רגע אחד לפני שאתם בוחרים תקליטן לחינה יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת על בחירת תקליטן.

תקליטן לחינה הוא לא רק מנגן את המוזקיה, בחינה התקליטן מקבל עוד תפקיד לא פחות חשוב והוא גם להנחות את האירוע, הוא זה שצריך לקבל את החתן והכלה בכניסה לאולם, לאחר מכן להנחות םג בכניסה לטקס החינה עצמו.

בשביל שתצליחו לבחור נכון תקליטן לאירוע החינה שאתם חוגגים בקרוב, הבאנו לכם כמה דגשים שצריכים להנחות אתכם, בזכות שמירה על הדגשים האלו את תצליחו למצוא תקליטן שיעביר לכם את האירוע המושלם והשמח ביותר.

דגשים לבחירת תקליטן לחינה

בזכות שמירה על כמה דגשים חשובים תצילחו להפוך את החינה שלכם למשהו מיוחד והרבה יותר שמח ממה שאתם חושבים, אל תתפשרו על בחירת תקליטן תותח לחינה שלכם.

מנחה את האירוע

היום יש לא מעט תקליטים שעבורם להגיע ולנגן מוזיקה בתחנה זה כמו פשוט לנגן מוזיקה מדיסק שרץ.

בעבר תקליטנים באמת היו מנחים את האירוע, היו מתקשרים עם הקהל והיום הדברים כבר השתנו, יש את אותו מיינסטרים של מוזיקה שמתנגן ולא באמת התקליטן “קורא את הקהל”.

במיוחד באירוע חינה חשוב מאוד שהתקליטן ינחה את האירוע, יגיד כמה מילים על הטקס, על המשמעות ולא רק ינגן מוזיקה, כי בשביל לנגן מוזיקה אתם יכולים גם לנגן דיסק וזהו, אל תתפשרו על תקליטן שלא מנחה את האירוע.

תקליטן לחינה

משתלב עם אטרקציות נוספות

באירועי חינה יש לא מעט אטרקציות כמו מתופפים לחינה שהרבה מאוד זוגות בוחרים להיכנס בכניסה מרגשת בליווי שופרות ומתופפים, התקליטן צריך לדעת מתי לתת את הבמה לאותם מתופפים שמגיעים לאירוע, לדעת לשלב את המוזיקה הנכנוה והקצבית ביותר.

מכיר את מנהגי העדה

לכל חינה יש את המנהגים שלה, התקליטן צריך להכיר את המוזיקה הנכונה של אותה עדה, אם מדובר על חינה מרוקאית או על חינה עיקרית, כורדית ותימנית.
לכל עדה יש את המנהגים שלה, יש את המוזיקה שמתאימה לעדה והכי חשוב להבין שגם לדור הצעיר יש את הבחירה של המוזיקה שחשובה לו שתתנגן במהלך האירוע.

מחיר הוגן

המציאות היא כזאת שאת רוב ההחלטות שלנו בחיים אנו מקבלים לפי המחיר שאותו אנו משלמים, לכל תקליטן לחינה מחירים משלו, יש כל מיני דברים שקובעים את המחיר, יש תקליטנים שמביאים איתם עוד אטרקציות נוספות ולכן המחירים עולים ויש תקליטנים שיש להם מחיר קבוע לכל סוג של אירוע.
בכל מקרה מחיר של תקליטן לחינה בממוצע נע החל מ 1200 ש”ח ועד 2500 ש”ח.

שלא יהיה דומה לחתונה

שחוגגים חינה לא רוצים ליצור אירוע שדומה לחתונה, יש כל מיני דברים שעושים את ההבדל בין החינה לחתונה, אבל תחשבו שאם יש מיינסטרים של שירים שמתנגנים בכל תחנת רדיו אפשרית ובכל מקום אפשרי, כמה יכול להשפיע אותו התקליטן על השוני בין החינה לבין החתונה, אל תתפשרו על תקליטן שמגוון את האירוע, יוצר אווירה אחרת ובאמת נותן תחושה שיש חינה ולא תקליטן שהוא כמו דיסק שמתנגן.