצה להיות ביחד עם האורחים והמשפחה הקרובה, ולא יהיה זמן להוציא אותם לצילומים באמצע האירוע.

החלפת תלבושות :

במהלך החינה, הזוג מחליף את התלבושות שלו מספר פעמים, וגם הצלם צריך להיות מודע לכך, הוא חייב לדאוג לצלם את הזוג בכל שלב באירוע.

זה אומר שהצלם חייב לצלם אתכם בתלבושת של קבלת הפנים וגם בתלבושות של האירוע עצמו.

צילומי שולחנות :

במהלך המנה העיקרית בדרך כלל נהוג שהצלם יהיה איתכם, ואתם תצטלמו עם כל האורחים שהגיעו לחינה, זאת הדרך הטובה ביותר להצטלם עם כל האורחים שלכם ביחד.

צילום אווירה :

צילום אווירה הוא הצילום של האולם, של עיצוב השולחן והכי חשוב של עיצוב האוהל של החינה, אוהל חינה מרוקאית מעוצב ומושקע חייב להיות מצולם למזכרת.

צילום האווירה כולל בתוכו גם את הצילום של הריקודים במהלך האירוע ורגעים מיוחדים.

צילום טקס החינה :

הצילום של טקס החינה חשוב גם הוא, חשוב שהצלם ידע לצלם את כל הטקס החל מהטקס של החלפת התכשיטים.

בנוסף אצלנו תוכלו למצוא גם שירות של השכרת תכשיטים לחינה במחירים משתלמים במיוחד, אז אם חשוב לכם להגיע לאירוע עם לוק מושלם, אנחנו כאן להציע לכם את השירות המשתלם ביותר.

לסיכום :

תפקידו של כל צלם הוא חשוב, לא משנה אם מדובר על צילום ברית או צילום חינה וכל אירוע אחר, אבל כשזה מגיע לנושא של צילום חינה, אין ספק כי יש כאן חשיבות הרבה יותר גדולה והצלם צריך להיות מקצועי ומיומן הרבה יותר.

ההמלצה של מלך החינה היא תמיד לבחור צלם מנוסה וותיק שנמצא בתחום וכבר צילם מספר אירועי חינה מרוקאית בעבר.

תפקידו של הצלם בחינה